Go to content

„Nie bójmy się, kochajmy – do granic!”. Akcja #ListdoNiego

Ty, mój plasterek na zranione serce. Nawet nie zauważyłam kiedy zakochałam się w Twoich niebieskich oczach, choć pamiętam zapewnienia, że to tylko przygoda, zabawa, moment by wytrzeć łzy i chwila zapomnienia.

A później tyle zwrotów, tyle wspólnych planów, rozstania i powroty, wzloty i upadki.

Pamiętasz diagnozę lekarza? „Ma pani dwa lata na zajście w ciążę”. I życie przestało być zabawą, miałeś podjąć decyzję – chcesz? Chcesz ze mną żyć? Z moimi wadami i zaletami? Z moimi humorami i PMS-ami.

„Damy radę!” powiedziałeś. Choć rezultatów nie było widać.

Mijały tygodnie, miesiące, aż w końcu zrezygnowaliśmy i każde z nas mogło pójść we własną stronę, dałam Ci wolny wybór. Mogłeś odejść.

A Ty… zabrałeś mnie na ostatnie piętro hotelu, by zobaczyć zachód słońca. Uklęknąłeś i zapytałeś „Zostaniesz moją żoną?”. Byłam w niebie, przy zachodzie słońca. A ludzie zaczęli klaskać, krzyczeć „no odpowiedz!”. Włożyłeś na palec najpiękniejszy pierścionek, z granatowym oczkiem.

Tej nocy poczęliśmy naszą córkę, widocznie czegoś jej brakowało by zechciała pojawić się w naszym życiu.

Za parę miesięcy niosąc niebieskie hortensje do ołtarza, stąpając w chabrowych butach, przysięgałam Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską. A tego dnia niebo było przepięknie błękitne.

Nasza córeczka urodziła się w styczniu 2014 roku, a jej oczy są koloru granatu, wzburzonego morza czy zapadającego zmierzchu.

Tyle lat idziemy, powoli, obok siebie, za rękę razem, przechodząc do końca i zaczynając od początku, od nowa. Nie jest idealnie, ale wiemy że miłość nas umacnia, a odcień koloru niebieskiego towarzyszy przez całe wspólne życie.

Pisząc to, dotykam dużego ciążowego brzuszka, czekamy na kolejną małą księżniczkę. Kolejny element który nas połączy ze sobą mocniej i bardziej, scementuje związek. Bo pod jednym zasypiamy niebem.

A dziś, chciałabym Ci za wszystko podziękować.

Za każdy wspólny dzień i noc, moment i najmniejszą chwilę.

Choć obecnie dzielą nas kilometry, miłość nie zna pojęcia granic i odległości.

Jeśli mój list do Ciebie zostanie opublikowany, wiedz że kocham Cie najmocniej na świecie. Twój uśmiech potrafi rozpromienić każdy pochmurny dzień, ale łza miażdży mi serce.

A więc… nie bójmy się, kochajmy – do granic!

Mki

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: kontakt@ohme.plw tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.