Lifestyle

Marzenia spełniają się przy odrobinie pomocy z zewnątrz. Zobaczcie ten uroczy, krótki animowany film

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
3 grudnia 2017
Fot. Screen z YouTube / CGMeetup
 

Wiecie, jak spełniają się nasze marzenia, nawet te najbardziej osobiste? Przy odrobinie pomocy z zewnątrz. To dopiero prawdziwa magia. Koniecznie zobaczcie ten zabawny i ciepły filmik. Warto się na chwilę zatrzymać i uśmiechnąć do swojej miłości i przypomnieć sobie, jak się zaczęła ;).


Lifestyle

Być jak Angelina Jolie, tylko jakim kosztem? Kobieta przeszła 50 operacji plastycznych, efekt koszmarny

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
3 grudnia 2017
Fot. Screen z Instagrama /Sahar Tabar
 

Każda z nas choć raz marzyła, żeby wyglądać jak jedna z ulubionych gwiazd czy celebrytek. Niedawno pisałyśmy o Polce, która chce swoim wyglądem  upodobnić się do lalki Barbie. Jej osoba wywołuje wiele kontrowersji i dyskusji, jak daleko można ingerować w swój wygląd. 

Ostatnio głośno o kobiecie, która jest ogromną fanką Angeliny Jolie. Fani są w stanie posunąć się do wielu rzeczy, ale to co zrobiła Sahar Tabar wywołuje prawdziwy szok. Sahar postanowiła przy pomocy operacji plastycznych upodobnić się do swojej ukochanej gwiazdy. Jak donoszą media, kobieta przeszła około 50 operacji… Ma dopiero 29 lat, a jej wygląd nijak nie przypomina Angeliny Jolie… Sami zobaczcie.

 

👽✌تنوع نابه😍👌

Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

❤-__-نیـست ناب ترزماع بیبـ🍼ـی😻@sahartabar_official 🎉😍 Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

صورتی نابه^^مگ نابترزماعم هسط که خب

Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

💪😹❤🙈❤🙈❤🙈❤ اونی ک از این عکس بهتره رو تگ کن(خو نی دیوس) fuck you all Post udostępniony przez سحر تبر sahar tabar (@sahartabarx)

دختر باید #بارسلونا باشه… Post udostępniony przez sahar.-.tabar (@sahar.tabar2017)


Lifestyle

15 fantastycznych rzeczy, które się wydarzą, kiedy zakochasz się w swoim życiu, a nie w drugiej osobie

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
3 grudnia 2017
Fot. iStock/gpointstudio

Kto powiedział, że nie można zakochać się w życiu, w odkrywaniu jego piękna, w tym wszystkim, co ono nam przynosi i w tym, że tylko my jesteśmy w stanie pokierować nim tak, by być naprawdę szczęśliwymi? Wiecie, co się wydarzy, gdy zrozumiemy, że to właśnie ta miłość jest miłością najbardziej potrzebną?

1. Odkrywasz, że pasjonuje cię wiele rzeczy

Sztuka, fotografia, muzyka, literatura, kino, sport… Kiedy zaczynasz zakochiwać się w swoim życiu, zamiast inwestować cały swój czas i energię w związek, znajdujesz czas na rzeczy, które rozpalają w tobie ogień, rzeczy, które cię inspirują i napędzają do działania. Twoje życie staje się bardziej satysfakcjonujące i kompletne.

2. Stajesz się bardziej świadomy swoich potrzeb

Zakochiwanie się w swoim życiu oznacza uczenie się tego, co kochasz, czego pragniesz i czego potrzebujesz. Oznacza skupienie się na celach i sposobie, w jaki możesz i będziesz je realizować. Oznacza to odkrywanie tego, czego naprawdę chcesz od związków, od siebie.

3. Cenisz relacje, które już masz, zamiast skupiania się na tych, których nie masz

Kiedy koncentrujesz się na sprawach innych niż życie miłosne, inwestujesz więcej czasu w relacje z ludźmi, którzy są dla ciebie ważni – z twoją rodziną, z przyjaciółmi. Poznajesz i lepiej doceniasz ich wartość.

