Go to content

Dorota Goldpoint i jej niezwykły pokaz na Targach  Ślubnych WEDDING!

Mat. prasowe

Targi ślubne WEDDING odbędą się w dniach 19-20 listopada w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy. W programie przewidziano kilkanaście pokazów mody ślubnej, w tym widowiskową kolekcję minimalistycznych sukni ślubnych uznanej projektantki Doroty Goldpoint.  Gwiazdą pokazu pt. „Ślub na wybiegu” będzie znana z serialu „Ranczo” aktorka, Magdalena Waligórska-Lisiecka, która we wrześniu tego roku wzięła ślub w Rzymie i wybrała na tę okazję suknię ślubną z kolekcji projektantki.

Minimalistyczna kolekcja

Dorota Goldpoint to luksusowa marka dla kobiet, ceniących szlachetność tkanin, staranność wykonania oraz szlachetną minimalistyczną formę. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności została nagrodzona czterema statuetkami, w tym „Businesswoman Roku 2014 w kategorii Projektant Roku – ekskluzywna odzież damska” magazynu BUSINESSWOMAN&LIFE czy „Luksusowa Marka Roku 2016 – Twórca luksusu”. Markę pokochały takie gwiazdy, jak: Bożena Dykiel, Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Potocka, Małgorzata Kożuchowska, Anna Korcz, Joanna Racewicz czy Dorota Gardias. Podczas Targów Ślubnych WEDDING Dorota Goldpoint zaprezentuje 10 propozycji ślubnych – na wybiegu znajdą się zarówno minimalistyczne suknie z jedwabiu, jak i kombinezony i garnitury ślubne ze szczyptą awangardy. – Zmieniające się zapotrzebowanie młodych kobiet na stylizacje ślubne prowadzi nas do stworzenia propozycji odmiennych od dobrze nam znanych sukni ślubnych – tłumaczy projektantka. – Dlatego w mojej kolekcji suknie mają bardzo czystą klasyczną formę, doskonałą konstrukcję, są jednak bardzo minimalistyczne, wykonane z pięknych, szlachetnych tkanin. Proponuję również spodnium jako alternatywę sukni lub garnitur frakowy bądź smokingowy. W pokazie zobaczymy również 15 stylizacji dla druhen i gości weselnych z zapomnianymi już nakryciami głowy firmy Kristin oraz koktajlowymi torebkami firmy Gawor. Pokaz będzie swoistego rodzaju spektaklem gdzie przy fanfarach ślubnych obejrzymy malowniczy obraz panny młodej – w tej roli dobrze znana z serialu „Ranczo” aktorka Magdalena Waligórska-Lisiecka w towarzystwie gości weselnych. Będą przepięknie ubrane dzieci w stylizacjach Biscotti Collezioni i wybieg usłany płatkami róż.

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Plejada gwiazd na Targach Ślubnych WEDDING

Targi Ślubne WEDDING już po raz trzeci odbędą się na Stadionie PGE Narodowy. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że będzie to najbardziej inspirujący weekend ślubny tego roku. Gościem specjalnym Targów będzie ikona polskiej mody – Maciej Zień, który w swoim premierowym pokazie zaprezentuje suknie ślubne na  sezon 2017.  Swoje najnowsze kolekcje sukien pokażą też m.in.: Rina Cossack, Laurelle, Atelier vie de château, Adria czy Mona Liza. Prowadzącym pokazy będzie Mister Polski – Rafał Maślak. Młode pary, które odwiedzą targi, będą miały okazję zgłosić się do udziału w programie Izabeli Janachowskiej – „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, emitowanego na antenie TVN Style. Prezenterka i tancerka poprowadzi również panel, w którym opowie o tym, jaki powinien być pierwszy taniec na weselu oraz udzieli praktycznych porad, jak chodzić na szpilkach.  W programie Targów nie zabraknie także niepowtarzalnego występu prekursorki burleski w Polsce – Pin Up Candy, której pokaz oczarował jury programu „Mam talent”.

Rafał Maślak zaprasza na Targi Ślubne WEDDING:

 

O organizatorze Targów:

Organizatorem Targów jest lifestyle’owy magazyn WEDDING, lider na rynku prasy ślubnej, w którym znajdziecie praktyczne porady i wyjątkowe inspiracje dotyczące każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Więcej o magazynie: www.e-wedding.pl

Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDING dostępne są na stronie: targislubnewedding.pl

Patroni medialni: Styl.pl, Ohme.pl, Example.pl, Glamour.pl, Cosmopolitan, Pakamera.pl, Newseria Lifestyle oraz TVN Style.

Mat prasowe

Mat prasowe

Mat. prasowe

Mat. prasowe

24.10laner-1000x600px