Go to content

Mamo, jestem Ci wdzięczna za… AKCJA PEŁNA CZUŁOŚCI

fot. iStock

Pierwsza i najważniejsza osoba w naszym życiu. Jej obecność lub brak definiuje nas na całe życie. MAMA. Chyba najbardziej rozumiemy ją, gdy same stajemy się matkami.  To jedna z najtrudniejszych relacji, zmieniająca się całe życie. Wybaczamy, bo widzimy, że same popełniamy błędy. Przestajemy oceniać, bo daleko nam do ideału. Jesteśmy pełne podziwu, ponieważ nie wszystko udaje nam się pogodzić i widzimy to dzisiaj zdecydowanie wyraźniej.

A kiedy przychodzi czas i chciałybyśmy jej powiedzieć znacznie więcej, zwyczajnie nie wiemy jak i zawsze tę rozmowę odkładamy na później.

Dlatego chcemy Wam ułatwić ten moment, a przy okazji zainspirować do działania, do nieodkładania na wieczne potem uczuć, emocji, wdzięczności…dobrych słów. Takie słowa czasami mogą zmienić wszystko!

Nagraj krótki filmik telefonem, zrób prezentację ze zdjęć w komórce lub po prostu zadedykuj mamie swoje podziękowania, zaczynające się od słów: „Mamo, jestem Ci wdzięczna za… 

Materiał wyślij na adres: kontakt@ohme.pl

Najbardziej wzruszające, najpiękniejsze wyznania nagrodzimy wspaniałymi nagrodamizestawami do świadomej pielęgnacji włosów marki OnlyBio, to absolutna nowość marki, przepiękną biżuterią od ANI KRUK, zestawem książek dedykowanych kobietom od wydawnictwa REBIS. Nagrody, w Waszym imieniu, wyślemy mamom:)

Na Wasze filmiki, wyznania, prezentacje czekamy do końca maja. Będziemy je publikować na bieżąco – zwłaszcza 26 maja!

Nagrody

4 PARY ZŁOTYCH KOLCZYKÓW Z PERŁĄ

Drobne gesty, wsparcie, zrozumienie — tego potrzebują mamy, ciche superbohaterki, które codziennie zmagają się z różnymi sytuacjami i inspirują swoją niezwykłą siłą.

ANIA KRUK wspiera kobiety i tworzy dla nich bezpieczną przestrzeń, żeby poczuły, że nie są same. Każda mama jest inna i ma swoją perspektywę macierzyństwa, o czym właśnie opowiada nowa kampania marki HEART-TO-HEART. Złote kolczyki z perłą ANIA KRUK to nie tylko symboliczny dodatek, który wpisuje się w najnowsze trendy, ale biżuteria, dodająca odwagi do bycia sobą. Łączą w sobie klasyczne piękno z minimalistycznym designem, co sprawia, że są doskonałym uzupełnieniem każdego dnia i każdej kobiety.

4 ZESTAWY DO ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI WŁOSÓW REVERSE HAIR WASHING – NOWOŚCI OD MARKI OnlyBio

Reverse Hair Washing to zabezpieczanie włosów w trakcie mycia z użyciem odżywki  o intensywnej, bogatej, ale nie obciążającej formule. W skład zestawu wchodzi aż 5 produktów! To nowy trend, który z całą pewnością pokochacie!

Odżywka wygładzająco- nawilżająca w mgiełce – dzięki niej rozwiążesz problem plączących się kosmyków, a także poprawisz wygląd włosów. Jej wegańska formuła zawiera proteiny kukurydzy oraz silikony.

Szampon delikatny dodający objętości– kosmetyk bogaty jest w składniki odżywcze, w tym proteiny, które odbijają włosy u nasady. Podkreśla to efekt objętości, jaki daje odwrócona metoda pielęgnacji „Reverse Washing”

Szampon mocny dogłębnie oczyszczający – jego wegańska formuła zawiera ziemię okrzemkową, która pomoże Ci pozbyć się składników nadbudowanych na włosach – w tym protein, silikonów oraz pozostałości po produktach do stylizacji. W rezultacie pasma wyglądają świeżo i witalnie.

Bogata odżywka proteinowa – 98% składników pochodzenia naturalnego, dbających o wygląd i kondycję kosmyków. Pośród nich znalazły się z proteiny ryżu, kukurydzy oraz mąka owsiana, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, wygładzają włosy oraz dodają im sprężystości. Te stają się lśniące i pełne życia.

Bogata odżywka humektantowa – za zatrzymywanie wilgoci we wnętrzu włosów odpowiadają m.in. algi i aloes. Dzięki temu pasma są lśniące, wygładzone, a przede wszystkim idealnie nawilżone. Zadbasz nie tylko o ich wygląd, ale i kondycję, zapobiegając niszczeniu oraz wykruszaniu się, zwłaszcza na wrażliwych końcach.

4 WYJĄTKOWE ZESTAWY KOBIECYCH KSIĄŻEK

„Kobiety, które nie chcą się bać”, „Kobiety, które martwią się za bardzo”, „Kobiety, które kochają za bardzo”, „Kobiety, które czują za bardzo” – to tytuły jednej z najpiękniejszych serii dla kobiet na polskim rynku, wydawnictwa Rebis. Dzisiaj kluczem do dobrego życia kobiety jest jej pełna akceptacja swoich niedoskonałości, swoich lęków i głośne mówienie o swoich potrzebach. Książki wybitnych, polskich  ekspertek stanowią bardzo dobry drogowskaz do jasnego nazywania swoich pragnień, walki o siebie i swoją jakość życia psychicznego. Nie może ich zabraknąć na półce każdej świadomej kobiety.

REGULAMIN akcji dostępny jest TUTAJ.