Go to content

Rozwiązanie konkursu „Odnajdź w sobie radość dziecka”

Fot. iStock / Imgorthand

Przypomnieliście sobie, jak cudownie być dzieckiem. Kiedy oglądałyśmy wasze prace robiło się cieplej na sercu. Kiedy czytałyśmy, jak budziliście uśpionego w środku serca dzieciaka i znów zaczynaliście się śmiać, łzy kręciły się w oku. Wewnętrzne dziecko mieszka w każdym z nas, czeka byśmy znowu zaprosili je do skakania po kałużach, nieprzejmowania się na zapas i uśmiechania do ludzi w tramwaju. Pamiętajcie, że nawet najbardziej dorosły człowiek świata, musie je czasem pogłaskać po głowie i powiedzieć: „jest dla ciebie miejsce”.

To najłatwiejsza droga, by zwyczajnie cieszyć się życiem! Dziękujemy wam za wszystkie wiadomości! I z przyjemnością ogłaszamy, że nagrody wędrują do…

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl z dopiskiem: „#radośćdziecka”. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Laureaci i nagrody:

Słuchawki JBL

 1. Karolina Ciernicka
 2. Anna Bojanowska
 3. Dominika Maliszewska
 4. Bogumiła (Bognata)
 5. Anna S.

 

Fot. Materiały prasowe

 

Podwójny zestaw pasów Smart Kid Belt:

 1. Iwona Matelska
 2. Iwona Skorek
 3. Patrycja Piasecka
 4. Beata Gardoń

Wybrane przez Laureata buty z letniej kolekcji BARTEK  

Prosimy o przesłanie informacji o wybranym modelu i rozmiarze butów.

 1. Beata Maćkowiak
 2. Bożena Sil 
 3. Karolina Wochal
 4. Gardoń Zbigniew

Fot. Materiały prasowe

 

Letnia kolekcja obuwia marki BARTEK to ponad 100 wyselekcjonowanych wzorów dla dzieci od ich pierwszych kroków aż po wiek młodzieżowy. Wybrane modele są dostępne do rozmiaru 40, więc z powodzeniem mogą być wybierane przez mamusie  – na tę okazję powstała dedykowana linia FOR ME AND MY MUM oraz SPORT LINE – Zapraszamy.

Termin realizacji: do 31.07.2019 na stronie bartek.com.pl.

Zestaw nagród, składający się z:

 1. Karolina Woźniak
 2. Dawid Kozłowski 
 3. Pan Piotr.

1 x HASBRO UGLY DOLLS FIGURKA TOREBKA NIESPODZIANKA

1 x UGLYDOLLS. (NIE)DOSKONAŁA PRZYGODA PS4

1 x cukierki, naklejki i zabawy z Paskudami

Paskudy już czekają na wszystkie dzieci w kinach! 🙂

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.