Lifestyle

Oto, czego każdy ze znaków zodiaku może się spodziewać po retrogradacji Saturna w 2021 roku

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2021
Photo by Allef Vinicius on Unsplash
 

Retrogradacja Saturna w Wodniku zaczęła się 23 maja i trwać będzie aż do 10 października. W tym pięciomiesięcznym okresie Saturn „chce zobaczyć” zmiany, które wprowadziliśmy, nasze motywacje i cele na przyszłość. Ten tranzyt będzie koncentrował się na ludziach. Z indywidualnego punktu widzenia natomiast, będziemy myśleć o tym, co zrobiliśmy, aby pomóc innym.

Baran Dzięki tej retrogradacji będziesz koncentrować się na swoich relacjach. To jest twój czas, aby albo zakończyć pewne znajomości, albo wyznać komuś coś, co cię niepokoi. Możesz teraz mówić głośniej o swoich potrzebach, ale też nie musisz. Podczas retrogradacji otwarty umysł i serce pomogą w dokonaniu najlepszych wyborów.

Byk Skoncentrujesz się teraz na własnej tożsamości i ścieżkach kariery. W tym okresie wstecznym będziesz szukać siebie i odbudowywać własne „ja”. Twoje cele i kurs zmieniać się będą przez większość 2021 roku. Pracuj nad odkryciem, kim jesteś, bądź dla siebie cierpliwa.

Bliźnięta Jesteś teraz w fazie, w której będziesz analizować własne poglądy filozoficzne. To idealny czas, aby wyobrazić sobie, gdzie widzisz siebie w przyszłości. Czy to, co robisz jest zgodne z tym, czego zawsze chciałaś? Czy ciężko pracujesz, aby je zrealizować? To są pytania, na których skupisz się właśnie teraz.

Rak Saturn, wchodzący w retrogradację, będzie dla ciebie wyczerpujący. Ten rok mógł być pełen nieoczekiwanych wydarzeń, ale teraz jesteś bardziej skłonna wracać myślami do przeszłości. Może to czas, by zastanowić się nad przyszłością? Nie daj się przytłoczyć niespokojnym myślom.

Lew  Możesz czuć się wyczerpana w czasie tego tranzytu. Celem, jaki powinnaś sobie postawić, jest większa uważność na to, jak radzisz sobie z relacjami. Dobrze, żebyś mogła wykazać się niezależnością, nawet jeśli jesteś w związku lub przyjaźni. Granice są tutaj ważne, więc jeśli czujesz, że ktoś je przekracza, musisz się sprzeciwić. Podczas tej retrogradacji kluczowa dla ciebie jest komunikacja.

Panna Skup się na swojej wewnętrznej energii. Saturn chce, abyś skupiła się na wydajności, dlatego ważne jest, aby zawsze być o krok dalej. Na szczęście jako Panna dokładnie wiesz, jak się zorganizować, żeby być jak najbardziej produktywną. Jeśli sprawy nie układają się tak, jak tego oczekujesz, nie wywieraj na siebie presji. Kontynuuj pracę dobrze, a w dłuższej perspektywie się to opłaci.

Waga To czas Twojego rozwoju. Saturn chciałby, abyś ciężko pracowała na lepszą przyszłość. Możesz odczuwać napięcia związane z poczuciem własnej wartości. Postaraj się zachować optymizm, nawet jeśli wydaje ci się, że sprawy wymykają się spod kontroli.

Skorpion Doświadczysz zmian w dynamice swojego związku. Saturn zmusi Cię do ciężkiej pracy i ułatwi osiągnięcie celów, które sobie postawiłaś. Jednak, żeby to osiągnąć i nie stracić nic po drodze, musisz znaleźć równowagę z domem i pracą. Bądź dyplomatyczna, staraj się nie kontrolować nadmiernie i naucz się słuchać innych.

Strzelec  Podczas tej retrogradacji będziesz zmotywowana do zmiany swoich codziennych nawyków i staniesz się bardziej zdyscyplinowana, jeśli chodzi o rutynę pracy. Staraj się utrzymywać tempo, które pozwoli Ci rozpoczynać i kończyć projekty bez pośpiechu w ostatniej chwili. Skoncentruj się bardziej na swoim samopoczuciu, bądź uważna, staraj się szybko wyłapywać potencjalne stresory.

Koziorożec W twoim najlepszym interesie będzie skupienie się na metodach, które poprawią twoją siłę nabywczą. Ta retrogradacja sprawi, że będziesz chciała urozmaicić swoje planowanie i finanse. Wykorzystaj ten okres, aby uczyć się, oszczędzać i stać się bardziej kompetentna w kwestiach finansowych. Z drugiej strony możesz wykorzystać ten okres na wyruszenie w podróż edukacyjną, która zwiększy Twoje zdolności twórcze.

Wodnik Retrogradacja Saturna może wydać ci się… oświecająca. Pojawią się wyzwania, przed którymi stanąłeś do tej pory i będziesz musiał zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby skupić się na pozytywnych rzeczach, które przydarzyły się ci do tej pory. Zmiany na froncie domu mogą również przyczynić się do poczucia niepokoju. Postaraj się znaleźć równowagę w pracy iw domu, aby mieć większą kontrolę i większą siłę.

Ryby  Ta retrogradacja może uderzyć mocniej niż inne, ponieważ będzie osadzona w sferze podświadomości. Na początek poczujesz, jak w twojej głowie burzą się wspomnienia. Możesz mieć problemy z komunikacją, trudno ci będzie się odnaleźć. Spróbuj medytacji, może pomóc w podróżach po podświadomości.


