Go to content

Rusza nowy program z Małgorzatą Ohme. Zgłoś się na casting

Fot. Archiwum prywatne

Małgorzata Ohme poprowadzi nowy program.  „Kto odmówi pannie młodej?”, to nowy format stacji TVN7, w którym bohaterki będą oświadczać się swoim ukochanym.  To polska wersja dobrze znanego programu „Marry me now”. Przyszłe panny młode mogą liczyć na wsparcie psychologiczne wyjątkowej gospodyni programu. Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – wciąż możecie się zgłaszać do programu!

Pora złamać stereotypy!

Programów, w których bohaterowie szukają swojej drugiej połówki, powstało na pęczki, ten jednak będzie wyjątkowy. To pierwszy taki format w Polsce,  stacja telewizyjna TVN7 dała prztyczka w nos stereotypom i oddała głos kobietom. To panie bowiem stają przed kulturowo zarezerwowanym dla mężczyzn wyzwaniem – oświadczynami. Jak sobie poradzą? Wierzymy, że doskonale.

Uczestniczki będą miały trzy dni, aby ich partner przekonał się do pomysłu i zgodził na wspólny finał przed ołtarzem.

Będę towarzyszyć głównej bohaterce przez cały program, od momentu podjęcia decyzji o udziale w programie aż po sam ślub. Towarzyszę jej prawie we wszystkich przygotowaniach i w momentach, w których musi poinformować wszystkich tych, którzy mają być poinformowani o ślubie. Nie będzie mnie jedynie przy tej jednej, najważniejszej rozmowie – z partnerem – mówi w rozmowie z Plejadą Małgorzata Ohme.

Trzymamy mocno kciuki za uczestniczki i Gosię, i przypominamy, że wciąż możecie się zgłosić do udziału w programie.