Go to content

Odżywka, która nadąży za twoim tempem życia? Wypróbujcie genialną odżywkę do włosów 20 w 1 Czarna Orchidea

Fot. iStock / Bakharev

Lista codziennych obowiązków spoczywających na współczesnej kobiecie wydaje się czasem nie mieć końca. Mimo że przedstawicielki płci pięknej do perfekcji opanowały multitasking, nadal wiele z nich często musi wybierać pomiędzy odhaczeniem kolejnego zadania a chwilą dla siebie. W codziennej gonitwie panie zapominają o choćby odrobinie relaksu, jaką daje na przykład pielęgnacja włosów. Są produkty, które odpowiednio dobrane dostosują się do tempa naszego życia.

Produktem, który doskonale pasuje do każdej torebki jest multizadaniowa odżywka w sprayu 20w1 Czarna Orchidea. Jej zastosowanie jest uniwersalne, więc można skorzystać z niej zarówno na suche, jak i wilgotne kosmyki –  w każdym przypadku bez konieczności spłukiwania.

Skład odżywki bazuje na naturalnych komponentach – wyciągu z 12 ziół (rozmarynu, rumianku, arniki, jasnoty, szałwii, sosny, rukwi, łopianu, cytryny, bluszczu, nagietka, nasturcji), czerwonych algach Nori, aloesie, witaminie PP czy keratynie. Linia zapachowa, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów z serii Czarna Orchidea, jest bardzo intensywna i długotrwała.

Odżywka działa powierzchniowo, natychmiast ułatwiając rozczesywanie, zwiększając elastyczność włosów, nadając im połysk, objętość czy eliminując elektryzowanie, a także kondycyjnie, poprawiając stan włosów uszkodzonych – odżywiając je, nawilżając, odbudowując, wzmacniając i redukując łamliwość. Ponadto chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zabezpiecza przed utratą koloru i matowieniem, a także zapobiega rozdwajaniu końcówek. Podczas procesu stylizacji z powodzeniem może zastąpić inne kosmetyki, zapewnia bowiem ochronę termiczną, skraca czas suszenia, przyspiesza prostowanie, ale też definiuje włosy kręcone. Odżywka przeciwdziała również starzeniu się włosów, podkreśla ich naturalne piękno, a jednocześnie nie obciąża. – Udało nam się opracować produkt działający kompleksowo i naprawdę skutecznie, o czym przekona się każdy, kto po niego sięgnie. Użytkowników, szczególnie tych zabieganych, na pewno ucieszy fakt, że oprócz fantastycznych właściwości, szybko i wygodnie się go aplikuje – dodają Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt z WS Academy, twórcy kosmetyków.

„Szybkie tempo życia i pielęgnacja nie idą ze sobą w parze” – do obalenia tego mitu wystarczy odpowiednio dopasowany produkt! Włosy mogą być zdrowe bez konieczności fundowania im czasochłonnych i drogich zabiegów odżywczych.

Fot. Materiały prasowe

Pojemność -150 g
Cena – 29,99 zł w drogeriach Rossmann


Artykuł powstał we współpracy z WS ACADEMY