Lifestyle

Wszystko będzie dobrze! Zdanie afirmacji dla każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2021
Photo by Bewakoof.com Official on Unsplash
 

Jeśli coś Cię trapi, dręczy, borykasz się z jakimś problemem, pamiętaj, że zawsze po burzy przychodzi słońce, a po nocy dzień. Weź dla siebie odpowiednią afirmację i miej ją zawsze w pamięci. Nie musi być zgodna ze znakiem zodiaku, może po prostu któraś wydaje Ci się wyjątkowo bliska i pomocna.

Baran: To, co czujesz teraz, nie jest tym, co będziesz czuć na zawsze.

Byk: Zasługujesz na szczęście. Zasługujesz na miłość. Zasługujesz na to, żeby to wiedzieć.

Bliźnięta: Jesteś silniejsza, niż sądzisz. Możesz wytrzymać więcej, niż myślisz.

Rak: Każda strata, każdy ból serca i każda porażka przybliżają Cię o krok do pięknej przyszłości.

Lew: Jeśli czujesz, że wydarzyło się najgorsze, jakbyś osiągnęła dno, odtąd mogą się wydarzyć tylko lepsze rzeczy.

Panna: Ta chwila może Cię wystawiać na próbę – ale udowadnia, jak silna i samowystarczalna naprawdę jesteś.

Waga: Nagroda będzie warta tej walki. Wyniknie z tego coś dobrego.

Skorpion: Kontynuuj, nawet jeśli masz ochotę się poddać. Masz to, nawet jeśli masz wątpliwości.

Strzelec: Przeszłaś już wcześniej przez trudne chwile. Przez to też przejdziesz.

Koziorożec: Nic w życiu nie przychodzi łatwo, zwłaszcza szczęście, ale to nie znaczy, że nie jest warte zachodu.

Wodnik: Ten dzień nie będzie trwał wiecznie. Wkrótce to się skończy.

Ryby: Im więcej bólu serca doświadczasz teraz, tym łatwiej będzie docenić swoje szczęście w przyszłości.


Lifestyle

Znak zodiaku, od którego powinnaś się trzymać z daleka. Tylko jeden

Magic Moments
Magic Moments
25 maja 2021
Photo by Sai Maddali on Unsplash

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ryby. Jesteś zbyt praktyczna i trochę zbyt narwana dla zbyt wrażliwych i emocjonalnych Ryb. Potrzeba dużo pracy i wysiłku, aby ten związek zadziałał, a Ty jesteś trochę niecierpliwa i zbyt zajęta, aby być w związku, który wymaga od Ciebie więcej.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Bliźnięta. Bliźnięta są dla Ciebie zbyt głośne i wszędzie ich pełno. Ty natomiast pragniesz konsekwencji, stabilności i rutyny, a Bliźniąt zawsze będzie dla Ciebie „za dużo”.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Panna. Podobnie jak Byk, Panny są praktyczne i uwielbiają swoją rutynę i czas dla siebie, są też powściągliwe w myślach i uczuciach, a Ty zawsze mówisz, co myślisz i wyrażasz swoje uczucia, dlatego Panna zawsze będzie Ci się wydawać zbyt cicha i trochę… nudna.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Koziorożec. Koziorożce są indywidualistami i zajmuje im trochę czasu, zanim się przywiążą lub komuś zaufają, podczas gdy Ty jesteś najbardziej troskliwym, dającym i kochającym znakiem zodiaku i potrzebujesz intensywnych i silnych emocji, żeby mieć co odwzajemniać.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Waga. Jesteś zbyt hałaśliwa i wymagająca dla zrównoważonej i dyplomatycznej Wagi. Potrzebujesz bardziej namiętnego/ognistego znaku, takiego jak ty.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Strzelec. Mówiąc najprościej, lubisz przebywać w jednym miejscu, a Strzelec uwielbia wędrować po świecie. Ledwo znajdziecie czas, aby się zobaczyć, ponieważ prawdopodobnie pracujesz, a Strzelec prawdopodobnie planuje kolejną podróż.

Waga (23 września – 22 października)

Rak. Kochasz wszystko w idealnych dawkach i wszystko lubisz z umiarem, dlatego intensywność Raka może powodować u Ciebie dyskomfort. Zawsze będziesz czuła, że nie robisz wystarczająco dużo i przez cały czas będziesz czuła się winna.

Scorpio (23 października – 21 listopada)

Lew. Macie ze sobą wiele wspólnego, ale jeszcze bardziej się nie zgadzacie. Jesteście pewni siebie, czarujący i charyzmatyczni oraz kochacie uwagę, która może stać się w związku niezdrową konkurencją, ponieważ jedno z was zawsze będzie próbowało przyćmić drugie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Byk. Byk tak naprawdę nie będzie wspierał ani nie polubił twojego koczowniczego stylu życia. Byki są perfekcjonistami i lubią planować przyszłość, a Ty lubisz żyć z dnia na dzień. Byk będzie Ci mówił, jak masz żyć, a Ty będziesz z tego powodu nieszczęśliwa, ponieważ już go kochasz i nie chcesz tego zmieniać.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Baran. Poza pracą nie będzie tu wiele zgody. Zawsze będzie brakować komunikacji między wami dwojgiem. Oboje lubicie robić rzeczy po swojemu, dlatego zajmie to wieczność, zanim w końcu się na siebie otworzycie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Skorpion. Twoja buntownicza natura i niefiltrowana osobowość mogą źle wpłynąć na Skorpiona. Skorpiony nie wybaczają łatwo i dbają o to, jak są postrzegane na zewnątrz, podczas gdy Ty jesteś bardziej wolnym duchem i akceptujesz swoją dziwność. Nie jest dla Ciebie problemem wygłupianie się, a Skorpionowi zależy na reputacji.