Go to content

Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości!

Fot. iStock

W przepięknej, inspirującej białej przestrzeni o loftowym klimacie w Domu Handlowym Mysia 3, w samym centrum Warszawy w dniu 24.09.2016 w godzinach 11.00-19.00 odbędzie się wspaniałe  wydarzenie dla kobiet „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości” organizowane przez portal Oh!me. (www.ohme.pl)

Będzie to energetyczne spotkanie, podczas którego każda z uczestniczek poczuje, jak wielka moc  i siła tkwi w kobietach. To będzie Nasz czas.

Będziemy z ekspertami, specjalistami rozmawiać o związkach, relacjach, emocjach, zdrowiu i urodzie. Słowem o tym wszystkim, co dotyczy nas – kobiet.

Podczas spotkania będą miały miejsce wykłady i dyskusje, do udziału w których Was zachęcamy, bo właśnie tutaj z pewnością znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań i naładujecie swoją moc energią innych kobiet.

 

W spotkaniu wezmą udział wspaniałe prelegentki, cudowne kobiety, które mają wiele cennych wskazówek do przekazania, i z którymi będziecie mogły nawiązać bezpośredni kontakt.

Swoją obecnością zaszczycą nas m. in :

Dagmara Skalska

500px-dagmara_sklaska projekt egoistka awatarAutorka bloga Projekt Egoistka oraz książek „Egoizm, to nie grzech!”

Wykład „Pozytywny egoizm = siła kobiety”

O tym jak podnosić się z życiowych upadków, jak budować szczęście niezależne od okoliczności zewnętrznych, jak żyć w sposób Wolny, jak zbudować pewność siebie niezależną od opinii innych, jak transformować trudne życiowe doświadczenia, jak pracować nad nastawieniem i jak się otwierać na to, co przynosi życie. Niemożliwe staje się możliwe w chwili, gdy twój umysł w to uwierzy. A uwierzy, gdy zobaczy, że udało się to chociaż jednej osobie.

Ewa Tyralik 

500px-ewatyralik-awatarSzefowa portalu dojrzewalnia.pl. Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet.

Wykład „Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy”

Kobiety w Polsce rzadziej od mężczyzn inwestują i oszczędzają długoterminowo. Harują dniami nocami i zarabiają mniej niż ich koledzy. Zajmują się domem i bywa, że na koniec dnia zostają z niczym. A jak to jest u Ciebie? Czy martwisz się o pieniądze, czy masz sprawy finansowe sensownie ogarnięte? Czy dostajesz za swoją pracę tyle, ile jest warta? Czy umiesz rozmawiać o pieniądzach? Czy stawiasz siebie na równi z innymi i już dzisiaj dbasz o to, aby w przyszłości mieć z czego żyć? Jeśli chcesz poznać przyczyny, dla których kobiety nie lubią zajmować się pieniędzmi oraz zmotywować się do uzyskania wpływu w tej sferze, zapraszamy na wykład.

Magdalena Jarzębowska 

500px-magdalena jarzebowskaPsycholog, doświadczony psychodietetyk, autorka programu zmienswojenawyki.pl. Propaguje interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości. Jest wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Autorka książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem”  oraz współautorka książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych ” Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania”.

Wykład „Jak odzyskać wpływ na swoje ciało – w kontekście ciągłego odchudzania się.
O poczuciu sprawczości.”

Anna Witowska

500px-ania witowska kobiecy punkt widzenia awatarKobiecy Punkt Widzenia, doświadczona trenerka, która od lat skutecznie przeprowadza kobiety od frustracji, niskiego poczucia wartości i zagubienia – do motywacji, dumy z siebie, pełni energii.

Wykład „Wewnętrzna moc”. Rozmowa o tym, jak stać się pełną optymizmu Szefową Swojego Życia, jak stworzyć życie, od którego nie będziesz potrzebowała wakacji, odzyskać radość i uczucie, że możesz przenosić góry!

Małgorzata Zawada

500px-malgorzata zawada awatarTrener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej i upiększającej. Działa charytatywnie oraz wykonuje pracę społeczną, wykorzystując zdobyte doświadczenie, w pomocy osobom potrzebującym wsparcia w pielęgnacji z uwagi na stan zdrowia. Promuje ideę kosmetyki pozytywnej.

