Go to content

Nie dajmy się wepchnąć w formę. To, że się różnimy, świadczy o naszym pięknie. Zobaczcie niezwykłe fotografie

Fot. Facebook/Julia Busato Photography

Jesteśmy piękne. Każda z nas zupełnie bez wyjątku. I jest to prawda. Co byśmy o sobie nie myślały, jak bardzo krytykowały siebie, swój wygląd, to patrząc na fotografie Julii Busato trudno się nie uśmiechnąć. Kobiety na tych zdjęciach są uśmiechnięte, zadowolone z siebie i… wyglądają cudownie. 

A manekin widoczny na zdjęciach przedstawia ludzką formę, formę, narzuconą nam przez media, przez społeczeństwo, przez manekiny stojące na wystawach sklepowych. A przecież każda z nas jest inna i w tej naszej różnorodności tkwi całe piękno. Każda taka kampania, akcja, powinna przybliżać nas do coraz większej akceptacji naszego ciała, bez względu na to, w jaki rozmiar ubrań się mieścimy.

 

I was a little nervous about yesterday and participating in the Body Acceptance Campaign. However….wow. I gotta say, this girl knows how to make you feel like you are a woman of the world. Julia is remarkable. Her heart and voice for this important message is powerful and I am so honoured to be a part of her work. I’m clearly not looking to be a show off, I have so much work to do. FOR ME. Not for you, or you, or you. As I said before, accept me as I am for what I am, for who I am or keep your ass scrolling. Ladies and gentlemen….the amazing @juliabusatophotography @busatojulia #Repost ・・・ Women who don’t fit into the mould. @journeyofsarahmiller #JuliaBusatoPhotography #guelphphotographer #guelphboudoirphotographer #bodypositive #effyourbeautystandards #guelphphotographer #fuckyourbodystandards #bodypostive #honoryourcurves #honormycurves #bigandblunt #mannyseries #selflove Post udostępniony przez Sarah Jayne (@journeyofsarahmiller)