Lifestyle

Rozwiązanie konkursu #Red Lips Month

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
8 marca 2021
Fot. Materiały prasowe
 

Wciąż boimy się zmian, nowych wyzwań, wciąż nie wierzymy, że mamy ku temu wystarczającą siłę sprawczą. Nie aplikujemy na wymarzone stanowisko, nie prosimy o podwyżkę, nie szukamy lepszych relacji i dobrych miłości. Nie jestem na to dość dobra, żeby to robić – kołacze się nam z tyłu głowy, jak zardzewiały dzwonek alarmowy albo jeszcze gorzej: Nie muszę tego dla siebie robić…

A gdyby wreszcie zamienić krzywe zwierciadło, w którym się przeglądamy na nowe, błyszczące lustro, pomalować usta czerwoną szminką i powiedzieć: Hej! To ja! Jestem świetna, jestem najlepszą wersją siebie i chcę od życia więcej! Pokazałyście, że potraficie zawalczyć o to, by czuć się świetnie we własnej skórze i unieść głowę wysoko do góry.

Razem z Mary Kay Polska serdecznie dziękujemy Wam za wspólną zabawę! Świętowanie #Red Lips Month trwa a najlepsze, więc nigdy więcej nie traćcie już pewności siebie! Z ogromną przyjemnością ogłaszamy laureatki konkursu.

Laureatki prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: [email protected]l wpisując w temacie wiadomości „#redlipsmonth”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Laureatki:

  1. Sandra Gawin
  2. Marta LK
  3. Ann Natalie
  4. Paulina Obara
  5. Ewa Mazur

Zestaw kosmetyków. Zestaw składa się z:

– Zestawu Satin Lips™ White Tea & Citrus

– Konturówki do Ust Red

– Żelowej Szminki Semi-Matte Red Stiletto

– Nawilżającego UltraBłyszczyku Unlimited™ Iconic Red

– Nawilżającego UltraBłyszczyku Unlimited™ Pink Ballerina

– Nawilżającrgo UltraBłyszczyku Unlimited™ Soft Nude

 

#Red Lips Month z Mary Kay

Co roku, marka Mary Kay ogłasza marzec miesiącem czerwonych ust i budowania pewności siebie!

Dlaczego marzec? To oczywiście nieprzypadkowa data, właśnie wtedy świętujemy Dzień Kobiet! Mary Kay jednak,  nie chce celebrować tego święta tylko jeden dzień, dlatego świętujemy przez cały miesiąc.

Pewność siebie to więcej niż czerwone usta

I to jest głównym celem Mary Kay! Wzbogacanie kobiet na wielu płaszczyznach – na zewnątrz (dobre kosmetyki, piękny wygląd, który daje nam poczucie pewności siebie), ale także w wewnątrz (rozwój osobisty, poczucie kontroli nad własnym życiem). Marka od lat z powodzeniem wspiera kobiety w dążeniu do niezależności i wspiera aktywność zawodową. Bądź pewna siebie, zdobywaj szczyty i daj się zaprosić do naszego świata.

Regulamin znajduje się tutaj.Lifestyle

„Miałam myśli samobójcze”. 7 rzeczy, których dowiedzieliśmy się z wywiadu Harrego i Meghan

Redakcja
Redakcja
8 marca 2021
Fot. Instagram/20minutesfrance

Ta rozmowa nie przejdzie bez echa. Choć przez ostatni tydzień brytyjskie i amerykańskie media dosłownie przerzucały się newsami dotyczącymi kulisów wywiadu, jakiego książę Harry i jego żona – aktorka i aktywistka Meghan Markle – udzielili Oprah Winfrey, dzień po emisji rozmowy emocje nie opadają. Fani monarchii zarzucają Meghan granie ofiary, a Harremu brak lojalności w stosunku do rodziny. Z drugiej strony padają mocne zarzuty o rasizm na brytyjskim dworze i brak wsparcia dla młodej księżnej, która nie radziła sobie psychicznie z osamotnieniem, nieustanną krytyką ze strony angielskich tabloidów i brakiem wsparcia po stronie rodziny męża.

Dwugodzinna rozmowa małżonków z Oprah Winfrey z pewnością nie ociepli tych stosunków. Zobaczcie, jakie słowa z ust Meghan i Harrego padły podczas wywiadu udzielonego amerykańskiej dziennikarce.

