Go to content

Piękna, zadbana, elegancka odzież bez wychodzenia z domu!

Fot. Materiały prasowe

Trudno o lepsze udogodnienie dzisiaj. Ileż to razy, niejedna z nas, ryzykowała praniem w pralce swoich rzeczy, które zwyczajnie … nie powinny tam lądować.  Kto nie jest fanem pralni chemicznych, wie o czym mowa. Firma Haier zaproponowała nam solidne rozwiązanie problemu. Poznajcie urządzenia, dzięki którym zorganizujemy sobie taką pralnię chemiczną w domu, a co więcej – nasze pranie będzie pozbawione wszelkich bakterii. Dzisiaj jest to sprawa dla wszystkich niezwykle ważna, bo o zdrowie powinniśmy dbać nie tylko dobrą dietą.

Seria i-Pro 7 – pralnia chemiczna w Twoim domu 

Pralki i pralko-suszarki z serii i-Pro 7 wyposażone zostały w innowacyjne  funkcje  Refresh oraz i-Refresh. Wykorzystują one technologię pary, dzięki której możemy odświeżyć garsonki, marynarki, sztuczne futra. Ta niezwykle skuteczna technologia usuwa zapachy, oczyszcza zabrudzenia, zmniejszając jednocześnie ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. A wszystko to w zaledwie 20 minut i bez użycia detergentów. Refresh i i-Refresh to rozwiązania, które docenią z pewnością także osoby borykające się z alergiami, mające wrażliwą skórę oraz rodzice małych dzieci. Zastosowanie pary sprawia, że ubrania będą czyste i wolne od alergenów i bakterii.

Fot. Materiały prasowe

Unikalny system antybakteryjny ABT

Marka Haier, tworząc najnowszą linię i-Pro 7, zadbała również o naszą higienę w samym procesie prania, skutecznie zwalczając bakterie, alergeny i zarazki. Gwarantuje to system antybakteryjny ABT, usuwający 99,7 % bakterii. Dzięki niemu szuflada na detergent oraz uszczelka pralki, po zakończeniu cyklu prania, pozostają czyste, a użytkownicy mogą cieszyć się świeżym praniem bez szkodliwych bakterii. Natomiast automatyczny system czyszczenia pralki – Smart Dual Spray, uruchamiany na końcu cyklu zapewnia bardziej higieniczne pranie.

Fot. Materiały prasowe

15 lat gwarancji na silnik

Pralki i pralko-suszarki marki Haier z serii i-Pro 7, wyróżniają się 15 letnią gwarancją, dzięki nowoczesnemu, bezpaskowemu silnikowi Direct Motion. Sprawia on także, że urządzenia są ciche, zużywają mniej prądu i wody (nawet do -40% w porównaniu do klasy A+++), zapewniając wyjątkową skuteczność i efektywność prania, a także idealną pielęgnację tkanin.

Ochrona najdelikatniejszych tkanin

Seria i-Pro 7 oferuje także inne funkcje wpływające na komfort użytkowania i uzyskiwane efekty prania. Specjalna struktura bębna Pillow Drum w kształcie poduszki sprawia, że pranie odbija się delikatnie od powierzchni bębna, co stwarza doskonałe warunki do prania najdelikatniejszych tkanin, ogranicza również ilość zagnieceń na ubraniach ułatwiając ich prasowanie.

Fot. Materiały prasowe

Twoje potrzeby – Twój czas

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników pralek Haier z serii i-Pro 7 jest funkcja i-Time, umożliwiająca precyzyjne ustawienie czasu trwania prania w zależności od potrzeb, można go skrócić lub wydłużyć z dokładnością do 5 minut.

Elegancki design

Modele nowych pralek i pralko-suszarek Haier wyróżniają się eleganckim i nowoczesnym designem. Zastosowanie w urządzeniach wewnętrzne oświetlenie, ułatwi ich obsługę, zapewni lepszą widoczność podczas wkładania i wyjmowania prania, a także sprawi, że już nigdy nie pozostawimy niczego wewnątrz bębna.

Wprowadzona na rynek nowa gama produktów Haier z serii i-Pro 7 obejmuje pralki o pojemnościach – 8, 10 i 12 kg oraz pralko-suszarki o pojemnościach (pranie/suszenie): 12/8, 10/6 i 8/5 kg.

Pralki i pralko-suszarki z serii i-Pro 7marki Haier dostępne są w sklepie internetowym sieci RTV EURO AGD. 

Fot. Materiały prasowe


 

Artykuł sponsorowany