Go to content

Prowadzisz własną firmę? Opowiedz nam o niej! Ruszamy z akcją #Kobiety biznesu Rakiety

Fot. iStock / Georgijevic / Baluchis

Ile razy myślałaś: „Rzucę tę pracę w pioruny”. Ile razy robiło ci się słabo na myśl o kolejnym poniedziałku.

Podobno ktoś kiedyś powiedział, że jeśli pracując będziesz robić to, co kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia. I podobno to prawda. Pytanie, jak robić, to co się kocha?

Są kobiety, które znalazły na to sposób i są takie, które wciąż szukają. Do Was, drogie panie, kierujemy naszą nową akcję #Kobiety biznesu Rakiety.

Te kobiety, które postanowiły otworzyć własny biznes, spełniać swoje marzenia, realizować pasję zapraszamy serdecznie do udziału w akcji. Chciałybyśmy się dowiedzieć, dlaczego zdecydowałyście się na prowadzenie własnej firmy, co takiego robicie. O waszych trudnościach, ale też radościach. Wiemy, że kobiety bywają bardzo kreatywne i nie raz zaskakują pomysłem na swój własny biznes. Teraz macie szansę o tym opowiedzieć. Fotografujesz, prowadzisz przedszkole, kawiarnię, odnawiasz meble, otworzyłaś sklep z jakimiś wyjątkowymi rzeczami, a może robisz zupełnie coś innego? Napisz do nas koniecznie, a my z wielką przyjemnością opublikujemy najciekawsze historie.

Z przyjemnością poznamy twoją historię, która dla innych może stać się inspiracją – wy możecie tą inspiracją być, kto wie może któraś z naszych czytelniczek powie: „Skoro jej się udało, mi też musi” i to będzie najlepsza rzecz, jaka może się dzięki naszej akcji zadziać.

kobietyrakiety-350px#Kobiety biznesu Rakiety prowadzimy wspólnie z portalem mamopracuj.pl, czyli dwoma fantastycznymi dziewczynami Agnieszką Kaczanowską i Joanną Gotfryd. One same są przykładem na to, że chcieć to móc. Agnieszka pracowała w organizacjach pozarządowych, Asia w korporacji, co było dla niej nie do zaakceptowania po urodzeniu dziecka. Praca z dojazdami zajmowała Asi 11 godzin w ciągu dnia.

Po długich rozmowach i pomysłach powstało właśnie mamopracuj.pl – portal, gdzie kobiety chcące wziąć życie zawodowe w swoje ręce, mogą znaleźć ogłoszenia o pracę, poczytać historie innych kobiet, znaleźć ważne dla siebie porady. Agnieszka i Asia mają moc, a przede wszystkim wiedzę, którą będą nas i was podczas trwania akcji wspierać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące prowadzenia własnego biznesu – odsyłamy do dziewczyn. Niech każda z Was wyciągnie z tej naszej wspólnej akcji wszystko to, co najlepsze.

Dodatkowo dla tych, które własną działalność prowadzą lub mają na nią pomysł i nie wiedzą, jak zacząć będzie prowadzone w ramach akcji bezpłatne doradztwo prowadzone przez fachowców z firmy Cisnet.pl, które obejmować będzie wszystkie kwestie związane z otworzeniem firmy – zaczynając od pomysłu, przez znalezienie źródła finansowania, po rejestrację działalności.

Chcesz pokazać innym, że chcieć to móc, a ty sama jesteś kobietą, która ze swoim biznesem wystartowała jak rakieta?

Napisz do nas koniecznie na adres kontakty@ohme.pl. Na naszym serwisie i na mamopracuj.pl opublikujemy najciekawsze historie. Akcja #Kobiety biznesu Rakiety trwać będzie od 10. maja do 8. czerwca.

Prosimy, by przesyłając swoją historię załączyć oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora akcji swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

MP_logo_RGB_horizontal_color