Go to content

9 oznak, że ktoś myśli o tobie – zwróć uwagę na znaki

Oznaki, że ktoś myśli
Fot. iStock/pixelfit

Pewnie nie raz łapałaś się na tym, że gdy dopadała cię czkawka, od razu rzucałaś od niechcenia „chyba ktoś o mnie myśli”. Mówimy tak pół żartem, pół serio, ale często towarzyszy tej chwili dziwne podekscytowanie, a nawet zaniepokojenie. Zwolennicy potęgi podświadomości uważają, że obserwowanie takich znaków może pomóc rozpoznać, czy energia skierowana do kogoś ma pozytywny lub negatywny przekaz.

Często sami o tym zapominamy, że bywamy nieświadomie źródłem energii, którą posyłam innym osobom. Miło jest wiedzieć, że ktoś o nas ciepło myśli, ale z drugiej strony, gdy zwykłe myśli zamieniają się w niezdrową obsesję, mamy prawo być zaniepokojeni. Tymczasem warto wiedzieć, jakie sygnały świadczą o tym, że ktoś o nas myśli.

9 znaków podświadomości, które mówią, że ktoś myśli o tobie 

1. Doświadczasz nieoczekiwanych emocji

Na pewno znalazłaś się kiedyś w sytuacji, w której pochłonięta przez wykonywane czynności, skupiona na pracy lub rozmowie, nagle odczułaś silne emocje. Być może bez ostrzeżenia dopadł cię smutek lub niepokój, co może być znakiem, że ktoś bardzo tęskni za tobą i cię wspomina. Twoja nieobecność sprawia, że ten ktoś odczuwa głęboki smutek, który wędruje do ciebie. Podobnie może być w przypadku, gdy jesteś zmęczona, zestresowana, zrozpaczona i poczujesz na sobie ciepło. Ten znak można interpretować jako troskę myśli pełne miłości i zainteresowania od sprzyjającej ci osoby.

2 Swędzą cię oczy

O ile nie jest to kwestia uczulenia lub nadwrażliwości oczu na światło, to być może ktoś właśnie myśli o tobie. Mówi się, że swędzenie oczu pokazuje, jakie myśli ktoś kieruje w twoją stronę. Jeśli lewe oko kobiety ją swędzi, ktoś ją chwali. A jeśli prawe oko powoduje dyskomfort, ktoś ma coś do zarzucenia. U mężczyzn sprawa przedstawia się odwrotnie.

3. Twoje uszy i policzki pieką

Mówi się, że gdy ktoś mówi o nas, odczuwamy pieczenie uszu lub policzków. Gdy stają się one czerwone bez żadnego powodu, to znaczy, że ktoś może być zły na ciebie. Wiele osób interpretuje to jako odległe uderzenia agresywnych myśli innej osoby, w stosunku do „ofiary”. Z kolei zaczerwienienie i pieczenie uszu traktowane jest jako oznaka, że ktoś myśli o tobie, jako o sobie pociągającej, zmysłowej.

4. Gęsia skórka

Ten znak interpretuje się jako przebywanie w centrum emocji należących do innej osoby. Może dotyczyć myśli i przekazu pozytywnego lub negatywnego, choć najczęściej mówi się, że to oznacza twoją atrakcyjność dla drugiej osoby.

5. Gwałtowne kichanie

O ile nie masz kataru albo alergii, ten znak można interpretować jako tęsknotę bliskiej osoby za tobą.

6. Czkawka

Długotrwała czkawka może być sygnałem, że ktoś o tobie mówi, ale niekoniecznie w pozytywnym kontekście. To możesz potraktować jako plotkowanie, czasem złośliwe i obciążone negatywnym przekazem.

7. Uczucie dotyku

Myśli danej osoby mogą być tak silne, że jej obecność może być wręcz namacalna fizycznie. Jest to traktowane jako oddziaływanie telepatyczne i jeżeli to jest ktoś bliski, takie odczucie jest czymś miłym. Natomiast gdy osoba jest obca lub przez nas nielubiana, to może być odrobinę przerażające.

8. Telepatia

Jeśli masz wrażenie, że ktoś podpowiada tobie myśli, posyła dobre emocje, nawiązuje kontakt w bardzo intymny sposób, to właśnie jest telepatia. Oczywiście dotyczy ona wyjątkowo silnej więzi, rozumienia się bez słów. U osób otwartych na taką próbę komunikacji zazwyczaj pojawiła się ona spontanicznie i bardzo naturalnie.

9. Sny

Sny o czyichś czynach i emocjach sugerują, że ta osoba spędza dużo czasu na myśleniu o tobie. Gdy myśli są tak przenikliwe, dotykające wewnętrznych pragnień, życzeń i lęków, oznacza to, że ta osoba musi cię dobrze znać, być bliska sercu. To może iść w stronę dobra, ale może być także zastraszające lub przerażające w zależności od tego, jak sama postrzegasz tą osobę.

źródło:  themindsjournal.com