Go to content

Dziewczyna czy starzec? Wystarczy jedno spojrzenie, by zrozumieć, jaki naprawdę jesteś

Fot. Screen / BRIGHT SIDE

Kochamy iluzje optyczne. Psychologowie już dawno stwierdzili, że to, w jaki sposób widzimy świat, w jaki sposób staramy się go zrozumieć, to wielka skarbnica wiedzy o tym, jacy jesteśmy wewnątrz. Twoje pierwsze wrażenie na temat jakieś sytuacji, pierwsza rzecz, która rzuci ci się w oczy gdy na coś lub na kogoś patrzysz mówi o tobie więcej niż dłuższa rozmowa…

Spójrz na ten rysunek (rzuć okiem, nie przyglądaj mu się dłużej), co widzisz?

Jeśli widzisz starca

Jest to znak, że jesteś delikatną, wrażliwą osobą, która ma niezwykłą, ale dość szkodliwą dla siebie zdolność „dopasowywania się” do uczuć innych ludzi. Prawdopodobnie używasz prawej strony mózgu bardziej niż lewej, co oznacza, że ​​jesteś bardzo kreatywną osobą.  Bywasz bardzo emocjonalny, cechuje cię ogromna empatia. Zawsze starasz się planować swoje życie co do minuty, dopiero z wiekiem nabierasz dystansu i „wrzucasz na luz”.

Jeśli widzisz dziewczynę

Jest to znak, że jesteś bardzo troskliwą osobą, która długo rozpamiętuje ważne dla siebie (szczęśliwe i nieszczęśliwe ) wydarzenia. Prawdopodobnie częściej pracujesz J lewą stroną mózgu, co oznacza, że ​​twoje myślenie opiera się głównie na logice. Cechuje cię optymizm, dajesz ludziom pozytywną energię. Czasem działasz impulsywnie i podejmujesz decyzje, których potem żałujesz. Z wiekiem uczysz się ostrożności (także w podejściu do innych ludzi).


Na podstawie: ba-bamail.com