Go to content

Bądź szalona i zatańcz w deszczu. Tydzień trzeci, dzień #5

Fot. iStock / JoseASReyes

Dziś sobota, większość z nas nie musi wskakiwać w uniformy i kołnierzyki. Wykorzystajmy to. Kiedy ostatni raz pozbyłaś się poważnej dorosłości? Wyzwanie na dziś to szaleństwo i spontaniczność. Planujesz sprzątanie? Świetnie, włącz głośno radio i odśpiewaj ulubioną balladę Roxette do mopa! Albo wystrój się i umaluj – tak dla zabawy. Śmiej się, żartuj, zrób komuś drobnego psikusa. Skacz po kałużach. Cokolwiek. Poczuj się dzisiaj jak dziecko, zrób coś bez tych wszystkich ograniczeń i zasad. 

„Sztywno” – dziś wypada ze słownika. Wychodzisz? Masz ochotę nucić pod nosem ulubioną muzykę? Wiesz, co robić.


Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi trzeci: 24-30.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień trzeci:
    2 x  Sesja coachingowa ze specjalistką – Karoliną Cwaliną – przeczytaj więcej na Sexy zaczyna się w głowie.

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień trzeci – zobacz wszystkie zadania