Lifestyle Psychologia

Moje sukcesy! Dziękuję Wam!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
12 grudnia 2017
Monika Bulik
 

Dzisiaj pragnę się podzielić Wami  moimi SUKCESAMI, które tak naprawdę osiągnęłam dzięki Wam! Z początkiem grudnia minęło pełne 6 miesięcy mojej aktywności w sieci w trakcie których osiągnęłam bardzo dużo z czego jestem dumna – autentycznie i z radością. 

A więc oto moje sukcesy 2017 roku:

Powrót do aktywności w sieci

Jak wiesz blogowałam już wcześniej, bo od 2015 roku, jednak w trackie 2016 zaprzestałam całkowicie to robić. Powodem tego była ciąża i początkowe macierzyństwo. Od maja powróciłam do aktywności, a moje pierwsze artykuły w kategorii Przemień własne życie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem: Odkryj, co jest dla Ciebie najważniejsze, Zmień pytania zadawane w życiu, a zmienisz życie i trzeci bijący dotychczas rekordy popularności Jak rozpocząć przemianę życia – 7 Kroków?. To artykuł, z którym powinna się każda z Was zapoznać, która nie wie od czego zacząć trwale przemieniać własne życie.

Wraz z czytaniem moich artykułów sukcesywnie zapisujecie się na moją listę mailingową, a prezent jaki otrzymujecie ode mnie za zapis w postaci narzędzia Generator Radości Życia także cieszy się sporą popularnością. Jak napisała w komentarzu Kamila: Już sama tablica z serduszkami wyzwala radość!

Jak oddziaływają moje artykuły:

„Trafiłam na Pani artykuł o radości życia na Fun Pagu Oh Me! Szczerze przyznam, że mnie zafascynował. Od razu przystępuję do działania i z wielką przyjemnością podam swojego maila aby otrzymywać od Pani newslettera. Jestem teraz w takim momencie swojego życia, że bardzo potrzebuję pomocy. O różnych sposobach czytałam natomiast prezentowana przez Panią forma najbardziej do mnie trafiła i mnie urzekła!

Ania – Facebook

„Bardzo wartościowe rady. Na pewno skorzystam podczas mej drogi do zmiany na lepsze, a Mapa Marzeń genialna” 

Paulina – www

Kochana spadłaś mi z nieba. Dziękuję!

Sonia – www

Takie informacje zwrotne uskrzydlają i sprawiają mi ogromną radość!

Generator Radości Życia

Nowa strona www.monikabulik.pl

Wraz z powrotem do aktywności w kwietniu powstała moja nowa www spójna z moją specjalizacją, którą tak naprawdę odkryłam w trakcie przerwy od aktywności. Tak więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 😉

Praca nad www była dla mnie niezwykle ważna ponieważ strona ta oparta jest w 100% na mojej autentyczności i misji,którą pragnę dla Was spełniać! Ona sprawiła, że każda zamieszczona na niej usługa, kurs, szkolenie, sesja, napisany artykuł pełne są mojej autentyczności i tego, co jest dla mnie ważne w życiu!

Przyznam Ci się, że jej „puszczanie w świat” było dla mnie dużym wyzwaniem… w niej odkryłam samą siebie w 100%, w szczególności swoją największą trudność jaką było pokonanie Koła Wiecznego Odchudzania, w którym trwałam aż 10 lat.

Powstanie grupy Bank Radości

Moim błędem Facebook-owym było zapraszanie nie zainteresowanych osób do polubienia mojego Fun Page Karpacki Sekret-Monika Bulik. Rezultat tego, to jego aktywność, która nie jest moim marzeniem 😉 Dlatego bardzo pragnęłam stworzyć „coś” od początku tylko z osobami zainteresowanymi w temacie oczywiście radości. I tak powstała grupa Bank Radości, która jest dla kobiet pragnących czerpać inspirację, motywację i wsparcie w odkrywaniu i rozwijaniu tego, co jest dla nich najważniejsze w życiu, miłości do samej siebie, przemiany trudności w siłę do działania i dobre doświadczenie, wzmacniania poczucia wdzięczności, dbania o równowagę ciała, umysłu i duszy, a także budowy trwałych nawyków przemiany.
To grupa w której wybieramy rozwijanie się poprzez doświadczanie miłości i radości!

