Go to content

Zadbaj o swoją sylwetkę z dobrym polskim produktem

Fot. Materiały prasowe

O trudach odchudzania napisano już chyba wszystko. A jednak, wiemy, jak łatwo ulegamy logice „po trupach do celu” i zaczynamy faszerować się „cudownymi” tabletkami czy zamęczać drakońską dietą w nadziei na błyskawiczne rezultaty. Chwila oddechu… Bo co w tym wszystkim jest najważniejsze? Oprócz wymarzonej sylwetki oczywiście Twoje zdrowie. Ostatecznie chodzi przecież o to, by mądrze zadbać o ciało i nie zaszkodzić swojej skórze, utrzymując ją na długo jędrną i piękną.

Sprytne wsparcie

Wymarzona sylwetka i zgrabne, jędrne uda bez wylania litrów potu na siłowni? Zawsze kusi. Ale w tym życiu to raczej niemożliwe. Niemożliwe jest też utrzymanie dobrej formy i zdrowej skóry bez działania kompleksowego. Regularny wysiłek fizyczny oraz zbilansowaną, odżywczą dietę warto więc wesprzeć. Tym bardziej, jeśli borykasz się z cellulitem. Na pomoc w walce z uciążliwą pomarańczową skórką przychodzi innowacyjna technologia i know-how polskiej firmy GoClo, która zaprojektowała antycellulitowe legginsy. Brzmi magicznie?

Inteligentne tkaniny

To nie science-fiction, ale realne osiągnięcie współczesnych specjalistów z różnych dziedzin (m.in. chemii, włókiennictwa, biomedycyny, informatyki). Stworzyli oni materiały, które reagują na bodźce zewnętrzne (np. temperatura, naprężenie, ciśnienie), aby zmienić swoje parametry. Inteligentne tkaniny wykorzystywane są dzisiaj nie tylko przez firmy prześcigające się w nowinkach technologicznych dla wojska, astronautyki czy zaawansowanej medycyny, ale znajdują też swoje zastosowanie w codziennym życiu. GoClo wbudowuje w strukturę swoich materiałów mikrokapsułki z czynnymi składnikami, aby dostarczyć Twojej skórze składników, których często brakuje w zwykłej diecie i pielęgnacji. Są to: witamina E oraz skondensowane cenne związki z alg czerwonych, masła shea i morszczyna pęcherzykowatego.

Jak to działa?

Najpierw powleka się cienką otoczką cząstki substancji aktywnych, aby kontrolować ich uwalnianiei ochronić przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego (ten zabieg to mikroenkapsulacja). Polski producent do nanoszenia mikrokapsułek na tkaninę wybrał metodę najlepszą, choć najbardziej czasochłonną i kosztowną – napawanie. Dzięki temu jednak składniki aktywne nie tracą swoich właściwości, nawet do 15 prań. Należy jednak pamiętać o szczególnej ostrożności podczas prania legginsów. Obowiązuje także całkowity zakaz prasowania produktu. Jak się uwalniają odżywcze substancje? Głównie dzięki naprężeniom mechanicznym oraz temperaturze ciała. Dlatego tak ważne jest, by legginsy dobrze przylegały i były ubierane do snu. Dodatkowe ciepło generowane pod kołdrą znacznie zwiększa efektywność! W legginsach należy spać codziennie – w tym wypadku systematyczność jest kluczowa dla uzyskania zadawalających efektów.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Akcja: ujędrnianie

A zatem, kiedy Ty śpisz, Twoja skóra dostaje co noc zastrzyk energii z tych czterech składników. Jakie dokładnie właściwości kryją kapsułki?

  • Wyciąg z czerwonych alg: pobudza krążenie krwi, dzięki czemu przyśpiesza spalanie tłuszczu, ujędrnia skórę, ale też likwiduje uczucie ciężkich nóg. Algi mają zbawienny wpływ na wrażliwą skórę – łagodzą podrażnienia i stymulują mikrocyrkulację, co zmniejsza skłonność naczynek do pękania.
  • Masło shea: odpowiada za głębokie nawilżenie, między innymi dzięki zawartości witaminy A. Stymuluje też produkcję kolagenu, dlatego poprawia elastyczność skóry. Jest bardzo odżywcze, a jednocześnie łagodne i nie uczula.
  • Witamina E: zwana witaminą młodości. Jako silny antyutleniacz posiada właściwości regenerujące i wpływa na prawidłową wydolność mięśni.
  • Morszczyn pęcherzykowaty: chociaż jest dużo mniej sławny niż algi, to prawdziwy pogromca cellulitu. Wygładza, ujędrnia, intensyfikuje proces redukcji tkanki tłuszczowej i cukrów
    w organizmie.

Efekt WOW?

Dbanie o jędrną skórę nóg powinno być nie tylko efektywne, ale też przyjemne i zdrowe. Eksperci z GoClo zadbali, aby wszystkie składniki aktywne były pochodzenia naturalnego. Poza tym, legginsy wykonane są z najwyższej jakości bawełny, a dodatek lycry sprawia, że dobrze leżą na każdej z nas. Nad procesem mikroenkapsulacji czuwali doświadczeni naukowcy z jednych z najlepszych laboratoriów Europy zachodniej, dzięki czemu przyjemność noszenia możemy połączyć ze skutecznym antycellulitowym działaniem.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Jeśli więc ciągle marzysz o gładkiej, zdrowej skórze nóg to chyba przyszło dobre wsparcie. Efekty właściwej diety i ruchu możesz przyjemnie przyśpieszyć, a więc… do dzieła – słodkich snów!


Artykuł powstał we współpracy z GoClo