Go to content

Wybierz rysunek, który zaintrygował cię najbardziej i dowiedz się, co o tobie mówi ten wybór

Fot. iStock/AzmanJaka

Oczy są zwierciadłem duszy – mówiono już w starożytności. To w nich można dostrzec nasze emocje, radość, cierpienie, miłość i nienawiść. Ale dobrze widzi się również sercem, dlatego tym razem posłużcie się intuicją. 😉 Przypatrz się przez chwilę poniższym rysunkom. Który z nich podoba ci się najbardziej, intryguje najmnocniej? Wybierz jeden z obrazków przedstawiających oko, a następnie przeczytaj, co mówi o tobie twój wybór.

Interpretacja

Jeśli wybrałeś:

1.Napędza cię pasja, namiętność

Jest w tobie ogień, jasny, dynamiczny. Twoje instynkty są żywe i głodne. Marzysz o przygodach, romansach. Musisz być spontaniczny, by żyć w zgodzie ze sobą i odczuwać to życie tak intensywnie, jak zawsze chciałeś.

Prawdopodobnie czujesz się zażenowany lub zawstydzony tym, co wydarzyło się w twojej przeszłości. Pamiętaj, że przebaczenie jest kluczem do uzdrowienia.

Ogień może być dla ciebie siłą napędową, ale również śmiertelną pułapką. Upewnij się, że podążając za swoimi instynktami nie krzywdzisz – ani siebie, ani innych.

2. Jesteś Księgą Tajemnic

Cenisz doświadczenie, które nabyłeś w przeszłości – to dobre i to trudne. Rozumiesz, że musiałeś poświecić wiele, by stać się tym, kim jesteś teraz.  Być może straciłeś coś cennego, ale jesteś tu teraz, silniejszy i mądrzejszy.  Z drugiej strony, ta dodatkowa mądrość, którą nabyłeś podczas podróży jaką jest życie, możesz teraz wykorzystać, żeby spełnić swoje marzenia. Jesteś w bardzo twórczej fazie swojego życia. Udowodnij sobie na jak wiele cię stać.

3. Jesteś Mocą Natury

Twoja energia zawsze była częścią natury. Dopiero teraz zdajesz sobie z tego sprawę. Z natury czerpiesz siłę i moc, dlatego jesteś w stanie zmieniać życia – swoje i innych. Ludzie lgną do ciebie instynktownie. Masz cudowną aurę, przyciągasz szczęście i spokój. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapoznaj się z leczniczym działaniem ziół i roślin.

4. Jesteś Duchem Eterycznym

Zawsze starasz się dowiedzieć więcej o tym, co się dzieje wokół ciebie. Zawsze szukasz głębszego znaczenia wszystkiego, co ci się przydarza. Zastanawiasz się, jakie mogłoby być twoje życie, gdybyś wybrał inne ścieżki. Czasami jesteś bardzo surowy wobec siebie. Jesteś perfekcjonistą, ale bywasz zagubiony. Dzieje się tak dlatego, że często kwestionujesz swoje wybory, motywy i osądy. Powinieneś bardziej ufać samemu sobie i swoim wewnętrznym wartościom. Oczywiście, że popełnisz błędy i tak, czasem będą one naprawdę bolesne. Ale co to za życie bez błędów?

5. Jesteś Zagadką

Większość informacji, które rozpowszechniasz na swój temat, to twoja manipulacja. Wiesz, co ukryć, a co pokazać.

Nagradzasz ludzi, którzy są blisko Ciebie tymi prywatnymi informacjami o Tobie. Im bardziej kochasz kogoś, tym więcej dajesz mu się o sobie dowiedzieć. Może wcześniej zostałeś zraniony, zdradzony? W ten sposób stworzyłeś sobie „barierę ochronną”.

Nie powinieneś porównywać tych, którzy kochają cię szczerze, do osób z twojej przeszłości, które cię skrzywdziły. Odwróć swój pech, zaufaj miłości. Nadszedł czas, by rany się zabliźniły.

6. Jesteś Czarowną Duszą

Przyciągasz do siebie swoją enigmatyczną i tajemniczą osobowością. Twoja aura promieniuje tajemnicą i mądrością. Twoja energia jest tak intensywna, że nie potrafisz przejść niezauważony.

Musisz nabrać większej pewności siebie. Powinieneś zrozumieć, jak bardzo wyjątkowy jesteś, przeanalizować przeszłość. To ona może okazać się kluczem do odblokowania całej tej intensywnej mocy, która masz w sobie. Możesz osiągnąć to, co chcesz.

7. Jesteś Nocnym Strażnikiem! 

Jesteś mistrzem kamuflażu i strażnikiem poufnych informacji. Lubisz obserwować i zauważać, jak inni reagują w pewnych sytuacjach. Wiesz, jak tworzyć iluzje i jak „grać” w relacjach. Chociaż jesteś szczery, nie chcesz, aby inni wiedzieli o tobie wszystko.

Ale lubisz też intrygować. Uważasz się za „nagrodę”, którą można zdobyć, jeśli jest się wystarczająco odważnym. Twoje serce skrywa wiele skarbów. Ten, kto jest odważny i na tyle mądry, aby cię przejrzeć, zdobędzie twoją duszę i serce.


Na podstawie: magicalrecipes.com.online