Grupa Bank Radości rozwija się pięknie jest w niej już ponad 500 niezwykłych Kobiet!!

Dołącz do grupy Bank Radości i Ty!

Dziękuję - 500

Powrót do sesji indywidualnych

Nowe programy coachingowe, które powstały wraz z nową www to także bardzo ważny dla mnie moment, a jeszcze ważniejsze przeprowadzane sesje. Jak wiesz mogę Ci pomóc w indywidualnym 3 miesięcznym programie „SMAK PRZEMIANY” dzięki któremu:

 • rozpoczniesz trwałą przemianę życia budując nawyki wzmacniające Twoją radość
 • porzucisz raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości
 • wzmocnisz miłość do samej siebie.

Drugi mój program to „SMAK MIŁOŚCI”, który głównie skierowany jest dla kobiet pragnących wyrwać się z Kręgu Wiecznego Odchudzania. Dzięki niemu odbudujesz relację  z własnym ciałem opartą na miłości do samej siebie i dbaniu o swoje zdrowie.

Aby zadziałał każdy taki program – proces przemiany – niezwykle ważne jest przekonanie o słuszności, co do jego zakupu. Dlatego niezbędnych krokiem jest gratisowa sesja, którą daję każdej z Was. Bez niej nie sprzedaję swoich programów! Dlaczego? Podczas jej trwania Ty się przekonujesz do pracy ze mną bądź nie. Jeśli tak to na tym przekonaniu budujemy całą naszą relację, która niezbędna jest podczas naszej pracy. Zapisz się na taką sesję TUTAJ.

Co mówią moje klientki o pracy ze mną, oto jeden ze wpisów:

„Jestem Ci bardzo wdzięczna za to, że nie odpuściłaś, że pokazałaś mi, iż wszystko zależy od Nas samych. Zapoczątkowałaś duże zmiany w moim życiu, teraz żyje mi się lepiej i wiem, że będzie jeszcze lepiej! Dziękuję, że pojawiałaś się w moim życiu!

Asia – Facebook

Opracowanie i realizacja darmowego kursu on-line Przemieniacz Trudności

Pomysł na powstanie tego darmowego kursu zrodził się podczas wakacji. Jego opracowanie merytoryczne, następnie graficzne i techniczne postawienie bardzo sprawnie mi poszło. A same zainteresowanie przerosło moje największe oczekiwania. Wielką popularność zyskała także niezwykła Studnia Wdzięczności, która z tym kursem była nierozerwalnie połączona.

Z kursu Przemieniacz Trudności skorzystało prawie 300 Kobiet!!! To stanowiło dla mnie wiadomość jak ważna i potrzebna jest nauka umiejętności świadomej przemiany trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia.

Co dał mi ten kurs? Oto opinia jednej z uczestniczek:

Na początku serdecznie Ci gratuluję pomysłu i tak przemyślanego programu. Cenię zwłaszcza Twoją autentyczność, bo widać i czuć, że to o czym mówisz i piszesz sama przeżyłaś. Pokazujesz nam na swoim przykładzie, że można uleczyć swoje życie i szczerze pokochać samą siebie.

Dla mnie bardzo ważnym elementem było wybaczenie sobie i bliskim – od czego pragnę się uwolnić dzień 3 Studni Wdzięczności. Myślę, że to ma fundamentalne znaczenie na drodze do uleczenia, można nieść coś przez całe życie lub puścić to wolno. Dla mnie wybaczenie samej sobie było chyba nawet bardziej przejmujące, niż wybaczenie bliskim bo to ja sama dla siebie byłam największym katem. 

W Twoich kursach najbardziej podoba mi się związek z ciałem, tak jak powiedziałaś „ciało to widzialna część naszej duszy” a choroba to komunikat z ciała „pokochaj mnie”. Wtedy zrozumiałam, że moje ciało żyło w piekle tworzonym przez mój umysł. Jednym z wyzwań, nad którym chcę pracować jest jedzenie pod wpływem emocji. Najważniejszym.

