Go to content

„On The Rocks”- wyjątkowe show, które trzeba zobaczyć!

Fot. Materiały prasowe

AudioFeels – najlepszy polski zespół wokalny, śpiewający w stylistyce vocal play, wystąpi na koncertach „On The Rocks”. 70 osób na scenie, specjalnie zaaranżowane utwory na zespół, orkiestrę symfoniczną oraz chór. Wyjątkowe show, które trzeba zobaczyć!

Chcesz wybrać się do warszawskiego Klubu Palladium? Nic prostszego! Weź udział w zabawie na Facebooku i wygraj podwójne zaproszenie na koncert! (klik)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

„On The Rocks!” to nie będzie zwykły koncert. Podczas widowiska przeżyjecie prawdziwą muzyczną podróż do legendarnego świata rocka! Nie zabraknie największych przebojów takich gwiazd jak Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, U2 czy Red Hot Chilli Peppers. Koncert będzie swoistym hołdem dla największych artystów muzyki rockowej. Razem z AudioFeels, na scenie wystąpi Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod batutą Marcina Sompolińskiego oraz Chór Akademicki UAM w Poznaniu, z którego wywodzą się muzycy Audiofeels. Gościem specjalnym programu będzie wokalistka Kasia Wilk.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Premierowy występ Audiofeels z programem On The Rocks! odbył się 6 listopada 2016 roku w Poznaniu. Sala Ziemi wypełniona była do ostatniego miejsca, a kilka zagranych bisów potwierdziło, że był to niezwykły koncert.

AudioFeels On The Rocks!

TRASA AUDIOFEELS ON THE ROCKS!

  • 1.03.2017 r., Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

(Bilety dostępne również na stronie nfm.wroclaw.pl)

  • 9.03.2017 r., Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 12.03.2017r., Poznań, Sala Ziemi
  • 30.03.2017 r., Warszawa, Klub Palladium
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie: www.tixer.pl

AudioFeels On The Rocks!