Go to content

Scizer – spektakularne usuwanie opornego cellulitu

Fot. Materiały prasowe

Cellulit, czyli nierównomiernie rozmieszczona tkanka tłuszczowa to zmora wielu kobiet. Odpowiednia dieta, ćwiczenia i pielęgnacja mogą okazać się pomocne w walce z pomarańczową skórką. W przypadku II-IV zaawansowania cellulitu oraz miejscowej otyłości, duże lepsze efekty dają zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków. Poznaj najskuteczniejszy sposób usuwania najbardziej opornego cellulitu. Na czym polega rewolucyjna metoda?

Stopnie zaawansowania cellulitu

Cellulit jest bezpośrednio związany z tkanką tłuszczową, a jego wygląd zależy od stopnia zaawansowania. Wyróżnia się cztery stopnie cellulitu:

  • I stopień zaawansowania- charakteryzuje się bardzo słabą widocznością, zazwyczaj dopiero po ściśnięciu skóry można dostrzec niewielkie nierówności, ten stopień zaawansowania łatwo zwalczyć decydując się na zmianę diety, zwiększoną aktywność fizyczną oraz odpowiednią pielęgnację,
  • II stopień zaawansowania- odznacza się większą widocznością, ale również jak w przypadku I stopnia, dopiero po ściśnięciu skóry, jednak różnica polega na występowaniu lekkich dolegliwości bólowych, ten stopień zaawansowania wymaga zmiany diety, wzmożonej aktywności fizycznej, a nawet zastosowania specjalistycznych zabiegów,
  • III stopień zaawansowania- charakteryzuje się tym, że nierówności widoczne są bez ściskania skóry oraz występowaniem bolesnych guzków podskórnych, w przypadku III stopnia cellulitu konieczne jest zastosowanie specjalistycznych zabiegów, dieta, ćwiczenia oraz odpowiednia pielęgnacja w tym przypadku nie przyniosą oczekiwanych rezultatów,
  • IV stopień zaawansowania- odznacza się bardzo widocznymi nierównościami bez ściskania skóry, a także bólem przy niewielkim ucisku, w tym przypadku konieczne jest zastosowanie profesjonalnych zabiegów.

Scizer – dla kogo?

Technologia skoncentrowanych ultradźwięków oraz precyzyjnego lasera została stworzona z myślą o osobach zmagających się z otyłością oraz z cellulitem II-IV stopnia. Najnowszy zabieg HIFU Scizer skutecznie usuwa oporny cellulit z okolic:

  • pośladków,
  • ud,
  • ramion,
  • przedramion,
  • brzucha,
  • pleców.

Nowatorski zabieg polecany jest również osobom, którym zależy na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. HIFU Scizer zapewnia naturalne i długotrwałe efekty podczas jednorazowego i nieinwazyjnego zabiegu.

Scizer – na czym polega zabieg?

Najnowsza technologia skoncentrowanych ultradźwięków Scizer umożliwia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Nowatorski skaner emituje wiązki ultradźwięków na obszarze 46×46 mm i głębokości aż 13 mm. Zwielokrotniona moc systemu pozwala uzyskać najbardziej optymalne i trwałe rezultaty, również w przypadku IV stopnia zaawansowania cellulitu na dużych obszarach ciała oraz miejscowej otyłości. Zabieg HIFU Scizer polega na kontrolowanym oraz szybkim niszczeniu komórek tłuszczowych. Specjalistyczny system został wyposażony w zautomatyzowaną głowicę, która umożliwia usuwanie nierówności na dużych partiach ciała takich jak uda. Zabieg jest bezbolesny i mało inwazyjny,  dzięki głowicy z regulowanym chłodzeniem, co znacznie zwiększa komfort terapii. HIFU Scizer wyróżnia spektakularna skuteczność: trwała redukcja tkanki tłuszczowej podczas jednego zabiegu. Zastosowanie precyzyjnego lasera umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, znaczne zmniejszenie nawet opornego cellulitu oraz wyraźne wyszczuplenie okolic poddawanych zabiegowi. Dodatkową zaletą nowoczesnej metody jest brak okresu rekonwalescencji, po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Z nowoczesnej metody można skorzystać przez cały rok, również w miesiącach letnich. HIFU Scizer to najsilniejsza i najbardziej skuteczna obecnie metoda redukcji tkanki tłuszczowej oraz zmniejszania opornego cellulitu.

Chcesz wiedzieć więcej na temat precyzyjnej technologii HIFU Scizer? Skontaktuj się ze specjalistami z Bieńkowscy Clinic! Mają oni ogromne doświadczenie w stosowaniu technologii HIFU i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące najnowszej technologii redukcji tkanki tłuszczowej.


Artykuł sponsorowany