Go to content

To, co zobaczyłaś tutaj jako pierwsze, odkrywa tajemnicę Twojej osobowości

Spójrz na poniższy obrazek, nie przyglądając się mu zbyt długo. Pierwsza rzecz, którą zobaczyłaś, może ujawnić kilka rzeczy o Twojej osobowości, z istnienia których być może nie zdawałaś sobie sprawy. To, co podświadomie widzisz jako pierwsze, mówi o tym, kim jesteś. Masz odpowiedź? To teraz sprawdź, co to mówi o osobie, którą jesteś.

Człowiek nie jest prosty. Geny, dzieciństwo, doświadczenia życiowe – to wszystko i wiele innych zmiennych kształtują naszą osobowość i charakter. To złożone i wyjątkowe zarazem. Osobowość obejmuje wszystkie myśli, wzorce zachowań i postawy społeczne, które wpływają na to, jak postrzegamy siebie i w co wierzymy, co myślimy o innych i otaczającym nas świecie.

1. Drzewa


Jeśli to drzewa przyciągnęły twój wzrok jako pierwsze, może to oznaczać, że jesteś ekstrawertyczką. Na zewnątrz jesteś silną osobą o aurze nieustraszonej, a wewnątrz jesteś odporna i niezależna. Chociaż możesz być delikatna i miła dla ludzi wokół ciebie, to nigdy nie mogą być ciebie pewni. Jesteś typem osoby, która mówi jak jest. Nie marnujesz czasu na pudrowanie, nawet jeśli to oznacza, że bywasz szorstka (również w miłości).

Najważniejsze dla ciebie jest dobro twoich bliskich i tym właśnie tłumaczysz często tę szorstkość. Pomaga ci też ona w zdrowym podejściu do krytyki. Masz tendencję do zwracania większej uwagi na to, co inni ludzie mogą o tobie pomyśleć, nie po to, abyś mogła dostosować się do ich oczekiwań, ale dlatego, że wiesz, że zawsze jest miejsce na poprawę. A ty lubisz się rozwijać. Rodzina i przyjaciele uwielbiają twoją otwartość, wprost zarażasz dobrym nastrojem. Jesteś pierwszą osobą, do której dzwonią, gdy chcą przeżyć nową przygodę, nigdy nie odmawiasz wyzwaniu.

2. Korzenie


Jeśli to korzenie przykuły twoją uwagę jako pierwsze, może to być znak, że jesteś cichą, spokojną osobą, która ma wiele do powiedzenia. Ale mówi to tylko tym, których starannie wybiera. Ważne jest dla ciebie spędzanie czasu z bliskimi. Upewnij się jednak, że poświęcisz czas również sobie, to niezwykle ważne. Twoje poświęcenie, ciężka praca i pedantyczna natura owocują, gdy robisz rzeczy, które absolutnie kochasz. Tyczy się to i pasji, i pracy, i relacji z ludźmi. Nie pozwalasz, aby cokolwiek przeszkodziło ci w osiągnięciu najgłębszych pragnień twojego serca.

Pozostajesz opanowana nawet podczas najtrudniejszych wyzwań, ponieważ nie pozwalasz emocjom brać górę. Myślisz jasno, a to pomaga zachować spokój, gdy pojawiają się problemy. Dlatego twoi przyjaciele i rodzina uwielbiają z tobą rozmawiać, ponieważ nie tylko jesteś świetnym słuchaczem, ale masz także bystry umysł, który wymyśla świetne rozwiązania. Chociaż ludzie nie mają na początku szansy poznać twojej prawdziwej natury, kiedy już cię poznają, widzą, że jesteś niezwykle utalentowaną osobą, która ma w sobie dużo miłości, którą chętnie się dzieli.

C. Usta

Jeśli to usta były tym, co zobaczyłaś jako pierwsze, może to być oznaką beztroskiej i „wyluzowanej” osobowości. Wolisz nie nosić w swoim sercu niepotrzebnych emocji ani bezsensownych myśli. Zamiast tego postanawiasz  wypełnić je radością z prostych przyjemności, które życie ma do zaoferowania. Podczas gdy inni mogą nie dostrzegać piękna w małych rzeczach, ty się nimi cieszysz i pozwalasz, by to wspaniałe uczucie zadowolenia cię napędzało.

Pogoń za ruchliwym, efektownym lub ponadnaturalnym stylem życia nie leży w twojej naturze. Lubisz, aby sprawy były nieskomplikowane, niezależnie od tego, czy chodzi o relacje, nawyki czy wzorce zachowań w twoim życiu. Twoi przyjaciele i rodzina uwielbiają szczerość i zaufanie, które od ciebie biją. Niezwykle trudno jest znaleźć ludzi, którzy wkładają tak szczery wysiłek w relacje w taki sposób, jak ty. Co więcej, nie jesteś zbyt sztywna ani uparty w poglądach. Twoja elastyczność i otwartość ułatwiają ludziom budowanie z tobą długotrwałych relacji.