Go to content

Konkurs „Sposób na jesień”

Fot. Flickr/Hernán Piñera / CC BY-SA

Deszcz, słota, zimno. Otwierasz oczy i nadal jest ciemno, jak w takich warunkach w ogóle wyjść rano spod kołdry? No właśnie, jak? Razem z firmą „MGD” serdecznie zapraszamy was do udziału w zabawie „Sposób na jesień”. Zdradźcie nam swoje niezawodne sposoby na jesienną niepogodę, na poprawianie nastroju i formy, gdy wszyscy dookoła kichają i marudzą. Do wygrania fantastyczne zestawy nagród.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz, jaki jest twój sposób na oswojenie jesieni.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

W komentarzu, pod tym artykułem napisz, jaki jest twój sposób na jesienno-zimową pogodę, słotę i gorszy nastrój. Podziel się swoim przepisem na zdrowie i uśmiech – te lubią chodzić w parze.

Nagrody

10 x zestaw nagród, składający się z:

1x Plusssz Zizzz Zelki

2x Plusssz Zizzz gumy

3x Plusssz Zizzz musujące

2x Verbascon

2x Verbascon Kids

2x Plusssz Magnez Skurcz

2x Plusssz Żelazo

2x Plusssz Żeń-szeń

2x witamina C 1000 mg

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konkurs trwa od 26.10.2015 do 09.11.2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 16.11.2015 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj