Go to content

Rozwiązanie konkursu „Mama ma… pomysły i marzenia”

Konkurs "Mama ma... pomysły i marzenia"
Fot. iStock / adezhda1906

Razem z wyjątkowym  sklepem dla rodziców Mama-ma.com serdecznie dziękujemy wam za udział w  naszej zabawie.  Opowiedzieliście am o swoich podróżniczych marzeniach – tych realnych i tych całkiem fantastycznych. Dziękujemy za wasze opowieści i gratulujemy laureatom.

Laureaci:

Aleksandra Wolak  – Butelka samonagrzewająca się Paulandstella

Fot. Materiały prasowe

Daria Walorczyk –  Torba dla mamy i dziecka

torby paulandstella

Niespodzianka 🙂

Wyróżnienie:

Pozostałe uczestniczki konkursu, również prosimy o kontakt – mamy dla was niespodziankę od sklepu Mama ma – super muślinowe myjki z bambusa dla najmłodszych:)

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 06.04.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Aktualizacja godz.18:50