Go to content

Nie wszystko złoto, co się świeci… czyli jak w oryginalny sposób wyrazić miłość na Walentynki

Walentynki to święto, które wywołuje skrajne emocje. Podczas gdy jedni spędzają ten czas na miłosnych uniesieniach, u innych dzień ten budzi dużą niechęć. Niezależnie po której stronie barykady jesteśmy, staramy się znaleźć sposób, by mile zaskoczyć drugą osobę. Niezwykłe podejście do walentynkowego szaleństwa można zaobserwować w salonach jubilerskich m.in. w Warszawie, Wołominie, Bartoszycach, Ełku czy Giżycku, gdzie w alternatywie do pierścionka można znaleźć… parówki!

Dlaczego parówki Doliny Dobra i dlaczego akurat w salonie jubilerskim? Odpowiedź stanowi ich skład dobry i czysty niczym złoto! Zabawną akcję można zaobserwować w wybranych salonach jubilerskich w Warszawie, Wołominie, Lidzbarku Warmińskim, Ełku, Bartoszycach, Suwałkach, czy Giżycku. Stoi za nią marka Dolina Dobra, która stawia na smak i jakość swoich produktów, zachęcając wszystkich do uśmiechu i podejścia do Walentynek z przymrużeniem oka.

Zamiast wręczać drugiej połówce niejadalną różę, warto pomyśleć o czymś oryginalnym, smacznym, naturalnym i przyjaznym
dla środowiska, takim jak parówki od Doliny Dobra. A jeśli te parówki połączymy ze wspólną kolacją, podczas której najważniejszy będzie czas spędzony razem, zamiast kulinarnych eksperymentów, może nam wyjść przepis na Walentynki idealne!

Dla wszystkich, którzy jednak nie chcą poddać się magii walentynkowego święta, Parówki od Doliny Dobra z czystą etykietą będą dobrym pomysłem na spokojny wieczór, ze smaczną i szybką w przygotowaniu przekąską oraz dobrym filmem w tle.