Psychologia

50 symboli sennych, których nie powinniśmy ignorować

Redakcja
Redakcja
6 sierpnia 2019
Fot. iStock/Vizerskaya
 

To, o czym marzymy każdej nocy, może wiele powiedzieć o naszym życiu. Ludzie od dawna fascynowali się marzeniami sennymi, próbując odczytać ich znaczenie i traktując je jako wskazówki w codziennym życiu. Podświadomość to olbrzymia skarbnica wiedzy o naszych pragnieniach, lękach i ambicjach.

50 symboli sennych, których nie powinniśmy ignorować

Nie możesz znaleźć toalety 

Może się to wydawać krępującym snem, ale wiele kobiet śni o tym przynajmniej raz w życiu. Może to oznaczać, że masz dużo na głowie i nie możesz po prostu odpuścić i uwolnić się od stresu.

Wypada ci ząb/zęby 

Psycholodzy mają dwie hipotezy dotyczące tego snu:

1) może on być wywołany przez zgrzytanie zębami,

2) chodzi o stres psychiczny w życiu śniącego  (i napięcie odczuwane w obrębie szczęki)

Gubisz się w domu lub innym budynku

Wskazuje to na brak wyraźnego kierunku w życiu i poczucie bezcelowości.

Jesteś całkowicie nagi

Zwykle oznacza to emocjonalną nadwrażliwość, ale może także symbolizować nowe początki i wolność.

Jesteś w domu, w którym dorastałeś

Znaczenie tego snu zależy od emocji, które za nim stoją. Jeśli czujesz we śnie gniew lub smutek, może to być znak, że tłumisz emocje i negatywne wspomnienia z dzieciństwa. Jeśli odczuwasz spokój, może tęsknisz za bezpieczeństwem.

Uciekasz od czegoś

Albo nie chcesz stawić czemuś czoła w życiu, albo naprawdę się tego boisz.

Jesteś spóźniony  

Może to oznaczać, że martwisz się przebiegiem jakiegoś wydarzenia lub jeśli musisz się obudzić o określonej godzinie, podświadomie boisz się, że zaśpisz.

Twój samochód się psuje 

Nasze samochody symbolizują ruch i zmiany, a sny o nich mogą wskazywać, dokąd zmierzasz w życiu. Jeśli twój samochód psuje się we śnie, może to oznaczać, że twoje życie zmienia kierunek.

Spadasz

Może się to zdarzyć albo w świadomej fazie, w której zdajesz sobie sprawę z tego, że śnisz, albo w fazie głębokiej snu, co może wskazywać, że odczuwasz  niepewność i utratę kontroli nad życiem.

Śnisz o kimś, kto cię skrzywdził

Osoby, które przeżyły traumę, często mają koszmary o osobie, która wykorzystywała je psychicznie, fizycznie lub emocjonalnie. To rodzaj samooczyszczenia.

Podchodzisz do testu, ale się do niego nie uczyłeś 

Ten sen symbolizuje brak gotowości na coś w twoim życiu – na przykład ważne spotkanie lub rozmowę.

Szybko zmieniające się miejsca i ludzie 

Może to oznaczać, że czujesz się „niezorganizowany” , a życie wymyka ci się spod kontroli i wymykasz spod kontroli swojego życia.

Latasz

Jest to jedna z najbardziej pozytywnych wizji, jakie możesz mieć, ponieważ oznacza to poczucie, że nie masz żadnych ograniczeń, a świat oferuje ci wiele możliwości.

Śmierć

Sen o śmierci zwykle wskazuje na koniec jakiegoś etapu w naszym życiu i początek czegoś innego.

Sen o śmierci bliskiej osoby

Może to być przeczucie, ale zazwyczaj jest to znak, że dana osoba potrzebuje twojej pomocy.

Brak butów

Taki sen może oznaczać, że nie masz kierunku w życiu i czujesz się niegotowy na zmiany.

Gwałtowna burza 

Taki sen częściej pojawia się u kobiet niż u mężczyzn i oznacza, że martwisz się lub stresujesz jakimiś aspektami swojego życia.

