Go to content

Akcja „Zęby na 6-tkę!”. Tydzień I, wyzwanie #5

Tydzień I – Wyzwanie #5

Czy wiesz, kiedy należy odwiedzić z dzieckiem stomatologa? Niestety, większość z nas omija gabinet dentysty szerokim łukiem tak długo, jak to możliwe. Zgłaszamy się dopiero, gdy zęby zaczynają boleć. W przypadku najmłodszych postępujemy według podobnego schematu – nie ma dziur, nie ma dentysty… W dobrej wierze popełniamy również sporo błędów. Ile razy jako dziecko usłyszałaś/eś: „myj zęby, bo inaczej będziesz musiał iść do dentysty”?

Popularny straszak skutecznie zagnieżdża się w naszej głowie i bardzo trudno jest go potem wygonić. Dziś mamy dla was bardzo przyjemne, trochę magiczne wyzwanie:

Odczarujcie raz na zawsze dentystę! Opowiedz dziecku o pracy stomatologa, o tym, jak wygląda jego gabinet, co lekarz robi i czego może nauczyć twoje dziecko. Obejrzyjcie bajkę, książeczkę lub namalujcie obrazek. Umówcie się na wizytę z dzieckiem do stomatologa. Niech to będzie wizyta adaptacyjna, jeśli malec jeszcze nigdy nie odwiedzał jego gabinetu lub wizyta kontrolna. Byliście niedawno? Świetnie! Zaplanujcie w kalendarzu następny przegląd, te powinni się odbywać rutynowo co 6 miesięcy. W komentarzu do tego artykułu napiszcie, czy udało się wam to czarowanie i jakich zaklęć użyliście.

Pamiętajcie o tym, by odwiedzać nas codziennie.  Wśród najfajniejszych odpowiedzi wybierzemy laureatów naszej zabawy. Jak zawsze będziemy premiować waszą kreatywność, zaangażowanie i ilość wykonanych wyzwań.

Nagrody są bajeczne, ale przede wszystkim pamiętajcie, że każdy z was wygrywa ukształtowanie w dzieciach zdrowym nawyków, których nic nie zastąpi. Do dzieła!

Małe ząbki – duże wyzwanie! Weź udział w naszej akcji i wygrywaj wspaniałe nagrody od Oral-B!

Akcja „Zęby na 6-tkę!”

Przez dwa tygodnie będziemy zachęcać i podpowiadać wam, jak dbać o piękny uśmiech waszego dziecka. Pierwszy tydzień dedukujemy maluchom i ich rodzicom, drugi poświęcimy budowaniu nawyków sprzyjających prawidłowej higienie jamy ustnej u starszych dzieci. Bądźcie z nami, podejmujcie codzienne mini-wyzwania i wygrywajcie wspaniałe nagrody od marki Oral-B.

Do wygrania co tydzień 25 elektrycznych szczoteczek do zębów – by mycie zębów było przyjemne i wyjątkowo skuteczne.

Poświęćcie nam dwa tygodnie – tylko tyle. Bądźcie uważni na swoje dzieci, jesteśmy z wami, wspieramy was, ale to jest akcja, która wymaga waszej obecności, tej prawdziwej. 5 minut dziennie poświęcone na wspólne mycie zębów to niewielka cena za zdrowie i umiejętność wzięcia za nie odpowiedzialności.

Pierwszy tydzień naszej zabawy, trwający od 05.08.2019 do 11.08.2019 roku dedykujemy maluchom i ich rodzicom. Uczcie swoje dzieci podstaw prawidłowej higieny jamy ustnej i wygrywajcie dla nich wspaniałe szczoteczki z wizerunkiem ich ulubionych bohaterów z bajek. Sprawdźcie dzisiejsze wyzwanie poniżej. 🙂

Rodziców starszych dzieci zapraszamy do udziału w zabawie w drugim tygodniu akcji – od 12.08.2019 do 18.08.2019 roku.

Partnerem akcji jest

Nagrody:

25 x szczoteczka Oral-B Kids z postaciami Disneya – dla dzieci w wieku 3+

  • Dzięki ruchom oscylacyjnym włókna szczoteczki delikatnie i skutecznie usuwają płytkę bakteryjną.
  • 7 600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę.
  • 2 tryby szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego oraz tryb delikatnego czyszczenia.
  • Profesjonalny 2 minutowy timer, który sygnalizuje co 30 sekund, ze należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.
  • Kompatybilna z aplikacją Disney Magic Timer, zachęca dzieci do dłuższego szczotkowania zębów.

Sprawdź pozostałe wyzwania w naszej akcji  tutaj.


Akcja trwa od 05.08.2019 do 18.08.2019 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Oh!me do dnia 01.09.2019 roku

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.