Go to content

Dowiedz się, kim naprawdę jesteś z Human Design!

Human Design
fot. iStock

Czy masz energię kreatywną, czy raczej organizacyjną? W jaki sposób wchodzisz z ludźmi w interakcje? Czy pasuje Ci rola przewodnika? A może jesteś osobą podążającą? Na wszystkie pytania ujawniające DNA twojej prawdziwej natury odpowie rewolucyjny system – Human Design.

Bardzo rzadko dochodzi do odkrycia, które daje początek potężnej zmianie w sposobie naszego pojmowania świata. Jeszcze rzadziej można znaleźć człowieka, który jest w stanie trudny język ezoteryczny puścić w uniwersalny obieg. Chetan Parkyn, były inżynier mechanik, to dzisiaj najbardziej znany praktyk metody Human Design na świecie. Dzięki niemu metoda stała się inkluzywna i ogólnodostępna.

Prawdziwe JA

Ile razy każdy z nas słyszał magiczne hasła: „bądź sobą”, „odkryj swoje prawdziwe ja”? Nie ma dnia, żebyśmy w popularnym obiegu informacji, nie spotkali się z tym oczywistym zaleceniem. Miliony ludzi na świecie żyje, nie zdając sobie sprawy z tego,
co stanowi ich „prawdziwe ja” i gdzie tego „ja” w ogóle szukać. Tak, jakby nasza autentyczność, z którą się rodzimy została zduszona i stłamszona z chwilą wydania pierwszego oddechu.

Niestety nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Przyjmując wypracowane wzorce, wyuczone reakcje, powszechnie uznawane za normy, ukształtowane przez uwarunkowania przeszłości – nie jesteśmy sobą. Większość z nas przyjmuje określoną „personę” (maskę) i bardzo ciężko wrócić nam do siebie – do źródeł. A to z kolei jest bardzo ważne, by połączyć się z osobą, którą się urodziło i żyć życiem jej pisanym.

Human Design

To metoda, gdzie nauka spotyka się z duchowością. System ten powstał, by każdy z nas miał szansę być kochany, akceptowany i rozumiany taki, jakim jest naprawdę. Pozwala odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie: czy żyjesz zgodnie ze swoją konstrukcją. Opiera się na mądrości, że przyjęcie swojej prawdziwej natury jest istotą osiągnięcia swojego osobistego szczęścia.

Książka „Human Design” Chetana Parkyna jest efektem piętnastu lat pracy w tym obszarze. Nie jest to filozofia ani religia. To swoistego rodzaju konstrukcja każdego z nas, nasz projekt, szkic osobowości.

Książka, w połączeniu z bezpłatną aplikacją, pozwala:

  • odkryć naszą naturalną osobowość i schematy w których działamy;
  • wskazać z kim najlepiej się dogadujemy i jakie środowisko nam sprzyja;
  • odkryć nasze preferencje, cechy osobowości, mocne i słabe strony, umiejętności,
    chemię, dynamikę;
  • przypomnieć o potrzebach i uczuciach dla nas ważnych;
  • wyjaśnić w jaki sposób podejmujemy decyzje sprzyjające szczęściu i spełnieniu.

Dzięki tym informacjom dostarczy wykres ilustrujący naszą unikalną osobowość, która będzie kluczem do naszego prawdziwego JA.

Ta wiedza pozwoli poprawić naszą egzystencję w obszarach związków i przyjaźni, życia domowego i przyjaźni, w obszarze zawodowym, w relacjach. Dzięki temu zrozumiemy siebie i otaczający nas świat na znacznie głębszym poziomie, dzięki czemu staniemy się empatycznymi rodzicami, partnerami, przyjaciółmi, współpracownikami.

Jesteś gotowa na spotkanie z samym sobą?