Go to content

Walentynki nie tylko dla par… Miłość to wspólna historia, wszystkie chwile i emocje

Walentynki – święto, które kojarzy się z zakochanymi parami, serduszkami, wszechogarniającą słodyczą. Ale czy miłość to tylko uczucie, które łączy parę zakochanych? Nie! Kochamy przecież swoich rodziców, siostrę, brata, przyjaciółkę czy babcię. Sprawmy, by Walentynki były po prostu świętem miłości, nie tylko tej romantycznej. Uczcijmy w tym dniu tych, których kochamy – miłość ma wszakże różne oblicza.

Stara prawda głosi, że miłość powinno okazywać się codziennie. Czasami jednak, w natłoku codziennych obowiązków może zdarzyć się nam o tej oczywistości zapomnieć. Właśnie dlatego, Walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić ukochanej osobie swoje uczucia i uszczęśliwić  tych, których kochasz. Spraw prezent ukochanej, ukochanemu, a także wszystkim innym osobom: dziecku, mamie, przyjaciółce. Jak to  zrobić? Można najprościej – wysyłając fotokartkę ze wspólnym zdjęciem. To sprawdzi się zawsze – kogo nie cieszą tradycyjne pocztówki  czy listy od najbliższych?

Zaskocz przyjaciół i przygotuj dla nich walentynkowe magnesy albo… breloczki do kluczy, na których umieścisz coś, co tylko oni zrozumieją. Ulubione powiedzonko Kuby, zabawne zdjęcie Karoliny – to wszystko może się znaleźć na spersonalizowanych gadżetach!

Drobiazgi dla przyjaciół, a dla tych najważniejszych, najbliższych naszemu sercu, tego dnia wartopokusić się o coś bardziej szalonego i spektakularnego.

Przypomnij sobie swoje beztroskie dzieciństwo i wakacje u babci. Zapach ciasta drożdżowego i wspólne podlewanie kwiatów, może zrywanie czereśni. I te bajki, które opowiadała. Jak sprawić, by mogła do niej „sięgnąć” w każdej chwili, nawet kiedy nie ma cię obok niej? 14 lutego to wspaniała okazja, aby wyrazić jej swoje uczucia. Wybierz zdjęcia, które są bliskie Twojemu sercu i stwórz piękną fotograficzną opowieść w spersonalizowanej fotoksiążce. Wzruszenie gwarantowane!

Kto ma dzieci, ten wie, jak bardzo cieszy je walentynkowe szaleństwo. Nie ma opcji, żeby nie dostały czegoś z serduszkiem właśnie z tej okazji. Może tym razem zamiast kolejnego misia, fotokubek na ulubione kakao z ich uroczym zdjęciem z wypadu do wesołego miasteczka albo spotkania z pingwinem w zoo? Doskonale sprawdzą się też fotopuzzle, które potem możemy razem z dziećmi układać i godzinami zaśmiewać się, szukając zaginionego oka mamy.

Fotopuzzle to też genialny prezent dla przyjaciółki. Odszukaj wasze wspólne zdjęcie, za którym kryje się jakaś wspaniała historia, które niesie dobre wspomnienia spędzonych razem chwil.

 

Walentynki to doskonały moment, żeby docenić i obdarować… samą siebie! Tak, tak – podziękuj sobie wspaniałym prezentem. Może coś do wystroju wnętrza? Plakat z ulubionym motywującym cytatem? Rodzinny portret? Zdjęcie ze ślubu, a może fotografia ze wspólnej wakacyjnej wyprawy? Wybierz swoje ukochane zdjęcie i miej je zawsze na oku w formie fotoobrazu.