Go to content

Przewidzieć katastrofę. Kilka sygnałów, że nie będziesz z nim nigdy szczęśliwa

Kilka zwykłych pytań, dzięki którym twój związek będzie szczęśliwy
Fot. Flickr / @diffuser / CC BY

Czy zdarzyło ci się trwać przez dłuższy czas w związku z kimś, czekając na zmiany, które nigdy nie nastąpiły? Nie czułaś się szczęśliwa, ale nie potrafiłaś odejść. Kiedy w końcu nastąpiło rozstanie, miałaś w sobie jedynie żal i poczucie zmarnowanych lat. Czułaś się oszukana i emocjonalnie wyczerpana. Choć istnieją manipulatorzy, który zręcznie skrywają swoje prawdziwe intencje, większość ludzi dość łatwo rozszyfrować. Wszystko zależy od tego, czy potrafisz pewne rzeczy zobaczyć zawczasu, a nie wolisz się oszukiwać i żyć złudzeniami.

Kilka sygnałów, że nie będziesz z nim nigdy szczęśliwa

On już jest wielkim rozczarowaniem

Żaden człowiek nie jest doskonały. Więc nie oczekuj, kiedy go poznajesz, że to ideał. Jest jednak duża różnica w popełnianiu sporadycznych błędów, a byciu chodzącą katastrofą. Jeśli on konsekwentnie rozczarowuje cię na początku (swoim stosunkiem do innych, skrajnie „lekkim” podejściem do życia – również wspólnego – , brakiem inicjatywy ), wątpliwe jest, aby coś się zmieniło.(I nie baw się w „tę, która go uratuje”, bardziej prawdopodobne, że wspólnie oboje marnie skończycie).

Nigdy nie mówi „przepraszam”

Może nie umie, a może nie uważa, że popełnił błąd. A może jest na to zbyt dumny? Bycie z osobą, która wybiera miłość własną i dumę nad przeprosiny tego, kogo kocha przynosi jedynie smutek i rozczarowanie.

Nigdy nie sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie

Potrzebujesz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się bezpiecznie z tym, kim jesteś w swoim życiu i związku. Jeśli więc już we wczesnej fazie waszej relacji będziesz z jego powodu jedynie zaniepokojona i zdenerwowana, prawdopodobnie tak będzie wyglądał cały wasz związek. Zasługujesz na to, aby być z kimś, kto nie karmi się twoją niepewnością.

Nie chce się przed tobą otworzyć i pokazać swojego prawdziwego „ja”

Nigdy nie możesz całkowicie zaufać komuś, kto nie jest z tobą od początku szczery. Nie możesz być szczęśliwy z kimś, kto nie pozwala ci „zajrzeć do swojego wnętrza”. Musisz zdecydować, czy jesteś wystarczająco cierpliwa, żeby na niego czekać. Czy masz na to siłę? Czy warto?

Jego przeszłość jest dla ciebie niejasna, jego poprzednie związki są tajemnicą

Nie chodzi o to, by opowiadać sobie ze szczegółami o swoich „byłych”, ale to naturalne, że każdy z nas ma już za sobą jakąś historię, kiedy wchodzi w nową relację. Może twój partner ma skłonności, o których nie chce ci powiedzieć, doświadczenia, które zniszczyły go jako człowieka? W tej kwestii liczy się przede wszystkim szczerość, od samego początku.

Kocha towarzystwo innych kobiet

Nie, nie lubi, tak jak towarzystwo fajnych, ciekawych mężczyzn. Ale od razu widzisz, że to kobieciarz. Jeśli nie jest jedynie w naturalny sposób towarzyski i przyjacielski, zadaj sobie pytanie, czy lubisz grać drugie skrzypce. Zwłaszcza, gdy związek wejdzie na bardziej zaawansowany etap.

Od samego początku przejmuje kontrolę nad waszą relacją – również w twoim imieniu

I w ten sposób udowadnia, że ​​ci nie ufa. Zawsze chce mieć kontrolę nad związkiem, co zagraża twojemu poczuciu szczęścia, jeśli cenisz sobie wolność i własną przestrzeń. Jesteś silną i niezależną osobą, która może podejmować niezależne decyzje. A jeśli nie pozwoli ci tego zrobić, to nigdy nie będziesz z nim szczęśliwa.

Nie wie czego chce w życiu, nie ma żadnego kierunku, żadnego celu

Człowiek, który nie wie, czego chce od życia, jest człowiekiem, który nie wie, czego chce od związków. Nigdy nie znajdzie szczęścia i nie potrafi go dać drugiej osobie.

Różnicie się we wszystkim, co dla ciebie ważne

Kompatybilność jest zawsze ważnym wyznacznikiem poziomu szczęścia w związku. Jeśli po prostu nie zgadzacie się, od razu, w kwestiach bardzo podstawowych dla relacji, nie ma co marzyć o szczęściu we dwoje.


Na podstawie: relrules.com