Wykład „Psychokosmetyka- czyli jak kosmetyki/ zabiegi pielęgnacyjne wpływają na nasze samopoczucie”. Jeśli chcesz wiedzieć, o czym myślałeś wczoraj, spójrz na swoje ciało dzisiaj – mówi stare indiańskie przysłowie. Znaczy to tyle, że ciało i dusza stanowią jedno. Nasze uczucia i prze-konania wpływają na nasz wygląd – i na odwrót. Wiemy o tym rano, kiedy niewyspane i zgryźliwe zwlekamy się z łóżek. Potem jednak zapominamy. Przemęczamy się, dręczymy kompleksami, tłumimy emocje, boimy się być autentyczne. I nie cieszymy się życiem. Na szczęście wszystko można zmienić – wystarczy o siebie zadbać. Jak zacząć? Najlepiej od początku, czyli od zmiany myślenia o sobie.

Karina Dudek- Miracka 

14446341_1195094190570466_1407446495_oDyrektor Zarządzająca, Klinika Miracki. Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych koncernach kosmetycznych.

Recepta na sukces według Kariny Dudek-Mirackiej jest prosta: określić faktyczne potrzeby Pacjenta, dostarczyć mu najlepszy dostępny produkt lub usługę i podążać za Jego oczekiwaniami. Łatwość budowania trwałych relacji oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces.

Wykład „Piękna, czyli jaka? Oswajamy medycynę estetyczną.” Rozmowa o jej innej stronie. Mity a realia i możliwości medycyny estetycznej.

Iwona Kossakowska 

500px-kossakowska-awatarPedagog, psychoterapeuta systemowy, mediator rodzinny i sądowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako menadżer w instytucjach rynkowych. Współpracuje z fundacją Savant działającą na rzecz dzieci i dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi. Na co dzień zajmuje się terapią indywidualną, par i grupową, pracuje z dziećmi z dysfunkcją na różnych płaszczyznach, poradnictwem ogólnym oraz prowadzi warsztaty psychoterapeutyczne i rozwojowe dla dzieci i dorosłych.

Wykład „Podróż w czasie – pomiędzy przeszłością a przyszłością”. Rozmowa o tym, co z przeszłości jest dla nas ważne, co zbieramy z sobą w przyszłość, a co nas blokuje i jak korzenie wpływają na nasza teraźniejszość. Trochę o stresie i wolności, o spełnianiu marzeń tych obecny i tych z przeszłości.

500px-gosia-ohme-awatarImprezę poprowadzi Małgorzata Ohme – psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy i rodzinny.

Ponadto odbędą się warsztaty, pokazy i wiele konkursów, organizowanych co godzinę! W gronie wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne.

O przekąski zadba Dziki ryż.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny dla wszystkich :).

 

15.09 same logotypy pasek cienki (1)

Szczegóły znajdziesz na:
www.ohme.pl oraz na Facebooku – dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco.

Sponsorzy

www.eveline.eu

www.hurom.com.pl

www.naturativ.pl

www.mamaicorka.com

www.wydawnictwofeeria.pl

www.modelove.eu

www.eyebar.pl

www.pwn.pl

www.kugana.pl

www.bizuteriabw.pl

www.dfmedica.eu

www.obagstore.pl

www.royalkids.pl

www.zuiiorganic.com

www.blancmariclo.com

www.rentnrule.com

www.boutiquebielizny.com

www.ringmemore.com

www.ekodrogeria.pl

www.ecoandmore.pl

www.janpol.pl

www.alles.pl

www.klinikamiracki.pl

www.ateliermokotow.pl

www.usmiechzdrowia.pl

www.bursztynlandia.pl

www.marykay.pl

www.oliodautore.pl

www.dermedic.pl

www.amante.com.pl

www.cocoons.eu

www.boskas.pl

www.ducoton.pl

www.pika.com.pl

www.alba1913.pl

www.diuvitam.com

www.nun-mi.com

www.lucystyle.pl

www.markscrub.pl

www.ohnmasters-polska.pl

www.bristolbusko.pl

www.vlaboratories.pl

www.lolbags.pl

www.houseofapril.com

www.skipwish.pl

www.neurohm.com

www.inemo.pl

www.cpp.pl

Patroni

 1. avanti24.pl
 2. Avanti
 3. ladybusiness.pl
 4. 4allwomen.pl
 5. wizerunekkobiety.pl
 6. woman-news.pl
 7. kobietaxl.pl
 8. obcasy.pl
 9. dojrzewalnia.pl
 10. mamopracuj.pl
 11. kwiatkobiecosci.pl
 12. czasdzieci.pl
 13. Magazyn Kreatywne 
 14. modaija.pl
 15. dzieckowwarszawie.pl
 16. zakupynaobcasach.pl
 17. damosfera.com

Partnerzy

 1. dzikiryz.pl
 2. mysia3eventy.pl
 3. pakofilm.pl
 4. twojasesja.com
 5. fajnafotobudka.pl