7 rzeczy, których dowiedzieliśmy się z wywiadu Harrego i Meghan

1. Meghan Markle miała myśli samobójcze będąc w ciąży

To jedna z najbardziej szokujących i porażających informacji, które padły podczas wywiadu. Księżna przeżywała tak trudne chwile na brytyjskim dworze, że w pewnym momencie, będąc w piątym miesiącu ciąży zaczęła mieć myśli samobójcze. Jak wyznała, w głowie pojawiały się głosy mówiące, że tak właśnie byłoby dla wszystkich lepiej. W wieczór, gdy para pojawiła się wspólnie w Royal Albert Hall, Meghan i Harry przeżywali prawdziwy koszmar – kilka godzin wcześniej Meg wyznała mężowi, że jej stan jest poważny i że rozważa samobójstwo. Mimo to zdecydowali się na uczestnictwo w uroczystości – po części z poczucia obowiązku, po części dlatego, że Meghan obawiała się zostać sama w domu.

2. Członkowie rodziny królewskiej wyrażali obawy dotyczące kolory skóry dziecka, które miałoby się narodzić ze związku Harrego i Meghan

Para nie podała dokładnie, z czyich ust padły te słowa. Meghan przyznała, że przeprowadzono kilka rozmów z Harrym, podczas których wyrażano zaniepokojenie tym, jak bardzo brązowy będzie odcień skóry dziecka Sussexów i jakie reakcje mogłyby temu towarzyszyć.

3. Książę Karol nie odbiera telefonów od syna

Książę Karol miał przestać odpowiadać na próby kontaktu ze strony Harrego w momencie, gdy ten zdecydował o wycofaniu się z funkcji, jakie pełnił jako royals. Tak wany Megxit przypieczętował sprawę. Jest wiele pracy przed nami, żeby naprawić tę relację – powiedział Harry, zapewniając jednocześnie, że wciąż bardzo kocha ojca i brata, z którym łączą go te same, przykre doświadczenia.

4. Księżna Sussex nie mogła skorzystać z pomocy psychologicznej na dworze

Mimo jawnych objawów depresji, olbrzymiej dawki stresu i poczucia izolacji, Meghan nie otrzymała na dworze żadnej pomocy psychologicznej. Uznano, że mogło by to zostać zle odebrane.

5. Para pobrała się podczas prywatnej ceremonii trzy dni przed ślubem, który transmitował cały świat

Miliony ludzi śledziło uroczystość podczas której Harry i Meghan składali sobie przysięgę na zamku Windsor w 2018 roku. Ale para ujawniła, że w rzeczywistości pobrali się trzy dni wcześniej, w ogrodzie swojego domu.

6. To księżna Kate doprowadziła do płaczu Meghan, a nie – jak podawała prasa brytyjska – Kate płakała przez Meghan

Kilka miesięcy po ślubie Sussexów do prasy wyciekła informacja, jakoby podczas przygotowań co ceremonii Meghan miała doprowadzić księżną Kate do płaczu. Spór dotyczył sukienek dziewczynek sypiących kwiatki podczas ślubu.

Meghan zaznaczyła jednak, że sytuacja wyglądała dokładnie odwrotnie, a Księżna Cambridge przeprosiła biorąc pełną odpowiedzialność za wyrządzoną szwagierce przykrość. Kate podarowała Meghan kwiaty i wysłała jej specjalny liścik. To dobra osoba – powiedziała Meghan o przyszłej królowej.

7. Mały Archie będzie miał siostrę

Para spodziewa się córeczki, która na świat przyjdzie już w lecie. Fani pary spekulują, że dziecko, w hołdzie dla swojej tragicznie zmarłej babci, otrzyma imię Diana.

 


Zobacz także

Wybaczyłam mu, ale nigdy nie zapomnę tego, co mi zrobił. Piętno ofiary przemocy zawsze będę nosić w sobie

Lubił widzieć w jej oczach strach i przerażenie. Stał się panem i władcą, który ma prawo zrobić z nią co chce. Gwałt to nie tylko napaść w ciemnym zaułku

Kochasz słodycze? Czy wiesz, co to mówi o twojej osobowości?

Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”