Przez lata żyłam tak, jakbym była tylko swoim umysłem. Moje ciało i serce były kompletnie zagłuszone. Aż w końcu ciało zaczęło dopominać się o siebie coraz głośniej coraz to nowymi dolegliwościami. Chcę wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie oraz nadal pracować nad integracją ciała, emocji i umysłu.

Iwona – uczestniczka kursu Przemieniacz Trudności

Musisz wiedzieć, że ten kurs to tylko część docelowego kursu BANK RADOŚCI, który jest moim największym i najważniejszy projektem roku 2017!

Przemieniacz Trudności

Realizacja mojego największego projektu kurs on-line Bank Radości Życia!

To mój największy projekt nad którym pracowałam cały rok! Najpierw opracowanie merytoryczne, jego dojrzewanie i poprawki, razem z nim tworzenie narzędzi rozwojowych, w końcu wielkie wyzwanie i jego stawienie on-line na platformie – te prace jeszcze trwają, ale mam nadzieję, że wkrótce się zakończą.

Dlaczego stworzyłam kurs on-line Bank Radości Życia?

Życie przyśpiesza w błyskawicznym tempie, ulega zmianom i jest pełne codziennych wyzwań.

Każdego dnia towarzyszą nam liczne obowiązki, stres, frustracje, bezsilność…

Co raz mniej czasu poświęcamy na to, aby zadbać o swoje zdrowie, równowagę Ciała, Umysłu i Duszy

Poddajemy się napotykanym trudnościom, które to pochłaniają naszą radość

Otoczenie: media, sklepy, znajomi na każdym kroku wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy co raz więcej

Marnujemy czas tylko dla siebie ponieważ nie znamy skutecznych nawyków

Dookoła Nas są tylko same sprawy do załatwienia…

Odpowiedzią na to wszystko może być tylko ŚWIADOMOŚĆ:
 • co tak naprawdę jest dla Nas ważne w życiu
 • rozwijanie wewnętrznej siły przemieniając życiowe trudności
 • wzmacnianie miłości do samej siebie.

Bank Radości

Aby utrzymać i pielęgnować ten stan świadomości niezbędna jest budowa trwałych nawyków, które w chwilach słabości pomogą Nam przetrwać!

Zatem kurs Bank Radości to sekret przemiany jak zwiększyć świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, pokonując życiowe trudności i przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz. A w tym wszystkim pomocne Ci będą nawyki wzmacniające Twoją radość.

Bank Radości to Generator Świadomości, który każda z Wam powinna w życiu zbudować!!!

Na listę osób oczekujących na kurs Bank Radości Życia zapisało się już prawie 200 Kobiet, możesz także i Ty tego dokonać. W prezencie na powitanie otrzymasz ode mnie niezwykłe narzędzie rozwojowe (cieszące się ogromną popularnością) Studnię Wdzięczności. 

Tak więc dziękuję Wam pięknie za to, że ze mną jesteście!!!

Mam głęboką nadzieję, że tak postanie!!! 

To tyle moich sukcesów 😉

A jakie są Twoje?

Chcę BONUS i jestem zainteresowana kursem BANK RADOŚCI. 


Lifestyle Psychologia

Zadbaj o swoją Radość Życia w 2018 r. Dołącz do niezwykłego bezpłatnego Wyzwania!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
3 stycznia 2018
Wyzwanie Radości Życia
Wyzwanie Radości Życia – Wyzwanie Radości Życia
 

Pragniesz docenić to, co masz w życiu?

Otworzyć się na to, czego najmocniej pragniesz?

Po prostu cieszyć się życiem…

To jesteś we właściwym miejscu!

Dołącz do bezpłatnego niezwykłego Wyzwania Radości Życia 2018r.

Dzięki pracy z Wyzwaniem zadbasz o swoją radość – w jej najważniejszych obszarach swojej codzienności.
Docenisz samą siebie i to, co masz, nauczysz się skutecznie przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia, otworzysz się na to, czego najmocniej pragniesz od życia!

