Lifestyle Magia

Byk, żeby się od czegoś wykręcić, Wodnik o pieniądzach. A na jaki temat ty kłamiesz najczęściej (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
14 września 2021
fot. stock_colors/iStock
 

Kłamstwa, kłamstewska, półprawdy, niedomówienia, wymówki – komu się nie zdarza, niech pierwszy rzuci kamieniem. Jak kłamią znaki zodiaku? Sprawdź!

Baran

Kłamiesz, gdy ktoś zadaje ci pytanie: czy wszystko w porządku. Udajesz, że wszystko jest w porządku, nawet gdy umierasz w środku.

Byk

Kłamiesz, kiedy próbujesz się od czegoś wymówić. Np. dlaczego nie możesz dotrzeć na imprezę, zrobić czegoś w pracy, np. zaakceptować awansu. Wymyślasz wymówki, żeby zostać sama w domu.

Bliźnięta

Kłamiesz o swojej przeszłości. Nie chcesz, żeby ludzie osądzali cię z powodu rzeczy, które robiłaś, gdy byłaś młoda i głupia.

Rak

Kłamiesz na temat wyglądu innych. Ukrywasz swoją opinię, aby chronić uczucia przyjaciół i rodziny.

Lew

Kłamiesz o swoich sympatiach. Nie odkrywasz kart, ponieważ nie chcesz zostać zraniona.

Panna

Kłamiesz o swoich doświadczeniach. Udajesz, że wiesz o wiele więcej niż w rzeczywistości.

Waga

Kłamiesz o swoim zdrowiu psychicznym. Zachowujesz się, jakbyś miała tylko ból głowy lub ból brzucha, zamiast przyznać się do głębszych problemów.

Skorpion

Kłamiesz o swojej pewności siebie. Zachowujesz się, jakby nic cię nie mogło dotknąć, a w głębi jesteś bardzo wrażliwa.

Strzelec

Kłamiesz o swoich weekendach. Zachowujesz się, jakbyś miał więcej zabawy niż w rzeczywistości. Po co? Żeby nikt się o ciebie nie martwił.

Koziorożec

Kłamiesz o swoim harmonogramie. Zachowujesz się, jakbyś była zawalona pracą.

Wodnik

Kłamiesz na temat swojej sytuacji finansowej. Zachowujesz się, jakbyś dobrze sobie radziła, aby nikt się o ciebie nie martwił ani nie litował się nad tobą.

Ryby

Kłamiesz o swoim życiu miłosnym. Udajesz, że jesteś szczęśliwa, żeby nie otrzymywać niechcianych porad.


Lifestyle Magia

Czego potrzebujesz, żeby poczuć się spełniona i szczęśliwa (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
16 września 2021
fot. deniskomarov/iStock
 

Czy czujesz się szczęśliwa i spełniona? Dzisiaj sprawdzimy, czego potrzebujemy zgodnie z naszymi znakami zodiaku, żeby wreszcie osiągnąć to mityczne spełnienie. Zerknij, może właśnie tego szukasz.  

Baran

Przygoda. Kiedy życie staje się zbyt przyziemne lub monotonne, zaczynasz się nudzić. Nie jesteś szczęśliwa, jeśli nie próbujesz nowych rzeczy.

Byk

Spójność. Nie chcesz dać się zaskoczyć. Chcesz prowadzić wygodne życie z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Bliźnięta

Przyjaźnie. Jesteś niezwykle towarzyską osobą. Nie możesz znieść spędzania zbyt dużej ilości czasu w samotności. Potrzebujesz ludzi, z którymi możesz spędzać wolny czas w weekendy. Inaczej oszalejesz.

Rak

Sympatia. Pragniesz intymności. Nie ma znaczenia, czy spotykasz się z miłością swojego życia, czy spędzasz czas z najbliższymi członkami rodziny, ale potrzebujesz miłości w swoim życiu.

Lew

Uwaga. Nie możesz żyć, gdy jesteś zepchnięta na dalszy plan. Chcesz być przez cały czas w centrum uwagi.

Panna

Uznanie. Chcesz, aby inni podziwiali Cię za całą ciężką pracę, którą wykonałaś. Pragniesz gratulacji i poklepywania po plecach.

