Go to content

Podziwiamy styl Meryl Streep

Fot. Materiały prasowe

Inspiruje nas jedna z najbardziej utalentowanych i szanowanych aktorek wszech czasów! Jej styl chce naśladować wiele kobiet z całego świata. Teraz podpowiemy, jak przenieść go do wnętrz!

Meryl jest „Królową Hollywood”

Tak mówią o niej koledzy z branży, ponieważ jest oscarową rekordzistką oraz jedną z najbardziej utytułowanych i szanowanych aktorek w historii kina! Była nominowana do Oscara aż 21 razy i zdobyła 3 statuetki. Dlatego w Hollywood mówi się, że „rok bez nominacji do Oscara dla Meryl Streep jest rokiem straconym”. W tej kolekcji na Westwing.pl zebraliśmy dekoracje, które olśnią Twoje wnętrze niczym złote statuetki!

Fot. Materiały prasowe

Meryl kocha czerń i color blocking

Chociaż amerykańska aktorka nie podąża za trendami, została okrzyknięta ikoną stylu! To dowód na to, że klasyka zawsze jest w cenie! Na czerwonym dywanie Meryl Streep najczęściej pokazuje się w biało-czarnych kreacjach o ponadczasowym kroju. Niekiedy urozmaica je akcentami intensywnych kolorów. My przenosimy tę zasadę do wnętrz i obok stonowanych elementów aranżacji, stawiamy te kolorowe. Zwróć uwagę, że wcale nie przytłaczają aranżacji, lecz są jej idealnym dopełnieniem!

Fot. Materiały prasowe

Meryl kocha Los Angeles

Tam mieszkają wszyscy jej bliscy. To właśnie dlatego Meryl Streep, wybierając filmowe scenariusze, zawsze bierze pod uwagę lokalizację zdjęć – nie chce oddalać się od rodziny. Jej willa w Pasadenie pod LA jest utrzymana w nowoczesnym, ale zarazem naturalnym i eleganckim stylu. Styliści Westwing stawiają na drewniane meble o prostych formach, które przeniosą kalifornijski klimat do Twojego domu!

Fot. Materiały prasowe

Meryl jest ambasadorką kobiet

Meryl Streep jest głosem kobiet nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na świecie. Często wypowiada się na rzecz równouprawnienia, wygłasza wykłady na prestiżowych uczelniach i jest rzeczniczką prasową Muzeum Historii Kobiet, a także przeprowadziła na ten temat wywiad z Michelle Obamą dla jednego z amerykańskich magazynów. Korzysta ze swojej sławy w najlepszy z możliwych sposobów! I Ty otocz się w swoim domu jej znanymi cytatami, znajdującymi się na minimalistycznych grafikach. Będą Cię inspirować każdego dnia!

Fot. Materiały prasowe

Meryl jest absolutną perfekcjonistką

Do roli w „Wyborze Zofii” aktorka nauczyła się języka polskiego i niemieckiego, aby jak najlepiej oddać akcent polskiej imigrantki, żyjącej poza ojczyzną, a na potrzeby „Koncertu na 50 serc” podjęła się nauki gry na skrzypcach, ćwicząc po 6 godzin dziennie przez 8 tygodni! Ten trud zaowocował mianem jednej z najbardziej uzdolnionych aktorek świata. Zainspiruj się jej perfekcją, i wybierz do swojego domu produkty o starannym wzornictwie, dopracowane w najdrobniejszym detalu!

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Westwing.pl