Go to content

Co sprawia, że czujesz się kobieco ?

Po Möller’s GOLD warto sięgać nie tylko w okresie przesilenia wiosennego
Fot. iStock / gradyreese

Wczoraj na jednej z fejsbukowych  stron,  w ramach konkursu  odpowiadałam na pytanie „Co sprawia, że czujesz się kobieco? „. Pytanie bardzo banalne, proste, a jednak dość długo zastanawiałam się nad odpowiedzią.  W końcu zdałam sobie sprawę, że z jednej strony bardzo zaniedbałam swoją kobiecość  a z drugiej strony jednak nie jest tak ze mną źle.

Więc co sprawia ,że czuję się kobieco?

1. Tusz do rzęs i czerwona szminka.

Tusz do rzęs podkreśla moje „kocie” oczy,  a dodając  do tego czerwoną szminkę z szarej myszki w rozciagnietym dresie zamieniam się w atrakcyjną, seksowną  kobietę.

2. Czekolada.

Chyba niema nic wspanialszego na świecie , jak po ciężkim dniu,  w ciszy i spokoju delektować się najlepszą i najsmaczniejszą „sałatką” . 😂 Oczywiście  z wyrzutami sumienia, że na pewno nie pójdzie w cycki, ale od tego mamy już Chodzię,  Anka no i Qczaja .

3. Świeże  kwiaty w wazonie.

Od tego jestem uzależniona,  ich zapach i kolor rozchodzący się po pokoju jet cudowny . Intensywny kolor napawa mnie radością . Uwielbiam bardziej niż kwiaty doniczkowe.

4. Kokosowa odżywka do włosów.

Rytuał,  cudowny zapach,  miękkość  włosów i słowa  mojego męża „moja kokosanko ” .

5. Sterta ubrań  do prasowania.

Nigdy nie czuję się tak kobieco, facet  może  wstawić pranie,  umyć naczynia, ugotować obiad czy zrobić śniadanie  lub kolację  ale nigdy nie będzie stał przy desce do prasowania dłużej niż jedna para spodni .😂

 

Czerwona sukienka,  szpilki, fryzjer,  kosmetyczka do której wybieram się raz na 3 miesiące ,mogła  bym jeszcze  taki wymieniać,  lecz teraz ty odpowiedz nam i sobie…  Co sprawia,  że  czujesz się  kobieco?