Lifestyle

Byk, żeby się od czegoś wykręcić, Wodnik o pieniądzach. A na jaki temat ty kłamiesz najczęściej (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
14 września 2021
fot. stock_colors/iStock
 

Kłamstwa, kłamstewska, półprawdy, niedomówienia, wymówki – komu się nie zdarza, niech pierwszy rzuci kamieniem. Jak kłamią znaki zodiaku? Sprawdź!

Baran

Kłamiesz, gdy ktoś zadaje ci pytanie: czy wszystko w porządku. Udajesz, że wszystko jest w porządku, nawet gdy umierasz w środku.

Byk

Kłamiesz, kiedy próbujesz się od czegoś wymówić. Np. dlaczego nie możesz dotrzeć na imprezę, zrobić czegoś w pracy, np. zaakceptować awansu. Wymyślasz wymówki, żeby zostać sama w domu.

Bliźnięta

Kłamiesz o swojej przeszłości. Nie chcesz, żeby ludzie osądzali cię z powodu rzeczy, które robiłaś, gdy byłaś młoda i głupa.

Rak

Kłamiesz na temat wyglądu innych. Ukrywasz swoją opinię, aby chronić uczucia przyjaciół i rodziny.

Lew

Kłamiesz o swoich sympatiach. Nie odkrywasz kart, ponieważ nie chcesz zostać zraniona.

Panna

Kłamiesz o swoich doświadczeniach. Udajesz, że wiesz o wiele więcej niż w rzeczywistości.

Waga

Kłamiesz o swoim zdrowiu psychicznym. Zachowujesz się, jakbyś miała tylko ból głowy lub ból brzucha, zamiast przyznać się do głębszych problemów.

Skorpion

Kłamiesz o swojej pewności siebie. Zachowujesz się, jakby nic cię nie mogło dotknąć, a w głębi jesteś bardzo wrażliwa.

Strzelec

Kłamiesz o swoich weekendach. Zachowujesz się, jakbyś miał więcej zabawy niż w rzeczywistości. Po co? Żeby nikt się o ciebie nie martwił.

Koziorożec

Kłamiesz o swoim harmonogramie. Zachowujesz się, jakbyś była zawalona pracą.

Wodnik

Kłamiesz na temat swojej sytuacji finansowej. Zachowujesz się, jakbyś dobrze sobie radziła, aby nikt się o ciebie nie martwił ani nie litował się nad tobą.

Ryby

Kłamiesz o swoim życiu miłosnym. Udajesz, że jesteś szczęśliwa, żeby nie otrzymywać niechcianych porad.


Lifestyle

Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz może ujawnić, czego szukasz w życiu

Magic Moments
Magic Moments
8 września 2021

Złożona struktura umysłu i naszych charakterów wpływa na to, co widzimy. Przedmioty, które widzimy, wiele mówią o naszej osobowości, a także o ukrytych tajemnicach naszych serc. Dziś proponujemy quiz, sprawdzający, czego szukasz w życiu.

Spójrz na obrazek, a następnie sprawdź, co to, co rzuciło ci się w oczy pierwsze o tobie mówi.

Przyjrzyj się więc uważnie obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś.

Pies

 

Jeśli pierwszym, co zobaczyłaś, jest pies, twoja osobowość charakteryzuje się tendencją do szukania skomplikowanych detali. Pies jest symbolem lojalności, spokoju i stabilności. Zauważenie tego w pierwszej kolejności oznacza, że ​​szukasz tych cech w partnerze i w ludziach, którzy są ci najbliżsi. Cenisz sobie szacunek i dobrze wiesz, jak go okazać innym. Potrafisz dać swoim bliskim przestrzeń, by mogli być sobą i żyć swoim życiem.

Masz za sobą wiele życiowych doświadczeń. Dziś żyjesz w zgodzie ze sobą, a tym, czego aktualnie potrzebujesz jest stabilny partner, któremu będziesz mogła zaufać i dzielić z nim smutki i radości życia.

Musisz pamiętać, że nie powinnaś się spieszyć. Spójrz w głąb siebie. Spróbuj uleczyć rany i ból, jakie przyniosło ci życie. A kiedy to się stanie, kiedy poczujesz wewnętrzną wolność, będziesz już zdolna kogoś pokochać i wpuścić do swojego życia.

Twarz

 

Jeśli natomiast jako pierwszą zobaczyłaś twarz, może to oznaczać, że zawsze patrzysz na życie z szerszej perspektywy. Masz wszystko ustawione, zaplanowane. Określiłaś swoje cele,  marzenia i wiesz, jak je zrealizować. Prawdopodobnie jesteś nawet już bardzo blisko sukcesu i realizacji wszystkiego, co zaplanowałaś. Z

Zawsze byłaś skupiona na życiu i nic innego nie miało dla ciebie znaczenia. Dlatego w głębi serca poszukujesz kreatywności i spontaniczności. Coś ci mówi, że potrzebujesz więcej, czegoś, czego nie da zmierzyć się pieniędzmi, czy rzeczami materialnymi.

Odpowiedzią może być… miłość.

Musisz znaleźć czas na medytację, być trochę bardziej miękka, pozwolić swojemu umysłowi otworzyć się na nowe uczucia, możliwości, emocje. Nie pozwól, aby twoje serce się zamknęło. Pozwól mu oddychać, a zorientujesz się, czego szukasz.