Go to content

TECHNICS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2020. Każdy może wesprzeć 28 finał WOŚP. Licytacja trwa do 14.01.2020

Fot. Screen z Facebooka Jurek Owsiak

Już dziś odbywa się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera fundusze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Marka Technics jest zaszczycona, że może przyczynić się do wparcia tej zbiórki dla ratowania najmłodszych pacjentów.

W tym roku Technics wraz ze Studio Hi-Fi w Katowicach przekazał dwa systemy głośników bezprzewodowych klasy premium z serii Ottava SC-C50.

Wysokiej jakości sprzęt został przekazany na licytacje 6 stycznia. Sprzęt o wartości ponad 3 000 pln został wystawiony za 1 PLN i już teraz osiągnął wartość ponad 700 pln. Nie mniej jednak aukcja wciąż trwa i tym samym wciąż można licytować by zwiększyć kwotę zebraną podczas tegorocznego finału WOŚP.

Kompaktowy system głośników bezprzewodowych SC-C50 o wysublimowanej stylistyce, cechuje się najwyższej jakości wykonaniem, wyjątkowym dźwiękiem oraz zachwycającym wykończeniem. Oprócz wspaniałego wyglądu i dźwięku, a także zwartej budowie główną podstawą sukcesu, jaki odnoszą modele OTTAVA SC Klasy Premium, jest fakt, że generowane przez nie wyrafinowane brzmienie wypełniają całą przestrzeń każdego typu pomieszczenia. Oprócz odtwarzania z urządzeń USB oraz wejścia analogowego/optycznego, system OTTAVA™ S SC-C50 obsługuje następujące technologie i funkcje: Bluetooth®, AirPlay wbudowana obsługa Chromecast, Spotify, Tidal, Deezer, radio internetowe i odtwarzanie przez sieć, co umożliwia wygodne odtwarzanie wielu różnych źródeł muzycznych przy użyciu jednego urządzenia. Zaawansowane opcje łączności obejmują także obsługę wielu pomieszczeń, parowanie* i sieć Wi-Fi,
a także aplikacje sterujące do systemów iOS i Android.

Fot. Materiały prasowe

Firma Panasonic, która jest właścicielem marki Technics ma w swoim DNA wpisaną pomoc w wymiarze globalnym i lokalnym. 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest jedną z akcji, która wierzymy, że sprawia, że świat staje się lepszy, co jest zgodne ze sloganem firmy „A Better World, A Better Life.”

Każdy kto pragnie wziąć udział w aukcji powinien odwiedzić stronę: https://allegro.pl/oferta/technics-sc-c50-bezprzewodowy-zestaw-glosnikowy-8824099648 Zostały już tylko 4 dni do końca licytacji!

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju wielu różnych dziedzin technologii elektronicznych oraz rozwiązań oferowanych klientom w obszarze elektroniki konsumenckiej, elektroniki do użytku domowego,  dla branży motoryzacyjnej oraz B2B. Firma, która w 2018 r. świętowała stulecie swojego istnienia, rozszerzyła swoją działalność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 582 spółkami zależnymi i stowarzyszonymi. W roku finansowym zakończonym 31 marca 2019 r. spółki te zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 62,5 miliarda euro. Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, wykorzystując swoje technologie, aby zapewnić klientom lepsze życie i lepszy świat. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem: https://www.panasonic.com/pl/.