Lifestyle

Rozwiązanie akcji #ListdoNiego

Redakcja
Redakcja
14 marca 2018
Akcja #ListdoNiego
Fot. iStock / GeorgeRudy
 

Przyjęło się mówić, że „same słowa to za mało”, że to czyny mogą być dowodem miłości. I z jednej strony trudno się z tym nie zgodzić, ale z drugiej… zdecydowanie nie! Przecież sami powtarzamy, jak wielką moc mają właśnie słowa! Ba! wiemy, że mogą ranić, niszczyć i zabijać, ale i budować, koić, dawać nadzieję. A słowa w miłości, są równie ważne, co czyny i emocje.

Bywa, że pewnych słów boimy się wypowiedzieć, innych się wstydzimy. Są też takie, których nie zdążyliśmy, a bardzo byśmy chcieli i te uwięzły nam gdzieś w gardle, w emocjach. Miłość ma wiele barw – bywa podszyta wdzięcznością, wzruszeniem, ale też złością, wiemy o tym doskonale. Stawia nam wymagania, czasami niesłusznie także oczekiwania.

O tym wszystkim pisałyśmy wam zaczynając akcję #ListDoNiego. Dzisiaj chciałyśmy wam bardzo podziękować za wszystkie listy, które do nas wysłałyście w ramach tej akcji. Wzruszyłyśmy się nie raz, czytałyśmy wasze historie chwilami z zapartym tchem. Mamy nadzieję, że uwolnione słowa przyniosły wam ukojenie i pozwoliły poskładać myśli.

A teraz – czas na nagrody. Nie było nam łatwo…

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Laureaci:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA* otrzymują:

Paulina Janik 

Joanna Strzałka

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

 

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.*,** otrzymuje

Ania Stawowa

 

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.* ** otrzymuje

Dominika Maliszewska

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, ** otrzymuje

Beata Adamska 

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

  1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)

  2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

otrzymują:

Agata Kubacka

Ania Bałuta

Twoja K.

Serdecznie gratulujemy

 

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.


Lifestyle

„Natychmiast rzucić” – powiedziała jej wróżka. No to rzuciła. Znajomi załamują ręce, większej głupoty nie widzieli

Listy do redakcji
Listy do redakcji
14 marca 2018
Następny

No co z tego, że dobrze mu z oczu patrzyło, co z tego, że naprawdę kochał. Co z tego, że dość długo się znali, że zdążyli nawet zaplanować swoją przyszłość. Że jej rodzice mówili do niej „córciu”, a jego siostra zwierzała jej się ze swoich sekretów. Ona wiedziała lepiej. Wróżka kazała jej rzucić faceta, bo „nic z tego nie będzie”, to rzuciła. I teraz czeka na tego bruneta, który ma się pojawić na wiosnę. To właśnie będzie miłość na całe życie. On, nie tamten. Tak powiedziała wróżka.

Asia jest bardzo ładna, świetnie wykształcona, ma dobrą pracę i jest samodzielna. Szał na wróżki był dość sporym szokiem dla jej znajomych, oczywiście tych, którzy zostali wtajemniczeni. Nigdy wcześniej nie interesowała się ezoteryką, sporadycznie czytała horoskopy na nowy rok. Aż tu nagle jakieś szaleństwo. Jedna wizyta, druga, trzecia. Potem już regularnie, raz w tygodniu. I w końcu decyzja. Rozstaje się Pawłem, bo on się nie nadaje. Nagle się nie nadaje? Po pięciu latach nadawania się nagle przestał się nadawać? Zdradził? Uderzył ją? Okazał się niezrównoważony psychicznie? Nie, Paweł to usposobienie harmonii i spokoju. Lojalny partner, świetny kumpel. Ale koniec i już. Pora na nowy etap w życiu.

Przyjaciółka pokręciła Aśce kółko na głowie. Całym sercem była z Pawłem. Nie chodzi o samą decyzję, Aśka miała do niej prawo. Ale nic nie wskazywało na to, że to się tak skończy, a Asia nie potrafiła nawet tej decyzji uzasadnić. A przecież choć tyle była mu winna. Przyjaciółka uważa, że Asia dosłownie złamała Pawłowi serce i zniszczyła życie. I niech chłopak się z tego uczucia szybko otrząśnie, bo Asi fascynacja tarotem i podatność na manipulację raczej na razie nie przejdzie. To się pogłębia, niebezpiecznie. Jak jakieś uzależnienie.

