Go to content

Idealna okazja do spędzenia rodzinnego czasu

1 czerwca to dzień, na który z pewnością czeka każda rodzina. Po raz kolejny Dzień Dziecka wypada niemal w samym środku tygodnia, co pozwala przedłużyć świętowanie – zwłaszcza, że nie brakuje wyjątkowych miejsc i propozycji na rodzinne spędzenie tego czasu. Warto sprawdzić kalendarz wydarzeń weekendowych m.in. w podwarszawskim Parku Julinek, który przygotował wyjątkowe propozycje oraz specjalną ofertę, w ramach której bilet rodzinny można kupić nawet o 80 zł taniej!

Podczas najbliższego weekendu, na wszystkich gości Parku Julinek – poza dobrze znanymi atrakcjami, w tym m.in. parkiem linowym, ścianką wspinaczkową, torem tubingowym oraz parkiem wodnym pod gołym niebem – czekać będzie szereg dodatkowych niespodzianek.

– Wiemy, jak ważnym momentem dla wszystkich naszych gości jest Dzień Dziecka. Z tej okazji na najbliższą niedzielę przygotowaliśmy mobilne, interaktywne planetarium, gdzie każdy będzie mógł wziąć udział w niezapomnianej podróży do najdalszych zakątków kosmosu. Przez cały weekend czekać będą także m.in. gry i konkursy z nagrodami oraz przepyszne słodkości. Ponadto, wspólny czas uatrakcyjnią szczudlarz oraz wielkie maskotki, zawsze chętne do zrobienia wspólnego, pamiątkowego zdjęcia – przekonuje Marta Klamar, dyrektor zarządzająca Julinek Park.

Weekend pełen atrakcji – czekają ekscytujące występy

Poza dodatkowymi atrakcjami – planetarium, grami i zabawami oraz słodkimi niespodziankami, przy okazji Dnia Dziecka w Julinku nie zabraknie wyjątkowych występów prezentowanych przez najlepszych polskich cyrkowców. 3 i 4 czerwca, w Julinku wystąpią Marysia i Julian tym razem w towarzystwie leśnych elfów. Zaprezentują przedstawienie „Nie-ludzka natura”, które przypomni wszystkim, że wolność i beztroska to prawdziwy skarb, który łatwo można stracić, zwłaszcza kiedy spotkamy na swojej drodze nieproszonych gości. Prawdziwa gratka czeka także na wszystkich osób uwielbiających świat iluzji. W Julinku swój występ zaprezentuje iluzjonista znany z wielu anten telewizyjnych – Konrad Modzelewski.

HARMONOGRAM 3 i 4 CZERWCA

  • 12:00 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA
  • 12:30 – Mini pokaz cyrkowy – MAŁA SCENA
  • 13:45 – Pokaz iluzji – Karol Modzelewski – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Spektakl „Nie-ludzka natura” – Marysia i Julian – DUŻA ARENA
  • 15:00 – Pokaz iluzji – Karol Modzelewski – MAŁA SCENA
  • 15:30 – Piana party – PARK WODNY
  • 16:00 – Spektakl „Nie-ludzka natura” – Marysia i Julian – DUŻA ARENA
  • 16:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA
  • 17:30 – Mini disco – MAŁA SCENA

Park wodny pod gołym niebem w pełnej krasie

Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić w Dzień Dziecka jest także jedyny taki w okolicy Park Wodny w Julinku, gdzie doskonale bawią się osoby w każdym wieku! Znajdują się w nim takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością.

Przy strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokajają pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków można cieszyć się wyjątkową wiosenną aurą.

Nie ma miejsca na nudę!

Podczas nadchodzącego weekendu, w Julinku będą niezmiennie czekać także wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Mowa m.in. o największym w regionie parku linowym, ściance wspinaczkowej, krainie dmuchańców, polu do minigolfa, wesołym miasteczku, strefie animacji, strefie relaksu, torze tubingowym czy ekologicznym placu zabaw.

Na miejscu niezmiennie funkcjonuje obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi, dzięki czemu lokalizacja idealnie nadaje się na spędzenie nieco dłuższego czasu w samym sercu natury. Dostępna jest również wypożyczalnia sprzętu sportowego, a także restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej oparte wyłącznie na ekologicznych i jakościowych produktach.

Co więcej, przez cały czerwiec w Julinek Parku będzie obowiązywać specjalna oferta do rodzin z dziećmi! Bilet rodzinny do parku atrakcji można kupić taniej o 50 zł, natomiast bilet obejmujący także park wodny może być tańszy o całe 80 zł! Tej okazji nie można przegapić. Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.