Jesteś w ciąży

Zależy od statusu twojego związku, sen może mieć pozytywne lub negatywne znaczenie: jeśli między wami nie układa się najlepiej, sen o ciąży oznacza twoje wątpliwości. Jeśli tworzycie harmonijny związek, ciąża symbolizuje gotowość do przejścia na następny etap w relacji.

Tracisz kontrolę nad samochodem

Jeśli prowadzisz samochód i nie możesz go kontrolować, sen oznacza, że ​​musisz pilnie zwrócić uwagę na rzeczy w życiu, które twoim zdaniem wymknęły się spod kontroli.

Podróże

Taki sen oznacza, że w twoim życiu zapanowała stagnacja. Potrzebujesz zmian.

Sen o byłym partnerze

Jeśli śnisz o swoim byłym, może to po prostu oznaczać, że brakuje ci dobrych, spędzonych wspólnie chwil.

Kłótnia z byłym partnerem

Może to oznaczać, że masz nierozwiązane problemy w relacjach z przeszłości i chcesz to naprawić.

Znana osoba

Osoba, którą spotkasz, symbolizuje coś, co łączy cię z twoją sytuacją w twojej podświadomości, niezależnie od tego, czy jest to tekst piosenki, czy cytat z twojego ulubionego filmu.

Seks

Może to oznaczać, że czujesz się samotny lub może to być tylko sen o głęboko skrywanej fantazji seksualnej.

Koszmar

Próbujesz „przetwarzać” bolesne wydarzenia w swoim życiu lub masz głęboki lęk przed czymś.

Sen o tym, że strzeżesz jakiejś tajemnicy

Oznacza to, że prawdopodobnie ukrywasz jakiś fakt o sobie, coś, czego inni nie powinni odkryć.

Zdrada 

Jeśli śnisz o tym, że to ty zdradzasz, może to oznaczać, że czujesz, że nie poświęcasz wystarczająco dużo czasu swojej relacji.

Zwiedzasz sekretny pokój 

Może to oznaczać, że podświadomie zwiedzasz „uśpione” części swojej osobowości, odkrywasz to, czego się po sobie nie spodziewasz.

Seks z kimś, z kim nie powinnaś go uprawiać

Niezależnie od tego, czy jest to twój szef, czy chłopak przyjaciela, takie marzenia mają w sobie wiele symboliki. Przeanalizuj cechy osoby, z którą byłaś blisko w twoim śnie – są to cechy, które mogą Ci być potrzebne w życiu.

Sen o tym, że bliscy cię nie poznają

Wiele osób ma ten sen.  Często oznacza on, że obawiasz się odrzucenia lub  poczucia wyobcowania.

Ktoś wtargnął do twojego domu

Chociaż ten sen może być przerażający, nie należy go brać dosłownie. Zbadaj swoje życie pod kątem oznak wtrącania się w twoje życie innych osób i ich negatywnego wpływu na ciebie.

Ktoś odebrał ci dziecko 

Młodzi rodzice często mają ten sen i jest to zrozumiałe, małe dziecko potrzebuje ich ochrony. Może to jednak również oznaczać, że musisz zwrócić uwagę na swoje wewnętrzne dziecko, które woła o miłość.

Sen o robakach 

Jeśli masz przerażający koszmar o robakach pełzających po tobie we śnie, oznacza to, że musisz się zastanowić, co cię drażni i denerwuje w codziennym życiu.

Droga 

Marzenie o jednej, prostej  drodze oznacza, że ​​musisz uprościć swoje życie. Może to również oznaczać, że wiesz, czego chcesz w życiu i że jesteś na  właściwej ścieżce.

Katastrofa lotnicza 

Wiele razy takie sny wskazują na twoją niepewność co do twoich celów. Może masz wrażenie, że twoja wizja się nie sprawdza lub że nie jesteś jeszcze gotowy do podjęcia takiego wysiłku.

Wakacje 

Być może potrzebujesz trochę czasu na „naładowanie baterii”  i odpoczynek, ale sen ten może też mieć głębsze znaczenie. Może w twoim życiu jest coś, przed czym uciekasz.