4. Podróżujesz, odkrywasz, pozwalasz sobie na egoizm

 Zakochiwanie się w swoim życiu oznacza czerpanie korzyści z tego, co masz i pogoń za rzeczami, których pragniesz. Czerp z tego, korzystaj.

5. Zmieniasz swoje priorytety

Kiedy nie koncentrujesz się na związku, poświęcasz więcej czasu na inne rzeczy – swoją karierę, hobby, przyszłość, finanse…

6. Spędzasz więcej czasu na realizowaniu i działaniu, zamiast na czekaniu, aż coś się wydarzy

Zakochiwanie się w swoim życiu oznacza, że ​​nie lubisz tracić czasu. Nie jesteś już bierną postacią w historii o sobie samym.

7. Cenisz porady innych i poświęcasz trochę więcej czasu na wysłuchanie ich

Chcesz się uczyć, doświadczać, rozwijać się, inspirować. Dlatego cenisz porady i wskazówki udzielane ci przez innych i sam jesteś bardziej skłonny do tego, by wspierać tych, którzy cię potrzebują.

8. Poświęcasz więcej czasu, aby docenić „małe rzeczy”

Takie jak zachód słońca lub pies zwinięty w kłębek, tuż obok ciebie. To, co zazwyczaj przegapiasz, staje się integralną częścią twojego życia.

9. Nieustannie dążysz do czegoś lepszego

Ścigasz życie, które „wspiera” twoje marzenia i cele. Doceniasz to, gdzie jesteś, ale nigdy nie jesteś do końca usatysfakcjonowany. Chcesz osiągnąć więcej, więcej i żyć jeszcze mocniej. Kochasz swój potencjał i ciągle potrzebujesz się rozwijać.

10. Spędzasz więcej czasu „na zewnątrz „

Świat wokół ciebie ma teraz większą wartość. Lubisz wędrówki, spacery, jazdę na rowerze. Uwielbiasz wyjścia z przyjaciółmi, kochasz zanurzać się w to całe piękno, które świat ma ci do zaoferowania.

11. Czujesz się spełniony dzięki wspomnieniom, doświadczeniom i związkom, które masz w codziennym życiu

Kiedy zakochujesz się w swoim życiu, nie szukasz romantycznego związku, który sprawi, że poczujesz się „kompletny”. Czujesz się kompletny dzięki ludziom wokół ciebie, doświadczeniom, które przeżywałeś i dzięki wspomnieniom.

12. Czujesz wdzięczność za to, co masz

I ufasz, że znajdziesz miłość, gdy nadejdzie na to właściwy czas.

13. Nie czujesz smutku z tego powodu, że nie jesteś w związku

Bo twoje szczęście zależy od twoich doświadczeń, twoich pasji, innych relacji i od… ciebie.

14. Zaczynasz się doceniać

Widzisz, w jaki sposób ukształtowały cię doświadczenia z przeszłości, jesteś pod wrażeniem tego, jak sobie z nimi poradziłeś.

15. Wiesz czym jest miłość własna

Nadal masz dni, kiedy walczysz o to, by kochać siebie, ale nauczyłeś się cenić własne serce i umysł. Nauczyłeś się, że w porządku jest postawić siebie na pierwszym miejscu. Dowiedziałeś się, że jesteś jedyną osobą, która może określić czym jest twoje własne szczęście. I nauczyłeś się, że kiedy kochasz swoje życie, miłość przyjdzie sama.


Na podstawie: thoughtcatalog.com


Zobacz także

Miłka Raulin: „Siła Marzeń doprowadziła mnie do miejsca, w którym mogę być najmłodszą Polką, która zdobędzie koronę Ziemi”

„Majorka Północy”- Bornholm ma wiele miejsc do odkrycia. Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”. Dzień #8 [23.05]

Kochasz letnią pogodę? Świetnie, gdziekolwiek się wybierasz zabierz ze sobą koc piknikowy Central Park