Waga

Pieniądze. Chcesz żyć wystawnym życiem. Chcesz otaczać się pięknem. Może to zabrzmieć snobistycznie, ale rzeczy sprawiają, że jesteś szczęśliwa.

Skorpion

Bezpieczeństwo. Nie chcesz się zastanawiać, kiedy nadejdzie kolejna wypłata. Chcesz stworzyć bezpieczne, stabilne życie dla siebie i swoich bliskich.

Strzelec

Wolność. Nie chcesz być przywiązana do nikogo, nie chcesz, żeby ktoś ci mówił, co masz robić. Chcesz dokonywać własnych wyborów. Chcesz zachować niezależność nawet w związku.

Koziorożec

Powodzenie. Chcesz osiągnąć swoje cele zawodowe i zrobić coś z siebie. Bardziej dbasz o swoją karierę niż o życie towarzyskie. O wiele.

Wodnik

Szacunek. Chcesz być traktowana z życzliwością i szacunkiem. Musisz wyznaczać granice, aby trzymać z daleka każdego, kto cię krzywdzi.

Ryby

Przyjęcie. Po prostu chcesz otaczać się ludźmi, którzy cię akceptują, którzy cię zachęcają, którzy sprawiają, że czujesz się komfortowo będąc sobą.


Lifestyle Magia

Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz może ujawnić, czego szukasz w życiu

Magic Moments
Magic Moments
8 września 2021

Złożona struktura umysłu i naszych charakterów wpływa na to, co widzimy. Przedmioty, które widzimy, wiele mówią o naszej osobowości, a także o ukrytych tajemnicach naszych serc. Dziś proponujemy quiz, sprawdzający, czego szukasz w życiu.

Spójrz na obrazek, a następnie sprawdź, co to, co rzuciło ci się w oczy pierwsze o tobie mówi.

Przyjrzyj się więc uważnie obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś.

Pies

 

Jeśli pierwszym, co zobaczyłaś, jest pies, twoja osobowość charakteryzuje się tendencją do szukania skomplikowanych detali. Pies jest symbolem lojalności, spokoju i stabilności. Zauważenie tego w pierwszej kolejności oznacza, że ​​szukasz tych cech w partnerze i w ludziach, którzy są ci najbliżsi. Cenisz sobie szacunek i dobrze wiesz, jak go okazać innym. Potrafisz dać swoim bliskim przestrzeń, by mogli być sobą i żyć swoim życiem.

Masz za sobą wiele życiowych doświadczeń. Dziś żyjesz w zgodzie ze sobą, a tym, czego aktualnie potrzebujesz jest stabilny partner, któremu będziesz mogła zaufać i dzielić z nim smutki i radości życia.

Musisz pamiętać, że nie powinnaś się spieszyć. Spójrz w głąb siebie. Spróbuj uleczyć rany i ból, jakie przyniosło ci życie. A kiedy to się stanie, kiedy poczujesz wewnętrzną wolność, będziesz już zdolna kogoś pokochać i wpuścić do swojego życia.

Twarz

 

Jeśli natomiast jako pierwszą zobaczyłaś twarz, może to oznaczać, że zawsze patrzysz na życie z szerszej perspektywy. Masz wszystko ustawione, zaplanowane. Określiłaś swoje cele,  marzenia i wiesz, jak je zrealizować. Prawdopodobnie jesteś nawet już bardzo blisko sukcesu i realizacji wszystkiego, co zaplanowałaś. Z

Zawsze byłaś skupiona na życiu i nic innego nie miało dla ciebie znaczenia. Dlatego w głębi serca poszukujesz kreatywności i spontaniczności. Coś ci mówi, że potrzebujesz więcej, czegoś, czego nie da zmierzyć się pieniędzmi, czy rzeczami materialnymi.

Odpowiedzią może być… miłość.

Musisz znaleźć czas na medytację, być trochę bardziej miękka, pozwolić swojemu umysłowi otworzyć się na nowe uczucia, możliwości, emocje. Nie pozwól, aby twoje serce się zamknęło. Pozwól mu oddychać, a zorientujesz się, czego szukasz.