Pieniądze 

Jeśli w śnie wygrasz na loterii, może to symbolizować szczęście w twoim życiu. Jeśli jednak śnisz, że straciłeś pieniądze, może to oznaczać, że boisz się utraty czegoś, na czym ci zależy,

Ogień 

Ogień może symbolizować kilka różnych rzeczy: głębokie pragnienie, które możesz w sobie tłumić, skrywany gniew lub grożące niebezpieczeństwo.

Sen o tym, że nie możesz się poruszyć lub mówić 

Może to wskazywać na uczucie stagnacji w twoim życiu lub na to, że nie masz nic do powiedzenia w określonej sprawie.

Sen o końcu świata 

Podobnie jak w przypadku wielu komunikatów na tej liście, koszmary o apokalipsie mogą wskazywać na ukryty gniew lub inne negatywne emocje.

Sen o tym, że rozpadasz się na kawałki pod wpływem jakiegoś uderzenia

Masz poczucie, że nosisz na sobie ciężar świata lub że jesteś uwięziony, co może wskazywać na wysoki poziom stresu.

Sen o tym, że toniesz 

Może to być metaforyczne w odniesieniu do wszystkiego, co wydaje się ciągnąć cię w dół w życiu. Niezależnie od tego, czy jest to stres związany z pracą, relacjami, a nawet presją wewnętrzną, którą wywierasz na siebie, pomyśl, czy możesz uwolnić trochę ciężaru, aby utrzymać głowę nad wodą?

Sen o tym, że nosisz maskę 

Przebranie oznacza zwykle, że próbujesz ukryć jakiś aspekt swojej osobowości.

Sen o powrocie do szkoły 

Może tęsknisz za beztroskimi dniami, w których nie musiałeś się martwić o rachunki, życie zawodowe, zakupy w sklepie i inne niezbyt zabawne obowiązki dorosłych.

Sen o pająkach 

Wiele osób miewa w snach wizje pająków pełzających po nich w nocy. Może to oznaczać, że ktoś tobą manipuluje, ponieważ pająki mogą łatwo wciągnąć ofiarę do sieci.

Sen o wężach 

Może to oznaczać, że coś cię kusi lub że w tobie ostatnio większy pierwiastek zła. Przemyśl to!

Jedzenie 

Być może jesteś głodny, ale bardziej niż prawdopodobne, że pragniesz ożywienia i brak ci energii życiowej.

Domy 

Różne pokoje w domu reprezentują twój umysł. Na przykład piwnica symbolizuje rzeczy, które ukrywasz przed innymi lub elementy, które zaniedbujesz.  Sypialnia może wskazywać na twoje najgłębsze pragnienia i uczucia.


Na podstawie: powerofpositivity


Psychologia

Jeśli on mówi tobie te rzeczy, to znaczy, że jesteś w toksycznym związku

Redakcja
Redakcja
6 sierpnia 2019
Fot. iStock/dima_sidelnikov
 

Na początku wszystko wygląda różowo. On taki cudowny, wasz związek jak wymarzony. Motyle w brzuchu i tak dalej. Wielu rzeczy nie chcemy widzieć, nawet jeśli bliscy sugerują, żeby zastanowić się, czy na pewno chcemy być z tym facetem, a my zupełnie nie wiemy, o co im chodzi.

Gdy jednak związek wchodzi w poważniejszy etap, wspólne mieszkanie, codzienność, a może z czasem i dzieci, coś nam zaczyna zgrzytać. Intuicyjnie czujemy, że nie wszystko jest tak, jak sobie wymarzyłyśmy i jak nam się wydawało, że będzie. Jeszcze nie potrafimy tego nazwać, ale niepokój, który zaczyna narastać powinien nas na chwilę zatrzymać, warto by było mu się przyjrzeć, bo być może tkwisz w toksycznym związku, a nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Czasami toksyczność może się skończyć na słownych nadużyciach Ale nigdy nie powinnaś się czuć zmuszona do znoszenia tego, bez względu na to, jak bardzo go kochasz.

Jeśli twój partner mówi te rzeczy, być może jesteś w toksycznym związku.

