Go to content

Joga twarzy – naturalny sposób, by skóra pozostała młoda i promienna

Fot. iStock

Choć joga znana jest od wieków, to ostatnimi czasy stała się jeszcze popularniejsza. W aktualnej sytuacji, gdy dużo czasu spędzamy w domu, niewiele się ruszamy i mamy dużo stresów – joga polecana jest jako antidotum.

Jest wiele odmian jogi, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednak nie będziemy rozpisywać się na ich temat. Teraz chcemy przedstawić Wam wyjątkową – jogę twarzy.

O ile na świecie jest ona ćwiczona przez wiele kobiet i polecana w popularnych magazynach, to  w Polsce ta dziedzina dopiero raczkuje. Jest to uznana, naturalna technika, dzięki której twoja skóra twarzy będzie zdrowa i promienna, a ty zachowasz młodość na dłużej. Rozsławiła ją Danielle Collins – amerykańska ekspertka w tej dziedzinie. Jak sama mówi, jest to „całkowicie naturalny, holistyczny sposób na wspaniałą skórę”, co można zaobserwować na jej własnej twarzy. Danielle od ponad 15 lat za pośrednictwem swojego bloga oraz kanału na YouTube uczy i pokazuje, jak ćwiczenia, na które wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, pomagają poprawić kondycję skóry twarzy.

Swoje techniki i teorie Danielle Collins dokładnie opisała także w książce Joga twarzy. Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną, która niedawno ukazała się także w Polsce. W publikacji znajdują się ogólne porady, jak naturalnie dbać o zdrowie oraz zacząć przygodę z jogą twarzy i uczynić z niej swoją codzienną rutynę. Znajdziesz w niej ćwiczenia ogólne oraz te  dedykowane konkretnym partiom twarzy.

Joga twarzy to naturalny i praktyczny sposób na osiągnięcie zdrowia, zadowolenia, młodego, promiennego wyglądu, a także fantastycznego samopoczucia. Istotą mojej autorskiej metody, którą nazwałam metodą Danielle Collins (…), jest połączenie ćwiczeń twarzy, masażu, akupresury i relaksu. W książce znajdziesz techniki, które mają za zadanie działać jak bezinwazyjny lifting, ujędrnić, wygładzić i zrelaksować twarz, jak również poprawić ogólny dobrostan. Nauczysz się, jak i kiedy praktykować jogę twarzy. Otrzymasz też narzędzia pozwalające na wprowadzenie tych technik do codziennego życia.

Fragment „Wstępu”

Skuteczność jogi twarzy jest potwierdzona przez badania. Dermatolodzy z Uniwersytetu  Northwestern udowodnili, że dzięki regularnym ćwiczeniom, skóra wygląda młodziej o 3 lata już po 20 tygodniach regularnego praktykowania.  Z kolei lekarze, którzy testowali metodę Danielle w programie „Twinstitute”, zatwierdzili, że skórę można odmłodnić nawet o rok, w ciągu zaledwie miesiąca regularnej praktyki.

Gotowa na wyzwanie z jogą twarzy? Wystarczy pięć minut dziennie, by zyskać promienny i młody wygląd oraz czuć się znakomicie bez względu na swój wiek.

Joga twarzy.
Proste ćwiczenia i inspirujące wskazówki, jak być piękną i promienną.

Fot. Materiały prasowe

 Danielle Collins

 

Szukasz naturalnego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej? 

Poznaj jogę twarzy, według autorskiej metody Danielle Collins.

To innowacyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Jego regularne stosowanie sprawi, że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. W książce znajdziesz także praktyczne ćwiczenia, porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia, diety i pielęgnacji skóry.

Wystarczy pięć minut dziennie, by zyskać promienny i młody wygląd oraz czuć się znakomicie bez względu na to, ile masz lat.

ODKRYJ MOC JOGI TWARZY

Danielle Collins  – jest autorytetem w zakresie jogi twarzy, nauczycielką jogi oraz propagatorką zdrowego odżywiania. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy, pisze, podróżuje, występuje w programach telewizyjnych. Jej metoda prezentowana była na łamach popularnych magazynów, takich jak „Vogue”, Harper’s Bazaar” czy „The Daily Mail”.