Go to content

Nowoczesna pielęgnacja włosów zniszczonych z serią Dr. Plex – postaw na błyskawiczną odbudowę!

Twoje włosy są szorstkie, suche, pozbawione, blasku, łamią się, a ich końcówki zaczynają się rozdwajać? To znak, że wymagają intensywnej odbudowy i skutecznego wzmocnienia! Poznaj innowacyjną serię kosmetyków Dr. Plex, dzięki którym bez wychodzenia z domu przeprowadzisz błyskawiczną kurację regenerującą włosy.

Linia preparatów Dr. Plex powstała na bazie naturalnych składników aktywnych, które pozwalają odbudować zniszczoną strukturę pasm, uzupełniając występujące w niej mikroubytki. Ponadto domykają one łuski włosowe, uszczelniają je i pokrywają kosmyki filmem ochronnym zabezpieczającym je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Efekt? Po przeprowadzeniu kuracji Dr. Plex Twoje włosy natychmiast staną się idealnie gładkie, miękkie, lśniące i sprężyste, bez problemu uzyskasz też wymarzony efekt tafli!

Jak można korzystać z produktów Dr. Plex?

Linia Dr. Plex obejmuje cztery kosmetyki. Mogą być one stosowane pojedynczo, jednak zdecydowanie najskuteczniej działają wspólnie, ponieważ ich właściwości się uzupełniają i wzmacniają nawzajem. Doskonale sprawdzają się jako:

  • kompleksowa kuracja o silnym działaniu regenerującym,
  • podstawa codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych,
  • preparaty zapobiegające uszkodzeniu włosów podczas przeprowadzania zabiegów chemicznych w domu (farbowania, rozjaśniania, trwałej ondulacji, prostowania).

Dzięki temu możesz używać ich tak, jak tego potrzebujesz w danej chwili, a ich stosowanie dopasujesz do stanu i kondycji swoich włosów!

Jakie kosmetyki należą do linii Dr. Plex?

Wszystkie kosmetyki z linii Dr. Plex zostały opracowane z myślą o włosach zniszczonych. System Dr. Plex to dwufazowy preparat zawierający keratynę, który doskonale sprawdza się jako podstawa intensywnej kuracji odbudowującej. Może być on stosowany również w trakcie trwania zabiegów chemicznych (zgodnie z instrukcją producenta), ponieważ nie wpływa negatywnie na ich efekt – nie dopuszcza wtenczas do powstawania ubytków w strukturze włosów i osłabienia jej.

Szampon Dr. Plex delikatnie oczyszcza pasma i skórę głowy z zanieczyszczeń, a przy tym wspiera szybką regenerację włosów. Odżywka Dr. Plex zawiera wiele naturalnych składników aktywnych będących źródłem cennych witamin, minerałów i wielu innych substancji odżywczych, dzięki czemu dogłębnie wzmacnia, rewitalizuje, nawilża i uelastycznia kosmyki.

Booster witaminowo-aminokwasowy może być dodawany zarówno do niej, jak i do każdej innej odżywki lub maski – wzmacnia ich właściwości, regeneruje i kondycjonuje. Te trzy kosmetyki świetnie sprawdzają się do codziennej pielęgnacji włosów, a stosowane wraz z preparatem System Dr. Plex – utrwalają i intensyfikują jego działanie.

Przekonaj się, że przywrócenie włosom pięknego wyglądu może być łatwe!

Świadoma pielęgnacja włosów, szczególnie tych słabych i zniszczonych, oznacza bardzo staranne dobieranie kosmetyków. Seria Dr. Plex to nowoczesne produkty o innowacyjnych formułach, wykorzystujących bogactwo naturalnych składników. Są łatwe w użyciu, dają błyskawiczny efekt, a przy tym bez problemu kupisz je w drogeriach Rossmann. To pewny sposób na przywrócenie włosom blasku, jedwabistej gładkości i pięknego zdrowego wyglądu – i to bez wysiłku!