Go to content

Rozwiązanie konkursu #Red Lips Month

Fot. Materiały prasowe

Wciąż boimy się zmian, nowych wyzwań, wciąż nie wierzymy, że mamy ku temu wystarczającą siłę sprawczą. Nie aplikujemy na wymarzone stanowisko, nie prosimy o podwyżkę, nie szukamy lepszych relacji i dobrych miłości. Nie jestem na to dość dobra, żeby to robić – kołacze się nam z tyłu głowy, jak zardzewiały dzwonek alarmowy albo jeszcze gorzej: Nie muszę tego dla siebie robić…

A gdyby wreszcie zamienić krzywe zwierciadło, w którym się przeglądamy na nowe, błyszczące lustro, pomalować usta czerwoną szminką i powiedzieć: Hej! To ja! Jestem świetna, jestem najlepszą wersją siebie i chcę od życia więcej! Pokazałyście, że potraficie zawalczyć o to, by czuć się świetnie we własnej skórze i unieść głowę wysoko do góry.

Razem z Mary Kay Polska serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę! Świętowanie #Red Lips Month trwa a najlepsze, więc nigdy więcej nie traćcie już pewności siebie! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy laureatki konkursu.

Laureatki prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: [email protected]l wpisując w temacie wiadomości „#redlipsmonth”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Laureatki:

  1. Sandra Gawin
  2. Marta LK
  3. Ann Natalie
  4. Paulina Obara
  5. Ewa Mazur

Zestaw kosmetyków. Zestaw składa się z:

– Zestawu Satin Lips™ White Tea & Citrus

– Konturówki do Ust Red

– Żelowej Szminki Semi-Matte Red Stiletto

– Nawilżającego UltraBłyszczyku Unlimited™ Iconic Red

– Nawilżającego UltraBłyszczyku Unlimited™ Pink Ballerina

– Nawilżającrgo UltraBłyszczyku Unlimited™ Soft Nude

 

#Red Lips Month z Mary Kay

Co roku, marka Mary Kay ogłasza marzec miesiącem czerwonych ust i budowania pewności siebie!

Dlaczego marzec? To oczywiście nieprzypadkowa data, właśnie wtedy świętujemy Dzień Kobiet! Mary Kay jednak,  nie chce celebrować tego święta tylko jeden dzień, dlatego świętujemy przez cały miesiąc.

Pewność siebie to więcej niż czerwone usta

I to jest głównym celem Mary Kay! Wzbogacanie kobiet na wielu płaszczyznach – na zewnątrz (dobre kosmetyki, piękny wygląd, który daje nam poczucie pewności siebie), ale także w wewnątrz (rozwój osobisty, poczucie kontroli nad własnym życiem). Marka od lat z powodzeniem wspiera kobiety w dążeniu do niezależności i wspiera aktywność zawodową. Bądź pewna siebie, zdobywaj szczyty i daj się zaprosić do naszego świata.

Regulamin znajduje się tutaj.