„Jesteś przegrana”

Podczas kłótni z partnerem mogą paść słowa, których tak naprawdę nie myślisz. Jeśli on cię obraża, zareaguj. Powiesz mu, że nie życzysz sobie, by tak do ciebie się odzywał, że nie będziesz z nim rozmawiać, gdy będzie cię obrażał. Gdy on nie reaguje i za nic ma to, co mówisz, zastanów się, czy chcesz nadal być tak traktowana.

„Nie rób dramatu”

Gdy on umniejsza twoją reakcję, jasne, możesz się zastanowić, czy faktycznie nie reagujesz zbyt emocjonalnie, ale gdy jego słowa mają na celu odwrócić uwagę od tego, co on robi i mówi, a ciebie to rani, nie ma prawa narzucać ci, co powinnaś czuć. To tylko tobie szkodzi, bo osłabia twoją samoocenę, a co więcej, przestajesz ufać swoim uczuciom. Powiedz mu, że chcesz, żeby szanował twoje emocje i zobacz, czy coś się zmieni.

„Dlaczego nie możesz być szczęśliwa?”

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z problemami ze zdrowiem psychicznym, czy po prostu denerwujesz się sytuacją, dobry partner to taki, który okaże empatię i zapyta, w jaki sposób może cię wesprzeć. Ale ktoś, kto chce, żebyś „przeszedł przez to” lub „po prostu była szczęśliwa”, nie jest kimś, kto zareaguje pozytywnie.

Wyjaśnij mu, że takie komentarze powodują, że czujesz się gorzej. Jeśli zmieni swoje zachowanie, to wspaniale. Ale jeśli nadal będzie reagował tak, jakby twoje negatywne emocje były dla niego ciężarem, zastanów się, czy nadal chcesz być w takim związku.

„Nikt inny nie by z tobą nie wytrzymał”

Ten komunikat służy kontrolowaniu partnera. Podważa twoją samoocenę, bo zaczynasz w to wierzyć i tolerujesz zachowanie twojego faceta. Jeśli on mówi tobie takie rzeczy, to znaczy, że ciebie nie szanuje. Nie ciągnij tego, on się raczej nie zmieni, za to ty, tkwiąc w tym związku, będziesz krzywdzić siebie.

„Jesteś taka głupia”

W tym przypadku wszystko zależy od kontekstu, bo te słowa mogą być banalnym żartem, ale jeśli twój partner naprawdę obraża twoją inteligencję, to nie jest w porządku. To typowa sytuacja dla toksycznego związku. Porozmawiaj z nim, powiedz, że nie chcesz, by tak do ciebie mówi. Jeśli przeprosi i obieca, że będzie uważać na to, jak się do ciebie odnosi – to dobry znak, ale gdy konsekwentnie ci ubliża – zakończ ten związek.

„Jeśli naprawdę mnie kochasz…”

Jeśli tymi słowami on próbuje coś na tobie wymusić, to jest typowa manipulacja. „Jeśli naprawdę mnie kochasz, to zostaniesz ze mną, a nie pójdziesz z przyjaciółkami do kina”, „Jeśli naprawdę mnie kochasz, to nie zostawisz mnie samego”. Na początku może się to wydawać cudowne, że tak cię kocha i chce, byś była z nim, jednak z czasem ten komunikat może oznaczać poważne nadużycia wobec ciebie. Nie musisz mu udowadniać nieustannie w ten sposób, że go kochasz.

„Jesteś jak twoja matka”

Tu też wszystko zależy od kontekstu, bo te słowa mogą być komplementem, jak i formą obrażenia cię i zranienia twoich uczuć, co jest typową toksyczną sytuacją.

Wyjaśnij partnerowi, że to stwierdzenie cię boli i daj mu szansę przeprosić. Upewnij się, że ustalasz granice i mówisz za siebie.

Dajesz mu szansę na poprawę, zwracasz uwagę na zachowania, których nie tolerujesz, ale nic się nie zmienia? Nie licz, że twoja miłość to wszystko przetrwa, bo toksyczność relacji szybciej cię zniszczy.