Wyzwanie Radości Życia to:

♥ 12 miesięcy wsparcia

♥ 12 tematów

♥ 12 niezwykłych kalendarzy i prezentów

spotkania na żywo

♥ ćwiczenia coachingowe.

Wyzwanie Radości Życia

Podstawowe informacje o Wyzwaniu:

Gdzie?

On-line czyli tam gdzie Ty jesteś!

Materiały do Wyzwania tj. kalendarze i prezenty będziesz otrzymywała zawsze na swoją skrzynkę mailową. Będę Cię także informowała o spotkaniach na żywo w postaci przypominajki.

Spotkania na żywo będą odbywały się w grupie Bank Radości na Facebooku. Będziesz mogła je  zawsze będziesz obejrzeć o porze jaka Ci najbardziej odpowiada i dzięki temu nic Ci nie ucieknie.

Kiedy?

Cały 2018 rok!

Kiedy dołączysz do Wyzwania to od razu pobierzesz pierwszy kalendarz i dzięki temu już zawsze (w 2018 r.) będziesz otrzymywała na maila informacje o Wyzwaniu, a także materiały.

Do Wyzwania możesz dołączyć o każdej porze!

Dołącz do Wyzwania i pobierz niezwykły styczniowy kalendarz oraz dostęp do całorocznych materiałów

Wyzwanie Radości Życia

Wyzwanie Radości Życia


Lifestyle Psychologia

Jak rozpocząć serię dobrych przemian w życiu?

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
28 listopada 2017
fot. Pixabay – przemiana życia

Słyszałaś o fundamentalnych nawykach, które jeśli zbudujesz w swoim życiu to zadbasz równocześnie o inne obszary Twojego życia – często nieświadomie!

Te 3 fundamentalne nawyki to:

 1. Ulubiona aktywność
 2. Zdrowe i mądre odżywianie
 3. Sen

Dzisiaj więcej dowiesz się o pierwszym według mnie najważniejszym nawyku dzięki któremu możesz w swoim życiu pokonać największe życiowe trudności. 

O zbawiennym wpływie sportu na nasze życie można opowiadać godzinami. To najcudowniejsze lekarstwo na „całe zło”! Dbając o ciało dbamy równocześnie o nasz umysł, a także i o duszę! Pomaga nam on w redukcji stresu i „rozpracowaniu” negatywnych emocji, dotlenienia cały organizm, doskonale wpływa na nasze serce i układy, pielęgnuje sylwetkę, przeciwdziała najgroźniejszym chorobom, stymuluje wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia, można by tak pisać bez końca…
Jednak wiedz także, że regularne uprawianie ulubionej aktywności może stać się Twoim fundamentalnym nawykiem, który wyzwoli w Tobie całą serię pozytywnych przemian – najważniejszych w Twoim życiu!

Jak i kiedy rozpoczynasz serię dobrych przemian w swoim życiu?
Dlaczego wypracowanie tego nawyku jest tak ważne dla Twojej radości?

Najmocniejszym fundamentalnym nawykiem jest aktywność fizyczna przy jej pomocy zaczniesz budować inne nawyki w różnych dziedzinach swojego życia. Często nie jesteś tego świadoma. Przyjdzie Ci to z łatwością, lekkością, radością.

Jak to jest możliwe?

Ulubiona aktywność wyzwoli w Tobie szereg innych naturalnych zmian:

 • Kiedy się ruszasz to zaczynasz dbać także o swoją dietę, zaczynasz budować zdrowe nawyki żywieniowe
 • Napotykane trudności są dla Ciebie mniejsze
 • Efektywniej realizujesz swoje cele, stajesz się wydajniejsza w pracy, która sprawia Ci ogromną satysfakcję
 • Masz w sobie więcej cierpliwości, jesteś spokojna, wzmacniasz swoje poczucie własnej wartości, mniej się stresujesz
 • Czujesz lekkość i myślisz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych
fot. Pixabay

fot. Pixabay

Jak możesz sobie pomóc w budowie tego nawyku?

