Go to content

Makijażowe trendy na wiosnę i lato 2022

Make up no make up to trend, po który sięgają współczesne kobiety w myśl przekonania, że im bardziej naturalnie, tym lepiej. Czy tendencja ta utrzyma się w nadchodzących miesiącach?

Piękna skóra

Jedno jest pewne – bez odpowiednio przygotowanej skóry nie ma mowy o zachwycającym make’upie. Dlatego zacznij od ujednolicającego cerę podkładu o lekkiej konsystencji. Najlepiej o podwyższonym stopniu krycia. To sprawi, że efekt będzie piękny i trwały. Pozostaje tylko jedno pytanie – czy są jakieś nowości wobec trendów z ubiegłych lat? Tak! W tym roku królować ma rozświetlacz. Produkt, który nadaje skórze twarzy blasku, świetnie sprawdzi się o każdej porze roku, a zwłaszcza w wakacje, gdy promienie słońca pięknie podkreślają drobinki.

Błyszcz

Wiosną i latem 2022 powinnaś błyszczeć. Nie tylko dzięki rozświetlaczowi, ale także i dzięki błyszczykowi. Ten doskonale sprawdzi się zarówno do podkreślenia naturalnego odcienia warg, jak i wykończenie makijażu. Gdy bezbarwny kosmetyk nałożysz na ulubioną pomadkę, Twoje usta staną się jeszcze bardziej podkreślone i połyskujące. To top trend 2022 – podkreślają eksperci.

Puść oko do kolorów

W tym sezonie do łask wracają kolorowe cienie do powiek. Im bardziej napigmentowane, tym lepiej! Ważne, by nie bać się kolorów i sięgać po te, które zawsze wydawały się być poza naszym zasięgiem. Intensywne kolory zaklęte w miękkości i konsystencji kremu zapewniają powalający efekt na długi czas już po pierwszej aplikacji  produktu na powiekę. Turbo Magic Pigment to kilka przenikających się kolorów. Wyobraź sobie efekt, jaki osiągniesz, blendując ze sobą wiele cieni.

Więcej na: https://www.facebook.com/constancecarrollpolska