Psychologia

„Potknij się, gdy wchodzisz do pokoju, w którym on przebywa”. 129 pomysłów na to, jak zdobyć męża, czyli „odlotowy” poradnik z 1958 roku

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
6 sierpnia 2019
Happy college couple talking to each other on the stairs in library. – Fot. iStock/skynesher

Nie ma o czym mówić – czasy się zmieniły. Zmieniło się nasze podejście do małżeństwa, partnerstwa, związków… Porady matrymonialne sprzed ponad pół wieku mocno „trącą myszką”, a jednak mają w sobie jakiś urok. Choć trudno uwierzyć, że dla większości kobiet znalezienie męża było najważniejszym punktem na liście życiowych ambicji,  dziś życzymy wam dobrej zabawy przy lekturze tych bezcennych porad.

129 pomysłów na to, jak zdobyć męża (w 1958 roku):

1. Kup sobie psa, wyprowadzaj go na spacer.

2. Spraw, by twój samochód zepsuł się w „strategicznym” miejscu.

3. Zapisz się do szkoły wieczorowej.

4. Zapisz się do klubu wspinaczkowego.

5. Przeprowadź się tam, gdzie jest najwięcej samotnych mężczyzn.

6. Przeczytaj nekrologi, żeby znaleźć odpowiednich wdowców.

7. Zapisz się na kurs gry w golfa.

8. Wyjeżdżaj kilka razy w różne miejsca zamiast raz na dłuższe wakacje.

9. Przesiaduj na ławkach, żeby karmić gołębie.

10. Pojedz na wycieczkę rowerową po Europie.

11. Znajdź pracę jako pielęgniarka w gabinecie lekarza lub dentysty.

12. Zostań stewardessą.

13. Popytaj mężów swoich przyjaciółek, czy znają jakiś odpowiednich dla ciebie kandydatów na męża, na przykład w miejscu pracy.

14. Bądź miła dla wszystkich – może ktoś ma jakiegoś interesującego brata lub syna.

15. Zdobądź urzędniczą pracę za granicą.

16. Zdobądź pracę w ławie przysięgłych.

17. Bądz miła dla brzydkich mężczyzn.

18. Powiedz znajomym, że chcesz wyjść za mąż, nie ukrywaj tego.

19. Pokochaj football.

20. Nie zatrudniaj się w firmie, gdzie większość pracowników to kobiety.

21. Znajdź pracę w sklepie wędkarskim.

22. W autobusie czy samolocie, zawsze siadaj obok mężczyzn, a nie kobiet.

23.  Chodź na spotkania organizowane przez znajomych ze szkoły. Może będą tam jacyś wdowcy.

24. Wracaj do rodzinnego miasta. Nieznośny chłopak z sąsiedztwa mógł wyrosnąć na interesującego mężczyznę.

25. Nie bój się obcować z bardziej atrakcyjnymi dziewczynami, może zostawią ci jakiegoś „byłego”.

26. Unikaj pomieszkiwania ze zdołowanymi i smutnymi współlokatorkami.

27. Od czasu do czasu zmieniaj mieszkania.

28. Kiedy podróżujesz, zatrzymuj się w małych hotelach, tam łatwiej nawiązać znajomość.

29. Zapisz się do szkoły dla inżynierów.

30. Potknij się, gdy wchodzisz do pokoju, w którym on się znajduje.

31. Noś pojemnik na kapelusze (?!).

32. Co jakiś czas zapominaj o dyskrecji i zadzwoń do niego.

33. Załóż opatrunek. Ludzie będą cię pytać, co ci się stało.

34. Zarób dużo pieniędzy.

35. Znajdź pracę w niepełnym wymiarze godzin w biurze konferencyjnym.

36. Poznaj kilka zabawnych historii i naucz się je dobrze opowiadać – ale pamiętaj, aby nie opowiadać mu tej samej historii więcej niż raz.