Najpierw płatne linie „0 -700”, przez które konsultowała jego „niepokojące” zachowania. Jakie? Nie chciał z nią rozmawiać o kłopotach w pracy, kiedy zauważyła, że jest milczący i nieco przygnębiony („widzę obok niego energię jakiejś młodej kobiety”), nie poszedł z nią na jakieś spotkanie do znajomych, bo musiał popracować w domu („kochający mężczyzna zna priorytety”).

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Lifestyle

„Pokaż mi, jak to wszystko zrobić w 24 godziny” – czyli życie każdej z nas… Ten post udostępniły setki kobiet

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
14 marca 2018
Fot. Screen/Facebook/Caffeina

Czy ty też uważasz, że świat zwariował? Że z jakiegoś dziwnego powodu mamy coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu? Że życie kobiety zaczęło przypominać szalony wyścig o każdą minutę? Przeczytaj koniecznie tekst, który udostępniły już setki internautek. Znalazłaś w nim siebie?

Jestem matką. Mam trójkę dzieci. Poszłam do lekarza, ponieważ zdarza mi się zapominać o różnych rzeczach i mam problemy z koncentracją. Lekarz powiedział mi, że powinnam spać 8 godzin.

Bolą mnie plecy. Ortopeda mówi, że powinnam regularnie ćwiczyć, najlepiej Pilates 2-3 razy w tygodniu.

Nauczycielka mojego najstarszego syna mówi, że powinnam być przy nim, kiedy odrabia prace domowe. Młodszy syn również ma nauczyciela, ma też zadania, prace, modele i wystawy, cotygodniowe prezentacje w szkole. Oboje uprawiają sport (powinnam im zawsze kibicować z trybun).

Alergolog najmłodszego syna uważa, że powinnam podawać dziecku tylko najlepsze produkty, świeże i bez składników powodujących alergie. Że powinnam kupować wszystko świeże, gotować w domu, obierać więcej i rozpakowywać mniej. A że to zajmuje dwa razy więcej czasu? Mój mąż i mój najstarszy syn mówią, że jedzenie, które podaje młodszemu jest niedobre, więc muszę przygotowywać dla nich coś innego.

Eksperci od edukacji i psychologowie twierdzą, że musisz spędzać choć 30 minut dziennie z każdym dzieckiem, aby zapewnić mu harmonijny rozwój.

Pediatra powiedział mi, że oboje z dzieckiem powinniśmy korzystać ze słońca i spędzać godzinę w parku na świeżym powietrzu każdego dnia, bo to jest dobre dla mózgu.

Miesięczne rachunki mówią, że powinnam pracować cały czas.

Ekspert od edukacji i rozwoju mówi, że najlepiej jest pozwolić dzieciom uczyć się i odkrywać świat podczas zabawy i nie zwracać uwagi na to, że przy tym się  brudzą, nawet jeśli oznacza to codzienne pranie.

Terapeuta małżeński mówi, że małżonkowie powinni wyjść na romantyczną randkę lub spędzić czas tylko we dwoje 1-2 razy w tygodniu. A nauka mówi, że seks to życie, to że w dobrych związkach powinien być obecny 2 do 3 razy w tygodniu.

Kobiety odnoszące sukcesy w życiu zawodowym mówią, że kobieta musi zainwestować w swoją karierę, być „na bieżąco” i szkolić się, a także zarezerwować czas na zadbanie o swój wygląd i ciało.

Psycholog mówi, że potrzebuję czasu tylko dla siebie samej.

Teraz szukam eksperta od czarów, żeby pokazał mi, jak to wszystko zrobić w ciągu 24 godzin.

 

(tekst znaleziony w Internecie, autorka: Eliane Rosso)


Zobacz także

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. A wy? Nie macie żadnych tajemnic przed swoimi przyjaciółmi?

5 przyjemności, które nie kosztują nic poza czasem. Potrafisz jeszcze uśmiechnąć się na widok motyla? Akcja #rodzINKA. Tydzień III, wyzwanie 15

900 milionów na reformę?

To wszystko już było, dlaczego znowu okrada się nasze dzieci i młodzież? 900 milionów na reformę zamiast w rozwój szkół i edukacji