Go to content

Rozwiązanie akcji „Kwiecień-plecień, czyli upleć nam ciekawą historię”

Fot. iStock / pixitive

Wiecie, co jest najlepsze w organizowanych dla was akcjach? Że w każdej z tak wielkim entuzjazmem bierzecie udział. Oczywiście, że obawiałyśmy się rzucając wyzwanie: napisz nam ciekawą historię, stwierdzicie, że to za trudne, że szkoda czasu, że nie chce wam się. A tymczasem poświęciłyście nam swój czas, dałyście go też naszym czytelniczkom, które również mogły przeczytać wasze opowiadania. Bardzo, bardzo wam za to dziękujemy. Za historie, za zaangażowanie i za odwagę, bo przecież często piszemy coś tylko do szuflady obawiając się, że inni wyśmieją to, co mamy do powiedzenia.

Opowiadań przyszło bardzo dużo. Część z nich, z tych najciekawszych i najlepszych opublikowałyśmy. A laureatkami konkursu: „Kwiecień-plecień, czyli upleć nam ciekawą historię zostają i nagrody otrzymują:

Zestaw książek, składający się z: Steczkowscy. Miłość wbrew reguleCostello. Przebudzenie otrzymują:

Kinga Czerwińska

Danuta Kalinowska

Magdalena Joncel

Marta Czechowska

autorka pod pseudo. „Odnaleziona”

Wanda Krzywicka

Beata Kowalska

Małgorzata Szcześniak

autorka pod pseudo: „Silna kobieta”

Anna Bałuta

Zestaw Class A Collagen Complex otrzymują

Dorota Dziedzic – Chojnacka

Emilia Mopowicz

Aldona Reich

Zestaw Collagen COMPLEX

Zestaw Detox na Maxa otrzymują:

Sandra Kortas-Dorsz

Aguszu

Katarzyna Wandas

Diana Dyba

zestaw Detox na Maxa

Detox Tea + kubek otrzymują:

Ola Dobrowolska

Agata Federowicz

NH_zestaw_herbata+kubek

Żelkowe love

Adrianna Bednarz

 

NH_żelki

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).