37. Podejdź do niego i powiedz mu, że potrzebujesz porady.

38. Upuszczenie chusteczki nadal działa.

39. Poproś ojca (?!), żeby kupił bilety do teatru, których będzie musiał się pozbyć.

40. Stań w kącie i cicho popłakuj. Są duże szanse, że podejdzie i zapyta, co się stało.

41. Upewnij się, że zapamiętał twoje imię.

42. Jeśli jesteś w hotelu, zwróć na siebie uwagę, na przykład zadzwoń bo boya hotelowego.

43. Kup kabriolet. Mężczyźni lubią nimi jeździć.

44. Naucz się piec smaczne szarlotki. Zabierz ciasto do biura i pozwól, aby odpowiedni kawalerzy go skosztowali.

45. Śmiej się głośno z jego żartów.

46. Rozejrzyj się wśród znajomych. Może jest tam jakiś nieoszlifowany diament?

47. Przypadkowo” otwórz torebkę, rozrzucając jej zawartość po całej ulicy.

48. Mężczyźni lubią myśleć, że są autorytetami w dziedzinie perfum. Zapytaj go, jakich powinnaś używać.

49. Zmień okulary na bardziej twarzowe.

50.  Najpierw poćwicz picie alkoholu ze swoimi przyjaciółkami.

51. Jeśli farbujesz włosy, trzymaj się jednego odcienia.

52. Przez większość czasu noś wysokie obcasy – są bardziej seksowne…

53. … chyba, ze on jest niższy od ciebie.

54. Powiedz mu, że jest przystojny.

55. Zadbaj o swoje zdrowie. Mężczyźni nie lubią chorych dziewczyn.

56. Jeśli dobrze wyglądasz w swetrach, noś je co trzecią randkę.

57. Ubieraj się inaczej niż pozostałe dziewczyny w biurze.

58. Opalaj się.

59. Zwracaj uwagę na to, jak mówisz.

60. Jeśli powinnaś, przejdź na dietę.

61. Kiedy jesteście razem, rzadko zamawiaj steki.

62. Nie mów mu o swoich alergiach.

63. Europejki potrafią uwodzić wzrokiem. Ćwicz przed lustrem.

64. Kup pełnowymiarowe lustro i dobrze się w nim przejrzyj, zanim się przywitasz z twoim kandydatem na męża.

65. Zmień odcień pończoch i pamiętaj, aby szwy leżały prosto!

66. Szczotkuj ciało, żeby zawsze wyglądać świeżo.

67. Jeśli kupił ci jakąś ozdobę, noś ją.

68. Używaj popielniczki.

69. Naucz się przedstawiać się z wdziękiem.

70.Nie bądź zbyt wybredna.

