Go to content

Kompleksowo i holistycznie – YOPE zadba o twoje nawilżenie latem

Sól morska na skórze, odznaczone opalenizną linie bikini, czy rozjaśnione słońcem włosy – te wakacyjne znaki na Waszych ciałach są piękne, ale czasem sprawiają, że musicie wspomóc się dodatkową siłą nawilżenia. Dzięki tym produktom Yope będziesz mogła się cieszyć letnimi beztroskimi dniami, bez żadnych zmartwień.

Algi, spokój, serum…

Kiedy w gorący dzień marzycie o szklance wody z lodem i cytryną, Wasza skóra marzy o Hydro Shot z algami i kwasem hialuronowym. To serum przynosi skórze ukojenie i nawilża ją dogłębnie – to odrobina relaksu i luksusu, który ulepszy Wam ten ciepły okres.

Xoxo, to Lana V

Olej jojoba, kokosowy i vege lanolina to mikstura, która uratuje Twoje usta w to lato od przesuszenia i męczącego pękania. SAY IT SOFTLY to kuracja regenerująca o nazwie Lana V, która przywróci miękkość i swobodę Twojemu uśmiechowi.

Pstryk i wszystko jest ok!

Hydrolat ORGANIC MIST to mgiełka, która dzięki ekstraktom z kaktusa i róży nie tylko przyniesie Ci odświeżenie w upalne dni, ale również nawilży Twoją skórę i przygotuje na negatywne wpływy potu i słońca na Twoją cerę. Ten produkt to kwintesencja letnich must-haves!