Go to content

Najważniejsze miejsce w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Stwórzmy przy nim wyjątkowy klimat

Świąteczny stół ustawiony obok przystrojonej choinki, to jedno z najważniejszych miejsc w czasie Świąt Bożego Narodzenia. To przy nim, w otoczeniu członków rodziny, spędzamy świąteczne dni. Wokół niego gromadzimy się przy wieczerzy, dzielimy opłatkiem, prowadzimy dyskusje i cieszymy się obecnością bliskich. Warto więc zadbać o jego prezencję i dobrać dekoracje, dzięki którym stworzymy niepowtarzalną atmosferę. 

Zapraszając gości na wieczerzę wigilijną lub inne świąteczne spotkanie, chcemy stworzyć wyjątkowy, rodzinny klimat. Pomoże nam w tym odpowiednia dekoracja stołu, eleganckie nakrycia oraz pasujące dodatki. Takie właśnie proponuje marka RoseberryHome.

Shiny Gold Christmas – świąteczny zestaw tekstyliów stołowych

W ramach kolekcji można zakupić bawełniany obrus w wybranym rozmiarze, uszyty z włoskiej tkaniny zdobionej złotą nicią, bawełniane serwetki i podkładki z urokliwym motywem świątecznych śnieżynek wyszytych złotym wiskozowym haftem. Do kolekcji można zakupić aksamitne kokardki, które można przewiązać wokół serwetek, kołatek, świeczników, wazonów czy wianuszków. Wszystkie produkty w ramach kolekcji można zakupić oddzielnie.

Shiny Silver Christmas – świąteczny zestaw tekstyliów stołowych

W ramach kolekcji można zakupić bawełniany obrus uszyty z włoskiej tkaniny zdobionej srebrną nicią, bawełniane serwetki i podkładki z urokliwym motywem świątecznych śnieżynek wyszytych srebrnym wiskozowym haftem. Do zestawu należą także aksamitne kokardki, które można przewiązać wokół serwetek, kołatek, świeczników, wazonów czy wianuszków. Wszystkie produkty w ramach kolekcji można zakupić oddzielnie.

Very Merry Christmas – świąteczny zestaw tekstyliów stołowych

W ramach kolekcji można zakupić bawełniany obrus uszyty z włoskiej tkaniny zdobionej motywem gałązek ostrokrzewu, bawełniane serwetki i podkładki z urokliwym motywem świątecznych czerwonych kokardek wyszytych wiskozową nicią. Do zestawu należą także aksamitne kokardki, które można przewiązać wokół serwetek, kołatek, świeczników, wazonów czy wianuszków. Wszystkie produkty w ramach kolekcji można zakupić oddzielnie.

Very Holly Christmas – świąteczny zestaw tekstyliów stołowych

W ramach kolekcji można zakupić bawełniany obrus uszyty z włoskiej tkaniny zdobionej motywem gałązek ostrokrzewu, białych kwiatów i świątecznych kokardek, bawełniane czerwone serwetki i podkładki z urokliwym motywem świątecznych białych kokardek wyszytych wiskozową nicią. Do zestawu należą także aksamitne kokardki, które można przewiązać wokół serwetek, kołatek, świeczników, wazonów czy wianuszków. Wszystkie produkty w ramach kolekcji można zakupić oddzielnie.

Very Peri Christmas – świąteczny zestaw tekstyliów stołowych

W ramach kolekcji można zakupić bawełniany obrus uszyty z włoskiej tkaniny zdobionej motywem urokliwej krateczki w najmodniejszym kolorze mijającego roku – veri peri, bawełniane złote serwetki i podkładki z urokliwym motywem świątecznych złotych kokardek wyszytych wiskozową nicią. Do zestawu należą także aksamitne kokardki, które można przewiązać wokół serwetek, kołatek, świeczników, wazonów czy wianuszków. Wszystkie produkty w ramach kolekcji można zakupić oddzielnie.