ALE JEDNOCZEŚNIE

71. Trzymaj się swoich standardów moralnych.

72. Nie jęcz. Dziewczyny, które jęczą zostają starymi pannami.

73. Pokaż mu, że możesz się dobrze bawić na taniej randce – ale nie przesadzaj!

74. Nie pozwól swoim rodzicom traktować go jak potencjalnego męża.

75. Poproś rodziców, aby zniknęli, kiedy zapraszasz go do domu.

76. Zorganizuj podwójną randkę z jakimś radosnym, szczęśliwym małżeństwem – niech zobaczy, jak to jest!

77. Powiedz jego znajomym miłe rzeczy o nim.

78. Wyślij jego matce kartkę z życzeniami.

79. Poproś jego matkę o jakiś przepis kulinarny.

80. Porozmawiaj z jego ojcem o interesach i zgódź się, że podatki są zbyt wysokie!

81. Kup dzieciom jego siostry okazjonalny prezent.

82. Przy pierwszej randce powiedz mu, że nie myślisz o ślubie!

83. Nie mów o tym, ile dzieci chciałabyś mieć.

84. Jeśli jest rybakiem, naucz się czyścić ryby.

85. Nie mów mu wszystkiego o sobie na początku. Trzymaj coś w rezerwie.

86. Kiedy wychodzisz z nim na spacer, nie nalegaj, aby zatrzymać się przy każdej witrynie sklepowej.

87. Nie mów mu, ile kosztują twoje ubrania.

88. Naucz się szyć i noś coś, co sama uszyłaś.

89. Nie plotkuj o nim.

90. Nigdy nie informuj go, że jest jedyny, nawet jeśli musisz zostać w domu przez jedną lub dwie noce w tygodniu!

91. Nie odpychaj go, kiedy próbuje umówić się na randkę.

92. Kiedy zaczniecie się spotykać zaproponuj wybór ulubionej piosenki, którą oboje uznacie za „waszą”.

93. Dowiedz się czegoś więcej o dziewczynach, których nie poślubił. Nie powtarzaj ich błędów.

ALE

94. Nie rozmawiaj z nim swoich byłych chłopakach.

95. Jeśli jesteś wdową lub rozwódką, nie rozmawiaj o swoim byłym mężu.

96. Bądź elastyczna. Jeśli zdecyduje się zniknąć z balu i woli wiosłować po jeziorze, idź – nawet jeśli masz na sobie najlepszą wieczorową suknię.

97. Na razie schowaj dyplomy.

98. Zamień łobuza w materiał męża, zakładając, że ma jakiś honor.

99. Oprzyj się pokusie, aby go zmieniać  (to  znaczy przed ślubem).

100. Postaw granice – ale rób to z gracją.

101. Pozostań niewinna, ale nie głupia.

102. Gdy cię odwiedza spraw, by uważał twój dom za wygodny – duże popielniczki, wygodne krzesła.

103. Naucz się grać w pokera.

104. Jeśli jest bogaty, powiedz mu, że lubisz jego pieniądze – uczciwość go zaintryguje!

105. Nigdy nie pozwól mu wierzyć, że twoja kariera jest dla ciebie ważniejsza niż małżeństwo.

106. Kup mu od czasu do czasu zabawny lub „charakterystyczny” prezent. Ale niech nie będzie to nic drogiego.

107. Wyślij mu zabawny rysunek, który znaczy coś dla was obojga.

108. Nie opowiadaj wulgarnych historii.

109. Przestań być dziewczynką swojej mamy – nie pozwól mu myśleć, że będzie miał kłopoty z teściową, nawet jeśli wiesz, że tak będzie!

110. Uświadom mu, że śmiertelność samotnych mężczyzn jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku mężczyzn pozostających w związku małżeńskim.

111. Idź na uniwersytet.

112. Zdobądź licencję myśliwego.

113. Jeśli twoja matka jest gruba, powiedz mu, że figurę odziedziczyłaś po ojcu. Jeśli on też jest gruby, powiedz, że jesteś adoptowana!

114. Przejedz się czołgiem.

115. Wynajmij billboard i umieść na nim swoje zdjęcie i numer telefonu.

116. Napisz swoje imię i numer telefonu na dachu. Dodaj „zadzwoń”

117. Mów wszystkim o tym, jak bardzo szukasz męża.

118. Zacznij tonąć na modnej plaży w samo południe!

119. Przejedź autobusem tam i z powrotem na lotnisko.

120. Przekup operatora diabelskiego młyna i utknij na szczycie tej karuzeli.

121. Stań na rogu ruchliwej ulicy, w ręku trzymaj lasso.

122. Poproś mamę o wytyczne.

123. Weź ze sobą aparat i zapytaj obcych, przystojnych mężczyzn, czy zechcą zrobić ci zdjęcie.

124. Zacznij sprzedawać peruki – łysi mężczyźni to łatwy cel.

125. Napisz w ogłoszeniu, że szukasz współwłaściciela łodzi (mężczyzny).

126. Jeśli poznasz mężczyznę, który ma własne mieszkanie, zaoferuj mu, że je urządzisz.

127. Noś łańcuch holowniczy w bagażniku samochodu.

128. Poinformuj wszystkich w swoim biurze, że masz pudełko na guziki i możesz przyszyć ja panom, którym właśnie odpruł się guzik.

129. Nie wychodź za niego, jeśli w jego ubraniu brak zbyt wielu guzików. 😉


Na podstawie: psychologytoday.com

Zobacz także

Co się dzieje z dorosłym, który w dzieciństwie miał „kontrolujących” rodziców. Skąd masz wiedzieć kim jesteś i czego chcesz?

Zrób test i przekonaj się, czego naprawdę pragniesz, czego naprawdę potrzebujesz

Czego pod żadnym pozorem nie powinnaś mówić przyjaciółce, która poroniła?