Go to content

Bartłomiej Topa został ojcem bliźniąt. „Dziękuję Gabryniu za miłość!”

Bartłomiej Topa i jego partnerka Gabriela Mierzwiak zostali rodzicami. Aktor na Instagramie pokazał swoje pierwsze zdjęcie z bliźniętami. „Tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! DZIĘKUJĘ Gabryniu od serca za MIŁOŚĆ i wszystko co w niej zawarte! dobrze, że jesteś! ❤️ Naszym już obecnym dzieciom – dziękujemy za radość w oczekiwaniu!”-napisał aktor pod fotką, na której trzyma dwa nosidełka z maluszkami w środku. 

Podziękował również zaangażowanym w powitanie dzieci na świecie i opiekującym się jego partnerkom lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie „za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo!”

Niewiele wiemy o życiu prywatnym popularnego aktora. O związku i miłości mówi niewiele. Wyjątek zrobił ok. dwóch lat temu w wywiadzie, którego udzielił Magdzie Mołek w programie „W roli głównej” w TVN Style. Mówił wtedy, że znów jest zakochany. Gabriela Mierzwiak jest adwokatem, pracuje w jednej z warszawskich kancelarii. Trudno wypatrzyć ich razem na show-biznesowych ściankach.

20 lat temu przeżył wielką tragedię. Jego synek Kajetan, który miał wrodzoną wadę serca, zmarł trzy godziny po urodzeniu w szpitalu.
– Śmierć Kajtka przewartościowała moje życie, spojrzenie na ludzi, na codzienność. Z myślenia o tym, że jest coś po, że będzie kiedyś, na myślenie, że najważniejsze jest to, co tu i teraz. Dzisiaj. Że nie ma przyszłości. I to jest mój raj – powiedział Topa w wywiadzie dla magazynu „Pani” w 2018 roku.
Zanim związał się z Gabrielą Mierzwiak był mężem malarki Agaty Rogalskiej, z tego związku ma syna Antoniego. Gabriela Mierzwiak ma dwie adoptowane córki.