Go to content

Rozwiązanie akcji #Miesiąc Bez Kompleksów

Fot. iStock

Nie taka jak trzeba. Ciągle za gruba, nie wystarczająco ładna, za niska,  za mało zdolna… Kompleksy. Któż ich nie ma. Nobody is perfect! Już nigdy o tym nie zapominajmy, nigdy! Przez ostatnie tygodnie pokazałyście, że nie ma takich strachów, którym nie da się powiedzieć: wystarczy. Że potraficie stawić czoła swoim lękom, kompleksom i już nie uciekać. Przede wszystkim przed sobą.

Udowodniłyście, że naszą wartość można budować tylko w jeden sposób – wiarą w siebie. I nikt oprócz nas samych, nie może tego zrobić. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, wspaniała. Każda z nas zasługuje na to, by czuć dumę patrząc  w lustro.  Dziękujemy wam, że podjęłyście to wyzwanie!

Z ogromną radością ogłaszamy zwycięzców naszej akcji.

Prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl z dopiskiem: „#miesiąc bez kompleksów”. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Laureaci:

Nagroda główna – weekendowy pobyt w Talaria Resort & SPA z przyjaciółką :)*

Andżelina Rybak

*Wartość nagrody: 2.200 PLN Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy przez laureata konkursu.


 Zestaw kosmetyków WS ACADEMY, składający się z produktów:

Eliksir Czarna Orchidea

Odżywka 20 w 1 Poranna Rosa

Monika Zielińska

Joanna Antoniewska

Marta Czechowska

Marta Mrugalska

El Pie


Zaproszenie do salonów DepilConcept w Polsce na zabieg depilacji SHR in Motion o wartości 230 złotych!

Sylwia Gładkojć

Barbara Chadaj

Ada Frąckowiak

Ewa Jurkowska

Patrycja Chmielewska


Zestaw kosmetyków JANDA, składający się z:

  • NOWOŚĆ – FORMUŁA STOP-REDNESS – nawilżający krem całodzienny
  • NOWOŚĆ – FORMUŁA STOP-REDNESS – Red korektor krem korygujący.

Bogumiła Olendzka-Kozicka

Joanna TD

Karolina Hasiak

Małgorzata Trelka

Agnieszka Owczarska

 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.