Go to content

Najpiękniejsze świąteczne chwile to te spędzone z najbliższymi. Prezenty dla całej rodziny

Pod choinką każdy szuka paczuszki ze swoim imieniem lub pełnioną w rodzinie „funkcją” – mama, dziadziuś. Są jednak takie prezenty, na których śmiało można napisać „DLA WSZYSTKICH”. Z pewnością należą do nich gry – planszówki, karcianki, gry zręcznościowe. Bawią się wszyscy, niezależnie od wieku. A taki czas, spędzony na zdrowej rywalizacji, śmiechu i bliskości, jest po prostu bezcenny i dla dzieci, i dla dziadków, rodziców. Bawcie się dobrze z grami Wydawnictwa REBEL

 

Dixit

Wesoła gra skojarzeń, która pobudza naszą kreatywność i zapewnia świetną zabawę w gronie rodziny lub przyjaciół. W każdej rundzie jeden z graczy zostaje Bajarzem. Spośród posiadanych na ręce kart wybiera jedną, a następnie wymyśla i głośno podaje do niej skojarzenie. To może być wszystko: słowo, zdanie, tytuł filmu czy piosenki… Następnie pozostali gracze spośród kart ze swojej ręki wybierają po jednej, która ich zdaniem pasuje do hasła. Wszystkie karty są tasowane, a uczestnicy, głosują, która karta była wybraną na początku przez Bajarza.Splendor

Genialna w swej prostocie gra ekonomiczna, która nie nudzi się nawet po wielu partiach. Uczestnicy wcielają się w kupców handlujących kamieniami szlachetnymi. Pobierają żetony, by następnie wykorzystać je do rozwijania silnika produkcji.


Dobble

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną tylko jednym symbolem! Dobble to rozrywka absolutnie dla każdego, ponadto w instrukcji opisane jest aż 5 wariantów gry!

Wsiąść do Pociągu: Europa

Rodzinna gra planszowa o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy budują trasy na mapie Europy, starając się połączyć miasta wskazane na kartach. W tym celu dobierają kolorowe karty wagonów, a gdy zdobędą odpowiedni zestaw, zagrywają je, by krok po kroku zajmować kolejne odcinki na planszy.