Warunek niezbędny – wybierz tylko te aktywności, które sprawiają Ci przyjemność. Jeśli nie lubisz pływać ponieważ uważasz, że jesteś zbyt gruba i nie chcesz się pokazywać w stroju kąpielowym, to nie pływaj!!!

Każde działanie przeciwko samej sobie odbierze Ci chęci i siłę w uprawianiu nawet tej aktywności, którą lubisz.

Dlatego na początku:

Zrób sobie listę wybierając tylko ulubione aktywności!

Jak będziesz się ruszać podczas zimy?
Jogging, narty zjazdowe czy biegowe, wędrówki górskie, pływanie, długie spacery…
Możesz także tak zrobić co do wiosny i lata. To mają być tylko ulubione aktywności, które będą sprawiać Ci przyjemność!

Znajdź wskazówkę!

Wskazówki to wyzwalacze, elementy, to „coś” co powoduje w Tobie „odpalenie” danego nawyku. Zatem:
• zaplanuj czas na aktywność,
• kup sobie wygodny strój do ćwiczeń, który będzie Ci się także podobał,
• ruszaj się razem z przyjaciółką,
• kup sobie miesięczny karnet np. do siłowi.

One zawsze przypomną Ci o budowie danego nawyku, który z czasem stanie się normalnością. Jeśli jakieś wskazówki ulegną zmianie to zastąp je innymi ponieważ ich brak może „rozsypać” budowę nawyków. Przykładowo jeśli planujesz jogging to także miej plan B i jak będzie padało to poćwiczysz w domu w towarzystwie Ewy Chodakowskiej włączając swój ulubiony trening.

Zaplanuj nagrodę!

Bardzo ważne jest to, aby praca w budowie nawyku kojarzyła Ci się z jakąś nagrodą. Dlatego kojarz dany nawyk z nagrodą. Zaplanuj sobie na bazie miesiąca 4 nagrody tygodniowe i jedną miesięczną. Te tygodniowe to może być „coś” drobnego jak np. spędzenie podczas weekendu czasu poza wielkim miastem na łonie natury, zakup fajnego kosmetyku, sukienki itp. Natomiast nagroda miesięczna powinna być większa – to „rzecz” na którą czekasz z utęsknieniem jak np. wyjazd weekendowy w góry czy zakup wymarzonych butów to biegania – sporo takie kosztują. Systematyczne wynagradzanie zachęci Cię do dalszego działania zwiększając Twoją wewnętrzną motywację. Może pomóc Ci przemienić najbardziej zakorzenione nawyki, których pragniesz się pozbyć.

Wskazówki i nagrody kształtują moc Twojego nawyku!

Kiedy poznasz jak zbudowałaś ten nawyk?

Zamieniasz oglądanie telewizji, rozmowy o niczym ze znajomymi, kanapę na aktywność i nie potrzebujesz specjalnego przypominacza aby wykonać tę aktywność. Wyzwalasz sama od siebie tę potrzebę. Wówczas Twoje działania stało się nawykiem.

Od siebie zalecam Ci abyś ruszała się co drugi dzień min. 60 minut. Mięśnie potrzebują 48 godzin na regenerację w trackie której pięknieją Codziennie możesz się rozciągać, uprawiać jogę – osoby „zaawansowane” w sporcie, dla początkujących taką codzienność „musisz sobie wypracować.

Chcesz aby bieganie sprawiło Ci przyjemność?
Zrób z tego nawyk! Wówczas wykreujesz w sobie prawdziwe pragnienie, które będzie Twoją siłą napędową.

W skutecznej budowie fundamentalnych nawyków pomocne jest niezwykłe narzędzie rozwojowe Generator Radości Życia, który możesz otrzymać ode mnie w prezencie zapisując się na mój newsletter Karpacki Inspirator.

Pobierz za darmo GENERATOR RADOŚCI ŻYCIA TUTAJ!!!

O pozostałych nawykach, także fundamentalnych więcej inspiracji znajdziesz TUTAJ