Go to content

Papier toaletowy musi się rozwijać od wewnętrznej strony… A wy? Jakie macie natręctwa?

Fot. iStock / Charday Penn

Na blogu Chujowej Pani Domu pojawił się tekst „Kurwica natręctw”, czyli jakie dziwactwa nie dają nam spokoju, są jak kamyk w bucie, jak fałszywa nuta w piosence, jak malutka drzazga, której nie widać, a jednak boli.

O tak, czasami myślisz sobie: „Chyba mnie porąbało”, gdy po raz kolejny w łazience u znajomych znajomych zmieniasz kolejność ustawienia kosmetyków, albo przy stole wszystko odwracasz łyżeczki, żeby leżały we właściwy dla siebie sposób. I chociaż te natręctwa się oswaja, to jednak miło posłuchać, gdy ktoś cierpi na podobne przypadłości. Lawinę jaką wywołała Chujowa Pani Domu, trudno zatrzymać. Ona sama podaje natręctwa, na które „cierpi”. Oto kilka z nich:

  • „Nie zasnę jeśli kołdra jest odwrócona otworem / guzikami przy twarzy”.
  • „Po filmie oglądam napisy końcowe do końca! Wyszukuję polskich nazwisk”.„Jeszcze nigdy nie wrzuciłam do zupy całej kostki rosołowej, zawsze muszę ugryźć kawałek i zjeść”.
  • „Brzydzi mnie mokre drewno. Nie jestem w stanie użyć drewnianej deski do krojenia, przejść się boso po drewnianym pomoście albo zjeść do końca loda na patyku”.
  • „Kosmetyki na półce w łazience muszą stać symetrycznie – dwa podkłady, dwa kremy, dwie odżywki… „.
  • „Wącham każdy napój w butelce, zanim się go napiję”.
  • „Wykonuję różnorakie działania matematyczne na rejestracjach przejeżdżających samochodów. Najlepiej jak wyjdzie 0, ewentualnie akceptuję 5”.
  • „Lubię pokręcić się na rondzie. Mój rekord do 17 kółek”. (Więcej na Chujowa Pani Domu)

Co się jednak dzieje w komentarzach na Facebooku pod tym tekstem! Między innymi możemy przeczytać (pisownia oryginalna):

cytaty

Nigdy nie biorę pierwszego z rzędu produktu na półce w sklepie.( Wymacany albo data nie taka) Także 3 w kolejce jest idealny.

cytaty

Wychodząc z mieszkania robię zdjęcie, na którym jest żelazko i deska do prasowania…Gdy nie jestem pewna, czy wyłączyłam żelazko, uspokaja mnie zdjęcie.

cytaty

Nigdy nie jadam kawałków ciasta które przylegały bezpośrednio do blachy.

cytaty

Nie ma szansy bym uchronił się przed wyrównaniem tubki z pastą do zębów. Muszę docisnąć tak by zawartość była bliżej wylotu.

cytaty

Zawsze sprawdzam skrzynkę na listy milion razy niezależnie od dnia, zawsze sprawdzam stan konta przed zakupami przy kasie, wszystkie kosmetyki muszą stać w swoim miejscu i przodem, zawsze patrzę na rejestrację auta skąd jest, skarpetki na suszarce muszą być na przemian parami szare-białe-czarne-szare i milion innych, ale mam nerwicę natręctw więc luuuz.

cytaty

Wykładam w sklepie na taśmę towar tematycznie – osobno puszki, opakowania plastikowe, warzywa, owoce, nabiał, wędliny, mięso, mrożonki, wody itd. i tak też je pakuje do toreb. Co ciekawe mam osobne inne torby lniane na każdą kategorie produktów spożywczych i nie! Nie można włożyć do innej bądź je pomieszać.

cytaty

Zawsze czyszcze szczotke z włosów, nawet jak to nie moja szczotka… Albo nie mój dom.

cytaty

Nie wstanę z łóżka, nawet jak jestem spóźniona, jeśli na zegarku nie ma pełnej godziny, albo minut kończących się najlepiej na 0, ewentualnie na 5. 7:30 wspaniałe, 7:32 chyba żartujesz. (Więcej możecie przeczytać TUTAJ)

Co wy na to? Macie jakieś swoje natręctwa? Ja niestety zapamiętuję tablice rejestracyjne i w ogóle liczby, mam cały wór takich śmieci w głowie. Papier – niech ktoś mnie zabije – zawsze od wewnątrz. Łyżeczka musi być położona na stole tym wypukłym na dół, nie odwrotnie. Nie zaznam spokoju, gdy na telefonie wyświetlają mi się nieodczytane wiadomości – obojętnie czy to FB, czy maile, czy what’s up, You Tube – musi być czysto. I kocham nieparzyste liczby!