Go to content

Włoski romans z pizzą w roli głównej? Poznaj piec G3Ferrari G10006 Delizia i zaproś go do swojej kuchni!

Gotowanie od zawsze łączy się z pobudzaniem pozytywnych emocji, rozbudzaniem zmysłów. Zwłaszcza, gdy w tle mamy włoskie uliczki, lato, a On jest silny, gorący, bosko wygląda i przygotowuje cudowną pizzę. A czy wiesz, że wszystko to możesz mieć u siebie w kuchni? Tak, jego także. I co najważniejsze, Twój dotychczasowy partner nie będzie miał Ci za złe tego skoku w bok…

Kiedy jesienno-zimowe wieczory wydłużają się w nieskończoność, a słońce jak na złość pojawia się w ciągu dnia na zaledwie chwilę, coraz częściej myśli kierujemy do tego, co ciepłe, jasne i przyjemne. Marzenia o wakacjach spędzonych na rozgrzanej plaży, albo we włoskim miasteczku wracają jak bumerang. Tęsknota za lekkimi sukienkami, kapeluszami… A razem z nimi ta za smakami lata. I za nią – niezawodną o każdej porze roku, jednak latem smakującą wyjątkowo. Królowa światowej kuchni, ulubienica wszystkich (znacie kogoś, kto jej nie lubi?!), rozbrajająca szerokim wachlarzem smaków, budząca fantazję – pizza! Ale nie ta, którą jada się niejednokrotnie w Polsce – z kapiącym tłuszczem wędlin i sera, i ciastem grubym jak koturny u ulubionych butów. Ta lekka, delikatnie chrupiąca, wypełniona po brzegi najwyższej jakości składnikami, pachnąca słoneczną Italią…

I tu zaczyna się historia gorącego jak ogień włoskiego romansu, a do Twojej kuchni wchodzi on. Ten, który w kulminacyjnym momencie rozgrzeje Cię do czerwoności. Zamknij oczy. Widzisz to? Możesz nawet założyć tę samą sukienkę, która pojawiła się akapit wyżej. Jak znalazł do tej historii.

Ale do sedna. Przygotuj ciasto, ulubione dodatki i pozwól, by to on zadbał o resztę. Dzięki swojej sile i odpowiednim cechom sprawi, że pizza, którą zamierzasz przygotować, będzie smakować jak ta z najlepszych lokali w Neapolu – doskonale wypieczona, chrupka i soczysta zarazem. Rozkosz w każdym calu, prawda? A to wszystko w zaledwie 5 minut.

Jeśli poczujesz satysfakcję, ten romans potrwa dłużej i z pewnością zakończy się trwałym związkiem, a Ty przy każdym spotkaniu z nim będziesz zakładać tę letnią sukienkę i przypominać sobie najszczęśliwsze chwile.

To wszystko byłoby jedynie ulotną opowiastką, gdyby nie domowy piec do pizzy G3Ferrari G10006 Delizia – idealny, by stworzyć w Twojej kuchni namiastkę letnich wakacji. W urządzeniu wykorzystano ogniotrwały kamień, który – dzięki swoim właściwościom – sprawia, że ciasto nie wysusza się podczas pieczenia, a zarazem staje się chrupkie i idealne, zyskując wyjątkowy smak i aromat. W piecu zastosowano dwie grzałki: dolną odpowiedzialną za chrupkie ciasto oraz górną, która odpowiada za dopieczenie na nim dodatków. Dzięki temu piec osiąga temperaturę ponad 400 stopni, bardzo zbliżoną do profesjonalnych pieców we włoskich pizzeriach.  To dlatego samo pieczenie ciasta trwa tylko 5 minut – jak na włoską pizzę przystało.

G3Ferrari G10006 Delizia wyposażony jest w termostat, 5-minutowy timer z sygnałem dźwiękowym, kontrolkę sygnalizującą gotowość do pracy, 2 elementy grzejne, ognioodporny kamień o średnicy 31 cm i praktyczne tacki do zdejmowania pizzy. Dzięki nienagrzewającym się uchwytom w każdej chwili bezpiecznie otworzysz piec, by sprawdzić, czy Twoja pizza jest już gotowa. Wszystko po to, by jak najlepiej zadbać o Twój komfort. Wykonany został ze stali szlachetnej malowanej proszkowo, a wszystkie elementy odporne są na wysokie temperatury, dzięki czemu Wasz romans może trwać przez długie lata. A nawet jeśli, iskierka zgaśnie, możesz skorzystać z 2-letniej gwarancji.

W piecu możesz także przygotować inne potrawy – tosty, grzanki, kanapki, tortillę, pancakes czy tarty. Urządzenie posiada także funkcję rozmrażania. Nieprzywierająca powłoka, którą pokryty jest kamienny blat, zadba o to, byś nie martwiła się czyszczeniem powierzchni.

G3Ferrari to prestiżowa włoska marka, która od ponad 46 lat inwestuje w jakość i wzornictwo. Nasi pracownicy projektują unikalne produkty na półwyspie apenińskim, aby następnie były dostępne w większości krajów europejskich – od 5 lat również i w Polsce. Poznaj inne modele domowych pieców do pizzy G3Ferrari na https://domowypiecdopizzy.pl

Jesteś gotowa na taką miłość?