Go to content

Najpiękniejsze prezenty od Avon z okazji Dnia Kobiet

Linia Encanto Spontaneous-zdj16x9a
Linia Encanto Spontaneous-zdj16x9a / Fot. Materiały prasowe

My, kobiety jesteśmy wyjątkowe, mamy w sobie wielką siłę, a nasze historie mogą inspirować innych do działania, dlatego zasługujemy na wszystko, co najlepsze – nie tylko od święta.

W marcowym katalogu Avon znajdziemy propozycje kosmetycznych nowości, którymi możemy obdarować zarówno siebie, jak i inne, ważne dla nas kobiety. Dodatkowo Avon z okazji Dnia Kobiet rusza z kampanią „Niech Cię usłyszą!”, do której przyłączyły się wokalistki Kayah i Mery Spolsky.

Celebracja kobiecości

Kosmetyki mogą inspirować, dodawać pewności siebie, pomagać wyrażać naszą osobowością albo po prostu poprawiać humor. Marka Avon przygotowała cztery nowości odpowiadające na różne potrzeby kobiet – zarówno tych szukających produktów do makijażu, jak i dziewczyn, które są fankami zapachów czy kosmetyków do pielęgnacji. Dodatkowo w katalogu 3/2021 poleca je elektryzujący duet – Kayah i Mery Spolsky.

Fot. Materiały prasowe

Czerwona szminka Matte Legend to unikalny, diamentowy kształt, który pozwala na PRO PRECYZYJNĄ aplikację, jej PRO PIGMENT zapewnia matowe wykończenie, a PRO BAZA przedłuża trwałość koloru. To propozycja dla kobiet, które nie chcą więcej żadnych „ale”.

Nowa linia produktów Encanto Spontaneous to mgiełka, woda toaletowa i dwa balsamy do ciała, w tym jeden rozświetlający. Cała seria zawiera w swoim składzie soczystą czerwoną porzeczkę, koralową magnolię oraz piżmo, a także daje efekt rozświetlenia na skórze dzięki perłowym drobinkom.

Fot. Materiały prasowe

Dla bardziej wymagającej cery marka przygotowała zaawansowane serum ANEW aktywujące młodość skóry z odmładzającymi tetrapeptydami. Produkt już po 2 tygodniach zmniejsza widoczność zmarszczek i przywraca skórze jędrniejszy oraz bardziej promienny wygląd[1].

W pierwszych cieplejszych dniach, które zwiastują nadchodzącą wiosnę, warto także otulić się odpowiednim zapachem, np. wodą perfumowaną HERSTORY Love Inspires. Te wyjątkowe, kobiece perfumy łączą w sobie zmysłowość jaśminu, siłę irysa oraz rozkoszny i pełen ciepła aromat pralin.

Girls power!

Co więcej, marka Avon w ramach kampanii „Niech Cię usłyszą!” uruchomiła specjalną stronę watchmenow.avon.com, gdzie dziewczyny (i nie tylko) dzielą się swoimi przeżyciami oraz piszą, co napędza je do działania, z czego są dumne i czego chcą od życia. Jak pokazuje badanie[2] przeprowadzone przez Avon wśród 8 tys. kobiet z całego świata, w tym z Polski, aż 68% z nich znajduje siłę w historiach innych kobiet, które podzieliły się swoimi doświadczeniami i inspirują je tym samym do działania. To pozwala im uwierzyć, że one także mogą przezwyciężyć trudności i żyć tak, jak sobie wymarzą.

Szminka Avon Matte Legend będzie dostępna w katalogu Avon 3/2021 w cenie 19,99 zł.

Fot. Materiały prasowe

Produkty z serii Avon Encanto Spontaneous będą dostępne w katalogu Avon 3/2021 w cenie od 19,99 zł.

Fot. Materiały prasowe

Serum aktywujące młodość skóry Avon ANEW będzie dostępne w katalogu Avon 3/2021 w cenie 49,99 zł.

Fot. Materiały prasowe

Woda perfumowana Avon HERSTORY Love Inspires będzie dostępna w katalogu Avon 3/2021 w cenie 49,99 zł.

Fot. Materiały prasowe

Wszystkie produkty zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Marka AVON jest partnerem akcji #Niewidzialne

Artykuł powstał we współpracy z Avon – inicjatorem kampanii „Niech Cię usłyszą!”, której celem jest zwrócenie uwagi na głos kobiet i ich wsparcie w walce o lepsze życie.

 


[1] Na podstawie badania oceny konsumenckiej z udziałem 191 osób.

[2] Badanie konsumenckie „My Story Matters”, przeprowadzone w lutym 2020 r., na reprezentatywnej grupie 8000 kobiet, na zlecenie firmy Avon.