Go to content

Mamy kolejne royal baby! Witamy na świecie pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Fot. iStock / NataliaCatalina

Tę informację, na prośbę pary długo trzymano w tajemnicy.  Mamy kolejne royal baby! Księżna Meghan urodziła zdrowego chłopca!

Ponieważ para książęca pragnęła zachować jak najwięcej prywatności w chwili narodzin, do ostatniej chwili wszelkie szczegóły dotyczące przybliżonej daty oraz miejsca porodu były trzymane w tajemnicy.  Nie wiadomo też, czy małżonkowie zdecydują się, zwyczajem Kate i Williama pokazać światu nowo narodzonego potomka. Mówi się raczej, że mocno wspierająca kobiety Meghan powstrzyma się od pozowania w pełnym makijażu, kilka godzin po porodzie. Zamiast tego, pałac Kensington opublikuje zdjęcie dziecka.

Książęce dziecko nie będzie również miało brytyjskiej niani, jak pozostałe dzieci z rodziny królewskiej, tylko nianię amerykańską, wybraną przez oboje rodziców.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy, a dziecku życzymy dużo spokoju… Wiadomo już, że choćby ze względu na nietypową i przełamującą sztywną angielską, królewską tradycję historię rodziców nowe, siódme w kolejce do tronu „royal” baby będzie się cieszyło nieustannym zainteresowaniem prasy oraz fanów na całym świecie…

Fot. Screen z Twittera / Pałac Kensington