Go to content

Chcesz poczuć się jak w bajce? Spędź wakacje w zamku. Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”. Dzień #12 [27.05]

Mat. prasowe

Myśleliście kiedyś o tym, żeby przenieść się w czasie i poczuć się choć przez chwilę jak książę i księżniczka? W otoczeniu pięknej architektury, mieszkając w pałacu z wielkim ogrodem?

Chyba każdy chciałby choć przez chwilę dotknąć takiej pałacowej atmosfery? A jeśli jeszcze jesteście fanami zwiedzania zamków, z którym zrobiono muzea, jeśli bliska waszemu sercu jest historia regonu, w którym spędzacie wakacje, to mamy dla was niepowtarzalną propozycję. Otóż dzięki firmie NOVASOL Polska możecie w wakacje wynająć zamek. To jedno, a drugie – możecie do tego zamku zaprosić swoich znajomych i wspólnie zaplanować czas wolny.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Gdzie taki zamek można znaleźć? Oczywiście Francja słynie z tego, że na jej terenie znajduje się wiele zamków i dworków. W ofercie NOVASOL znajdziemy domy wakacyjne dla grup lub dużych rodzin, gdzie poczujemy się naprawdę wyjątkowo, gdyż wiele z tych zamków ma na swym wyposażeniu baseny lub wellnes. Można tu spędzić prawdziwie królewski wypoczynek.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Wyobraźcie sobie, że przez tydzień lub dwa zostajecie panami takiego dworku. Do swojej dyspozycji macie kuchnię, przestronne pokoje, pełne wyposażenie zamku. Można przygotować wspólny posiłek, usiąść przy dużym stole i przenieść się o co najmniej sto lat wstecz.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

A gdyby w takim zamku zorganizować ślub? Albo wykorzystać możliwość wynajmu dworku na jakąś wyjątkową okazję? Przecież życie mamy jedno, czemu nie pozwolić sobie na szalony pomysł spędzenia wakacji w zamku?

zamki baner

powinnam tam pojchac bo

Ponadto trzeba pamiętać, że Francja to doskonały cel naszej wakacyjnej podróży. To kraj, który zachwyca swoją różnorodnością. Możemy zwiedzić Paryż, Normandię, Bretanię, a ponadto spędzić czas na cudownych francuskich plażach. Oczywiście nie można zapominać o francuskim jedzeniu, które trzeba skosztować i zaplanować swój wakacyjny czas poznawaniem nowych smaków, a także kosztowaniem francuskiego wina.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Piękne francuskie zamki i dworki mogą pomieścić nawet 20 dorosłych osób, z których każdy za siedem noclegów w tej wyjątkowej atmosferze zapłaci około 650 złotych. I jak tu nie skusić się na taką ofertę?

Mat. prasowe

Mat. prasowe

A kto oglądał „Wakacje z duchami?”. Przecież zamieszkać w zamku, to trochę dotknąć tej wyjątkowej atmosfery białych dam, zaklętych rycerzy. Warto wiedzieć, że zamki i dworki można wynająć już w Niemczech, rzadko doceniamy ten kierunek naszych wakacyjnych eskapad. A przecież Niemcy to kraj, w którym jest wiele miejsc do zwiedzenia. Bawaria, tereny nad rzekami Ren czy Mozel, które słyną z najlepszych niemieckich win, nadmorskie miejscowości, i w końcu Alpy, które zachwycają swoją dostojnością.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Do naszych sąsiadów również można zabrać grupę przyjaciół lub cała swoją rodzinę i zamieszkać w jednym z niemieckich zamków. Przykładowo niedaleko Świnoujścia znajduje się zamek, w którym zamieszkać może ponad 30 osób, a koszt pobytu każdej z nich to zaledwie 350 złotych za siedem noclegów. W zamku? Za taką kwotę? Jak widać jest to możliwe, a wrażenia z pewnością pozostaną niezapomniane.

Warto ponadto pamiętać, że zamki i dworki zarówno w Niemczech jak i we Francji można wynająć na konferencje, szkolenia, czy integracyjne służbowe wyjazdy.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe


W komentarzu do tego artykułu dokończ zdanie: „Powinnam tam pojechać, bo…” i weź udział w naszej zabawy. Najfajniejszy komentarz zostanie nagrodzony voucherem wakacyjnym o wartości 2.000 zł od Novasol. Regulamin akcji znajduje się tutaj.

Zobacz wszystkie wpisy biorące udział w akcji